کانادا و ایالات متحده از سمت چپ به انگلستان تکه قرنطینه برای بازدید از برخی از کشورهای

نه کانادا و نه ایالات متحده آمریکا است که در به تازگی منتشر شده دولت انگلستان لیست کشورهایی که ساکنان نمی خواه

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

نه کانادا و نه ایالات متحده آمریکا است که در به تازگی منتشر شده دولت انگلستان لیست کشورهایی که ساکنان نمی خواهد که به خود-جدا از 14 روز از زمانی که آنها می رسند در بریتانیا.

دولت انگلیس پرده برداری از این لیست در روز جمعه. این شامل تقریبا 60 کشور تلقی می شود "کاهش خطر" برای coronavirus از جمله فرانسه و اسپانیا و آلمان و ایتالیا.

مسافران نمی خواهد که برای رفتن به انزوا و اگر آنها نمی, بازدید از هر کشور یا منطقه در قبل دو هفته قبل از آنها وارد کرد."قرنطینه معافیت شروع خواهد شد در جولای 10.

در حالی که کانادا در لیست نیست, انگلستان گفت که آغاز جولای 4, کانادا خواهد بود معاف از خارجی آن دفتر مشاوره در برابر همه غیر ضروری مسافرت های بین المللی. این است که بر اساس زمان ارزیابی COVID-19 خطرات دولت انگلیس گفت: در آن سفر مشورتی وب سایت.

اخبار سفر معافیت آمد که بریتانیا خود را بزرگترین گام در عین حال از مستند با بازگشایی در انگلستان از رستوران ها و بارها و آرایشگری همراه با سکولار و مکانهای مقدس از جمله سینما و کلیساها.

برای جداسازی خسته انگلیسی و گرسنگی کسب و کار امداد در کاستن از سه ماه مستند است آمیخته با بیم و هراس.

ویروس هنوز هم در شل

بریتانیا دارای بالاترین COVID-19 تلفات در اروپا تقریبا با 44,000 تایید مرگ و دانشمندان می گویند این coronavirus است که هنوز هم در شل. دفتر آمار ملی برآورد وجود دارد 25,000 عفونت های جدید در هفته در انگلستان است. حتی معمولا جوشان جانسون گفت: در این هفته که این ویروس بود "هنوز هم گردان مثل یک کوسه ماهی در آب است."

"پیام من برای مردم برای لذت بردن از تابستان معقول و مطمئن شوید که آن همه آثار" جانسون گفت LBC رادیو در روز جمعه. "اجازه دهید آن را منفجر."

زمانی که بارها و رستوران ها بازگشایی شنبه, از آن خواهد شد چیزی جز کسب و کار به عنوان معمول است.

اقدامات سختگیرانه در محل برای بارها

آنها را به اطلاعات تماس برای هر گروه و مردم تنها می توانید از معاشرت با یکی دیگر خانواده در یک زمان. وجود خواهد داشت بیشتر تمیز کردن ممنوعیت صف بندی در نوار برای یک نوشیدنی و کاهش ظرفیت با مشتریان گفت: به اقامت حداقل یک متر از هم جدا.

"من فکر می کنم اکثریت قریب به اتفاق بارها و رستوران ها استقبال و باز با شور و شوق گفت:" جین Pendlebury مدیر اجرایی Hospa این مهمان نوازی حرفه ای انجمن. "هنوز محدودیت های در حال ساخت آن دشوار است."

میخانه و رستوران محیط زیست را "بسیار متفاوت پرنیان," او گفت:.

"در آن مناطق عمومی ما استفاده می شود برای اغلب در حال شانه به شانه تقریبا به داشتن به خش خش کردن (یک) فضا در نوار. که خواهد بود بسیار متفاوت در حال حاضر."

برخی از میخانه بسته ماندن بیش از آخر هفته و یا حتی طولانی تر است. حتی پلیس را زیر سوال حکمت بازگشایی بارها در روز شنبه. تیم کلارک پلیس متروپولیتن فدراسیون هشدار داد که آخر هفته می تواند "به عنوان مشغول به عنوان پلیس شب سال نو."

برایان غرفه رئیس پلیس افسران بدن West Yorkshire Police فدراسیون گفت که قبل از مستند محلی اتاق اورژانس "در روز جمعه و شنبه شب بودند در زمان شبیه به یک سیرک پر از مستی دلقک. ما این کار لازم نیست یک بار دیگر."

مستند اقدامات در محل باقی می ماند و در برخی از مناطق

یک شهر در انگلستان نخواهد بود پیوستن به در بازگشایی. لستر جمعیت 300,000 فرستاده شد به مستند این هفته در میان سنبله در coronavirus عفونت. غیر ضروری مغازه ها بسته شده اند و بارها و رستوران ها نخواهد بود بازگشایی در روز شنبه.

پلیس رفتار نقطه چک در مسافر جمعه در لستر ایستگاه راه آهن پس از معرفی یک محلی مستند زیر سنبله در coronavirus موارد در این شهرستان است. (جو Giddens/PA/آسوشیتد پرس)

آنها همچنین بسته ماندن شمال مرز در اسکاتلند است.

جانسون دولت محافظه کار به طور فزاینده ای در تقابل ویروس-استراتژی مبارزه با اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon. اسکاتلند کنترل خود سیاست های بهداشتی و ماهیان خاویاری شده است محتاط تر در مورد بلند کردن اجسام مستند از مقامات در انگلستان است. بارها در اسکاتلند می تواند باز باغ آبجو از دوشنبه اما نمی قادر خواهد بود برای خدمت به مردم در داخل خانه تا ژوئیه 15.

اسکاتلند نیز نشده است موافقت برای این طرح به پایان قرنطینه برای ورود از "کم خطر" کشورهایی که در حال حاضر فقط مربوط به انگلستان است.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: کشور خواهد بود رمزی در یک ترافیک-سیستم نور: سبز کم خطر کهربا به صورت متوسط و قرمز برای بالا خطر است. آمریکا است که بیشترین تعداد از coronavirus موارد و مرگ و میر در جهان خواهد بود و در دسته بندی و ورود را به قرنطینه.

ارشاد گاهی اوقات معلوم نیست

گیر افتاد, بین سلامت عمومی ترس و سرسام آور اقتصاد دولت بریتانیا به نظر می رسید نامشخص است که آیا برای تشویق مردم به بیرون بروید و یا در خانه بمانند. روز چهارشنبه وزارت خزانه داری توییتی یک پیام اصرار مردم به "گرفتن نوشیدنی و بالا بردن شیشه بارها در حال بازگشایی درهای خود را از 4 ژوئیه" -- پس از آن حذف شده آن را پس از یک دوش از انتقاد.

نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ لندن برای حضور در هفته نامه نخست وزیر به سوالات در مجلس در ژوئیه 1. جانسون می گوید: او است که به دنبال به جلو به گرفتن کوتاه کردن مو و داشتن یک آبجو در این آخر هفته. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

جانسون گفت که او می خواهد مردم را به خودشان لذت می برند و قصد دارد به یک پاینت و کرک بور قفل کمرنگ این آخر هفته.

او همچنین — دیر می گویند منتقدان — زده محتاط تر باشید.

"نمی خنثیسازی فداکاری شما را ساخته اند با بی پروا رفتار" جانسون گفت: روزنامه Evening Standard. "ما نمی خواهیم برای دیدن کسب و کار مجبور به بستن و دوباره."

جانسون است که به دلیل برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر قبل از اینکه آنچه در رسانه ها لقب "سوپر شنبه."

بهارات Pankhania متخصص در بیماری های مسری در دانشگاه اکستر دانشکده پزشکی گفت: دولت ارسال "پیام های مخلوط."

"این ویروس هنوز هم در گردش," او گفت:. "مردم را آلوده و ... ما نیاز به همان احتیاطی که ما زودتر در.

"من نگران است که هزینه زیادی از این مستند درد و رنج ممکن است بازگشت بسیار به سرعت."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب