کانادا-آمریکا مرز قوانین و محدودیت در طول COVID-19 pandemic توضیح داد

اشتباه بیش کانادا-آمریکا مرز محدودیت در طول COVID-19 همه گیر?

شاید شما تعجب که چرا شما ببینید ایالات متحده پلاک در محلی پارکینگ زمانی که کانادا-آمریکا مرز مشترک بسته است به گردشگران است.

و یا شما را متوقف کرد چرا همسایه خود را قادر به پرواز به نیویورک در هفته گذشته, اما شما می توانید پنج دقیقه رانندگی در سراسر Windsor-دیترویت مرز به دیدار خانواده.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد زمان کانادا-آمریکا مرز محدودیت ها و چگونه آنها ممکن است شما را تحت تاثیر قرار.

کانادا-آمریکا زمین مرز قوانین

برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus کانادا و آمریکا به توافق نزدیک خود را به اشتراک گذاشته مرز زمینی به غیر ضروری ترافیک شروع 21 مارس است. این توافق نامه است که به بررسی هر 30 روز. تا کنون از مرز بسته شدن تمدید شده است سه بار.

از زمان پایان تاریخ جولای 21, و است که تاریخ می تواند تمدید شود, یک بار دیگر, به خصوص اگر تعداد COVID-19 موارد در برخی از ایالات متحده همچنان به سنبله.

“من صادقانه فکر نمی کنم مرز باز خواهد شد تا پایان سال گفت: آمریکا وکیل مهاجرت لن ساندرز. “به خصوص وقتی که شما شنیدن بیشتر در مورد [COVID-19] موارد در آریزونا و تگزاس و جنوب متحده است.”

کانادا-آمریکا مرز مشترک باز می ماند به مردم و سفر به دلیل ضروری مانند محل کار یا مدرسه.

در ژوئن 9, دولت کانادا سست مرز و محدودیت برای آمریکایی اجازه می دهد که بازدید کنندگان را با خانواده اش در کانادا به کشور وارد شوند. توجه داشته باشید که یک دوست پسر یا دوست دختر به عنوان واجد شرایط نیست خانواده و شریک زندگی مشترک تنها واجد شرایط در صورتی که فرد زندگی می کردند با مهم دیگر خود را برای حداقل یک سال.

بازدید اعضای خانواده باید اقامت در کانادا به مدت حداقل 15 روز و عزت قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

ایان Geddes با همسرش, Birgit Heinbach در صلح طاق مرز بین سوری, B. C., and Blaine بشویید. این زن و شوهر زندگی می کند هشت کیلومتر از هم جدا در طرف مقابل کانادا-مرز ایالات متحده. (لن ساندرز)

زمین مرز بسته شدن همچنان به خنثی کردن بسیاری از مرزی زوج هایی که نمی توانید از دیدار با کانادا مورد نیاز برای reuniting با خانواده.

در سال گذشته ایان Geddes از بلین بشویید. ازدواج بریجیت Heinbach سوری, B. C. تا Heinbach خود ایالات متحده مهاجرت, ویزای این دو از هم جدا شده اند.

Geddes گفت که او نمی تواند به اندازه کافی زمان کار در حال حاضر برای تکمیل 14 روز قرنطینه در کانادا — قبل از اینکه او می تواند اویختن با همسر و پسرش.

“این فقط یک وضعیت واقعا دشوار است” گفت: Geddes که خواسته های دولت کانادا را صرف خود قرنطینه مورد نیاز برای خانواده.

“شما باید مجاز به عبور به یک کشور و دیدن همسر خود را,” او گفت:. “ما برخی از نوع امتیازی.”

شما می توانید پرواز به آمریکا

برخی از کانادایی ها ممکن است تعجب به یاد بگیرند که آنها هنوز هم می تواند پرواز به ایالات متحده در طول همه گیر حتی اگر همین قانون صدق نمی کند در طرف دیگر مرز.

با استثنا از خانواده کانادا در حال حاضر محدود همه خارجی از جمله آمریکایی ها — از مراجعه به کشور به صورت غیر ضروری سفر از طریق هر حالت از حمل و نقل.

ایالات متحده تنها ممنوع بازدید از ورود به آن کشور اگر از آنها بوده ام در برزیل, چین, ایران, ایرلند, انگلستان و یا 26 کشور اروپایی در منطقه شنگن 14 روز قبل از.

در این بسته از کانادا-آمریکا زمین به مرز غیر ضروری سفر کانادایی ها هنوز هم می تواند پرواز به آمریکا (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

چون از موافقتنامه دو جانبه به کانادا-آمریکا زمین, مرز, تنها راه کانادایی ها در حال حاضر می تواند سفر به ایالات متحده است که توسط هوا. ساندرز گفت: ده ها تن از کانادا مشتریان پرواز به آمریکا با هیچ عوارض در طول مرز مشترک بسته شدن.

“وجود دارد یک درب عقب باز گفت:” ساندرز که دفتر نشسته نزدیک به مرز کانادا در بلین بشویید. “آنها فقط می توانید از طریق این فرودگاه به طوری که آنچه که مردم انجام می دهند در droves.”

کانادا مسافران هوایی نیز به احتمال زیاد نمی خواهد که به خود منزوی برای 14 روز پس از ورود در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که مسافران بین المللی انجام این کار, اما این یک نیاز مگر اینکه مشخص شده توسط یک منطقه خاص و یا دولت است.

زمانی که کانادایی ها برای بازگشت به خانه آنها باید خود جدا برای 14 روز — طبق قوانین فدرال.

سازمان دیده بان | چه تنظیم قوانین مرز معنی برای خانواده های مشتاق به دوباره:

کانادا در حال حاضر اجازه می دهد برخی از اعضای خانواده از هم جدا موقت COVID-19 محدودیت های مسافرتی برای عبور از مرز از آمریکا 3:22

Heinbach قصد پرواز به آمریکا در ماه اوت به دیدار Geddes در بلین. آن را خسته کننده راه حل برای زن و شوهر چرا که حتی اگر آنها در کشورهای مختلف زندگی خود را در خانه تنها هشت کیلومتر از هم جدا — به طور معمول یک درایو 10 دقیقه بسته به مرز ترافیک.

اما در حال حاضر Heinbach باید پرواز از ونکوور به سیاتل به بازدید Geddes در بلین — سفر بیش از سه ساعت با هواپیما و ماشین.

“این فقط حس را ندارد” گفت: Geddes.

ایالات متحده پلاک در کانادا

برخی از بنف آلتا., ساکنان شکایت کرده اند که آنها به تازگی کشف گردشگران آمریکایی و ایالات متحده پلاک در شهر رفت و آمد مکرر.

“دو روز پیش دیدم چهار نفر از یک, از یک تگزاس خودرو” بنف ساکن نینا استوارت گفت: CBC News در ژوئن 12. “آنها با خنده و شوخی در مورد چگونه از آن آسان بود به بنف.”

کانادا اجازه می دهد تا آمریکایی ها به درایو را از طریق این کشور به آلاسکا برای دلیل ضروری مانند برای کار یا بازگشت به خانه خود را. اما آنها را غیر ضروری متوقف می شود در طول راه.

RCMP گفت: ماموران جریمه هفت آمریکایی این هفته که قرار بود رانندگی مستقیم به آلاسکا اما به جای آن گرفتار شده بودند در مناظر در پارک ملی بنف. جریمه صادر شده تحت آلبرتا بهداشت عمل شد و برای 1200 $در هر.

“تا آنجا که شما می خواهید برای متوقف کردن و دیدن مناظر … که فقط نامناسب” گفت: Fraser لوگان سخنگوی RCMP در آلبرتا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>