کانادا برای بازگرداندن شهروندان در coronavirus-آمار کشتی کروز در کالیفرنیا

کانادا امن یک هواپیما در تلاش خود برای بازگرداندن کانادایی در هیئت مدیره coronavirus-ضربه بزرگ شاهزاده کشتی کروز که در حال حاضر قرنطینه در سواحل کالیفرنیا امور جهانی در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه.

“هواپیما را مسافران از سان فرانسیسکو به نیروهای کانادایی پایگاه ترنتون و پس از آن آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تحت 14 روز در قرنطینه کردند.”

“با توجه به مرز مشترک کانادا به رسمیت می شناسد اهمیت همکاری با ایالات متحده برای محدود کردن گسترش COVID-19 در شمال امریکا و خارج از کشور.”

شاهزاده بزرگ کشتی کروز — که در آن 19 خدمه و دو مسافر را آزمایش مثبت برای این ویروس به رهبری بود به بندر اوکلند کالیفرنیا پس از معطل ماندن سان فرانسیسکو برای روز. شواهدی وجود دارد که کشتی به زمین پرورش برای کشنده خوشه تقریبا 20 نفر در اوایل سفر.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود تهدید” آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت. “کسانی که نیاز به کمک های پزشکی آن را دریافت خواهد کرد.”

سازمان دیده بان | کیت های آزمایش کاهش یافته و به کشتی کروز در کالیفرنیا گارد ملی هوایی

به عنوان بسیاری از 100 مهمانان و خدمه سرنشین Grand شاهزاده تست خواهد شد چرا که از موارد مرتبط دیگر سفر. 0:47

این کشتی که حامل بیش از 3500 نفر از 54 کشور از جمله 237 کانادایی است که انتظار می رود برای رسیدن به اوکلند در روز دوشنبه.

بندر در اوکلند انتخاب شد به دلیل نزدیکی آن به فرودگاه و یک پایگاه نظامی در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت. او گفت: آن را می تواند تا سه روز برای آماده سازی پورت سایت و همه خاموش کردن کشتی.

خدمه خواهد بود قرنطینه و درمان روی عرشه کشتی که حوض در جای دیگر Newsom گفت.

پرسنل پزشکی به تجهیزات حفاظتی پس از ارائه ویروس تست کیت به شاهزاده بزرگ کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا. (ارشد کارشناسی ارشد Sgt. ست Zweben/گارد ملی کالیفرنیا از طریق AP)

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHHS) گفت که “همکاری نزدیک با کشورهای چند صد مسافر به ترتیب برای بازگشت به کشور خود.”

همچنین گفت: آمریکا مسافران Grand شاهزاده خانم کروز کشتی گرفته خواهد شد به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان به آزمایش می شود برای COVID-19 ویروس و به صرف 14 روز در قرنطینه.

دوم کشتی کروز برگزار می شد در ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه یکی از این سواحل فلوریدا. ریگال شاهزاده خانم قرار بود به اسکله در بندر باتلاقی در صبح روز یکشنبه بود اما به جای قایقرانی بالا و پایین ساحل میامی هرالد گزارش شده است.

ریگال شاهزاده خانم کروز کشتی دیده در دریا در سواحل فورت لادردیل فلوریدا., در روز یکشنبه. (جو Cavaretta/South Florida Sun-نگهبان از طریق AP)

کشتی در انتظار نتایج آزمایش بر اینکه دو خدمه که وجود دارد منتقل از شاهزاده بزرگ باید قرارداد جدید کروناویروس. گارد ساحلی تحویل تست کیت به ریگال شاهزاده صبح روز یکشنبه و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری با صدور “بدون بادبان سفارش” برای کشتی.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر وجود دارد کانادایی پردازنده.

آمریکا مرگ و میر از این ویروس است که در 21 با همه اما سه نفر از قربانیان در ایالت واشنگتن. تعدادی از عفونت افزایش یافته و به بیش از 400 پراکنده در سراسر ایالات متحده

موارد جدید در کانادا

در کشور کانادا, Ontario افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت: وجود یک مورد جدید از COVID-19 معنی است که وجود دارد در حال حاضر 29 تایید مواردی از این بیماری در استان است.

دکتر دیوید ویلیامز گفت: آخرین بیمار این است که یک زن در 40s خود را که به تازگی به تورنتو پس از سفر به کلرادو. او گفت: این زن در حال حاضر در صفحه اصلی خود در انزوا و تورنتو بهداشت عمومی است و ردیابی افرادی که با او در تماس است.

کبک وزارت بهداشت اعلام کرده است یکی دیگر از presumptive مورد آوردن مجموع از تایید و presumptive موارد در استان به چهار. در حال حاضر وجود دارد دو موارد تایید شده در کبک به عنوان به خوبی به عنوان دو presumptive موارد که هنوز هم نیاز به تایید توسط ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ.

سازمان دیده بان | را ‘مراقبت های ویژه’ با سالمندان COVID-19 مورد می گوید: متخصص:

دکتر Abdu farm animal rights می خواهد تمرکز بیشتر بر روی شیوه های سازنده برای جلوگیری از عفونت کرونا ويروسی مانند شستن دست ها, اجتناب از سفر غیر ضروری و محتاط بودن با افراد مسن به جای ترس. 5:56

مورد جدید شناسایی شده در استان کبک کانادا منطقه جنوب شرقی مونترال در یک فرد که در بازگشت از یک سفر دریایی. مقامات می گویند آنها هنوز هم در حال کار برای پیگیری حرکات بیمار.

آلبرتا, top medical رسمی اعلام کرد دو presumptive موارد در استان است. این استان در حال حاضر برخورد با سه presumptive مورد و یک مورد تایید شده از COVID-19.

“تمام موارد COVID-19 به تاریخ ها مربوط به سفر و دوره نقاهت در انزوا در خانه با حمایت از مقامات بهداشت عمومی. به محض این موارد مشخص شد و شب گذشته ما در زمان اقدام فوری برای محافظت از مردم” گفت: دکتر دینا Hinshaw.

Himshaw گفت: سه نفر از چهار بیماران متصل به شاهزاده بزرگ کشتی کروز.

او گفت: چهارمین فردی است که در تماس نزدیک با فردی که به تازگی در اروپا سفر.

وجود دارد 59 موارد تایید شده در کانادا — شامل 27 تایید B. C. — و پنج presumptive.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>