کانادا برای کاهش تعداد نیروهای نظامی در اوکراین با توجه به COVID-19

نیروهای مسلح کانادا قصد دارد به برداشت 200 نیروهای آن در حال حاضر در اوکراین و جایگزین کردن آنها با یک اسکلت نیروی ماه آینده برای برگزاری این قلعه تا COVID-19 همه گیر را تصویب کرده است.

این بدان معناست که سربازان خواهد بود بازگشت به کانادا به عنوان برنامه ریزی شده هر چند هیچ فوری کلمه در چه قرنطینه محدودیت های آنها را در زیر از جمله این که آیا آنها را مجاز به اقامت در خانه های خود و یا سربازخانه.

سربازان وارد در اوکراین در ماه اکتبر و در آخرین کانادا مشروط به شرکت در آنچه که در حال حاضر پنج سال ماموریت برای آموزش سربازان اوکراینی.

ماموریت آموزشی راه اندازی شد در سال 2015 پس از روسیه ضمیمه شبه جزیره کریمه و شروع به حمایت از نیروهای جدایی طلب در شرق اوکراین است Donbass منطقه در یک جنگ که به کشته شدن بیش از 10 ، 000 نفر و در سمت چپ ده ها هزار نفر بیشتر زخمی یا بی خانمان.

فرماندهان نظامی شده بود و وزن گزینه های خود را در روزهای اخیر بیش از آنچه که برای انجام ماموریت دوبله عملیات یکی کننده میان دستور اکید در برابر غیر ضروری سفر و فعالیت برای محافظت نظامی از COVID-19.

“در زمان COVID-19 وضعیت همه گیر هر دو در خانه و خارج از کشور و تعلیق غیر انتقادی فعالیت های ما مستقر عملیات تصمیم گیری شده است به کاهش تعداد پرسنل خروج در اوایل ماه آوریل در Op یکی کننده,” سروان. Alexia Croizer کانادا مشترک فرماندهی عملیات گفت: در یک ایمیل در روز پنج شنبه.

“که در آن حدود 200 CAF اعضای برنامه ریزی برای استقرار حدود 60 نفر از اعضای در حال حاضر کاهش زمان چرخش پرسنل رود پشت در کانادا در پایان آوریل در مرحله پس از شش ماه استقرار.”

با تلاش های آموزشی معلق با توجه به COVID-19 جایگزینی نیروی است که انتظار می رود تا حد زیادی سرپا ایستادن را به سوار شدن از همه گیر در حالی که حفظ نظامی را با حضور در کشور است.

دیگر 140 پرسنل نظامی بودند که برنامه ریزی برای اعزام به اوکراین آماده باش در بازگشت به خانه در مورد آنها مورد نیاز در کوتاه مدت متوجه Croizer گفت. فرماندهان را ارزیابی مجدد در ماه ژوئن که آیا آنها باید پیوستن به رفقای خود را.

“هر اندازه گیری خواهد شد گرفته شده برای اطمینان از سلامت و ایمنی ما استقرار پرسنل به اوکراین به عنوان ما در حال حاضر انجام این کار با ما مستقر اعضای تحت Op یکی کننده,” Croizer اضافه شده است.

دفاع رئیس ژنرال جاناتان ونس این ماه دستور توقف غیر ضروری نظامی جنبش ها و فعالیت های برای حفاظت از نیروی از COVID-19 در حالی که کسانی که درگیر در ماموریت آموزشی — مانند بسیاری از نیروهای کانادایی مستقر در خارج از کشور — در مستند با توجه به همه گیر.

‘عملیاتی مکث’ ممکن است تمدید شود

نظامی را “عملیاتی مکث” بود و انتظار می رود به گذشته تنها سه هفته اما در نامه ای به پرسنل نظامی هفته گذشته ونس گفت: افغانستان باید “واقعیت” است که ممکن است طولانی برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus و بیماری های دستگاه تنفسی را باعث می شود.

اوکراین مقامات بهداشت عمومی گزارش 156 تایید موارد COVID-19 در کشور که از روز شنبه با پنج مرگ و میر. دو وجود دارد موارد تایید شده در غرب شهرستان از Lviv در نزدیکی که در آن برخی از نیروهای کانادایی مستقر هستند.

آندری شوچنکو اوکراین سفیر کانادا با تاکید بر اهمیت ماموریت آموزشی در مصاحبه ای در اوایل این هفته با اشاره به جنگ در Donbass منطقه همچنان به خشم نزدیک به شش سال پس از آن آغاز شده است.

سفیر اوکراین به کانادا آندری شوچنکو به نظر می رسد در مجلس عوام کمیته دفاع در پارلمان هیل در اتاوا Dec. 4, 2018. شوچنکو با تاکید بر اهمیت کانادا ماموریت آموزشی در کشور در اوایل این هفته. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

اوکراین و کانادا از مقامات ارشد نظامی به دنبال راه هایی برای از سرگیری ماموریت آموزشی در حالی که جلوگیری از گسترش ویروس ،

نگرانی ها در مورد پتانسیل گسترش COVID-19 در میان پرسنل نظامی بودند تأکید این هفته زمانی که نیروی دریایی ایالات متحده گزارش بیماری تنفسی آلوده اعضاء هسته ای-صفحه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت.

کشتی گشت زنی شد فیلیپین و جنوب دریاهای چین است اما از آنجا که دستور داده شده است به گوام در میان گزارش بیماری گسترش در سراسر کشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>