کشور کانادا تغییرات آن در شورای امنیت سازمان ملل متحد, کمپین زمین در پاسخ به همه گیر

سازمان ملل متحد آماده است تا اعلام کند که آیا رای در غیر دائمی شورای امنیت و صندلی را به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده در ماه ژوئن در کانادا دو برابر را در پیشنهاد خود را برای یک صندلی و تنظیم آن زمین را COVID-19 بحران به حساب آورد.

نخست وزیر جاستین ترودو هفته سفر در ماه فوریه به خواستگاری کشورهای آفریقایی برای رای خود را در حال حاضر یک حافظه دور است خود را لغو طرح برای حضور در CARICOM اجلاس در باربادوس است که همان ماه است. اما همه گیر و پس از آن اقتصاد جهانی shutdown اند و نه آهسته کانادا در تلاش برای تضمین یک صندلی در سازمان ملل متحد جدول.

پیشنهاد عوض شده است هدایت می شوید به سوی سازماندهی و یا ریاست مجازی جهانی کنفرانس این ترودو دولت می بیند به عنوان نشان دادن کانادا رهبری جهانی در راه است که می تواند رای بیشتر برنده.

“بهترین مبارزات انتخاباتی است که ما نیازی به کمپین زمانی که ما فقط نشان می دهد ما رهبری است که این نوع صدا است که شما می خواهید در شورای امنیت” وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: CBC News.

یک مسابقه نزدیک

کانادا در حال مبارزه با نروژ و ایرلند برای دو غیر دائم صندلی بیرون از 10 بر 15 عضو شورا هستند که متعلق به کشورهای غربی است.

اکثر کارشناسان فکر می کنم نروژ دارای یک قفل بر روی یکی از آن صندلی های ترک ایرلند و کانادا به دوک آن را برای یکی دیگر (حتی اگر کانادا وارد مسابقه اواخر).

اما دولت لیبرال در حال حاضر می بیند یک فرصت است. شامپاین گفت: او معتقد است که کانادا در جایگاه های بین المللی افزایش یافته است در سال 2020 و نه تنها به خاطر آن پاسخ به همه گیر. وزیر نیز در بانکی در افزایش نمایه چون کانادا نقش مهمی در هماهنگی تلاش ها برای بررسی تخریب خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752, که به ضرب گلوله کشته شد بیش از ایران در ماه ژانویه به کشته شدن همه 176 مسافر و خدمه.

شامپاین امتیاز به این واقعیت کانادا یک عضو از هر دو G7 و G20 بر خلاف رقبای خود و استدلال می کند که وضعیت به دولت اجازه می دهد به رهبران دیگر با هم و “تقویت صدای کشورهای دیگر” هستند که بیشتر در معرض خطر در زمان بحران بهداشتی.

و همه گیر خود را نیز می تواند در کاهش هزینه کانادا مبارزات انتخاباتی برای شورای امنیت صندلی که در حال حاضر مجموعه دولت را به $2 میلیون نفر است.

“ما در انجام بسیاری از چیزهایی که عملا این روزها پس از آن اجازه می دهد تا ما را به رسیدن به مردم بیشتر و بدون نیاز به رفتن بسیار دور” شامپاین گفت.

منتقدان سوال ترودو دولت در شورای امنیت مبارزات انتخاباتی حتی قبل از جهانی همه گیر طرح میتوانست دولت برنامه در سراسر جهان. در حال حاضر دولت است گفت: کانادا باید در جدول به یک می گویند در جهان چگونه از بهبود از بیماری همه گیر — حتی اگر شورای امنیت شده است نسبتا سکوت در بحران به تاریخ.

آن را هنوز هم یک شوت

“همچنین ما بسیار خودخواه منافع ملی که بهبود در دیگر نقاط جهان است به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است گفت:” کانادا در سازمان ملل متحد Marc-André بلانچارد است که کار در پشت صحنه در مبارزات انتخاباتی.

“این یک جدول است که در آن کل جهان می شود زیرا هنگامی که شما در اطراف که جدول شما بیشتر با نفوذ و شما بیشتر مرتبط است.”

کانادا در سازمان ملل متحد Marc-André بلانچارد به نظر می رسد به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو (در تصویر نیست) طول می کشد در یک پرسش و پاسخ در شیخ آنتا دیوپ در دانشگاه داکار, سنگال, Feb. 13, 2020. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

هنوز عوامل ساخته شده است که کانادا را پیشنهاد شبیه یک شوت قبل از همه گیر وارد هستند و هنوز هم در بازی: یک متزلزل صلح تعهد و نسبتا کم کمک های خارجی تعهدات.

“ایرلند شده است حفظ صلح پس از سال 1958. آن را هرگز متوقف شد” گفت: Stephen Lewis سابق سفیر کانادا در سازمان ملل که از نزدیک زیر در این مسابقه است.

“ما شکست در این جبهه است که ما جدی ترین پاشنه آشیل در دنبال صندلی.”

همه گیر شده مجاز کانادا برای افزایش حضور خود را در صحنه بین المللی است. ترودو شرکت داشتند روز دوشنبه در یک آنلاین حمایت کنفرانس به جمع آوری کمک مالی برای واکسن توسعه رهبری اتحادیه اروپا است. در حالی که نروژ نخست وزیر Erna Solberg متعهد بیش از $1 میلیارد دلار برای تولید واکسن و احتمالی توزیع ترودو با اشاره به $850 میلیون دلار کانادا, کانادا در حال حاضر متعهد به شتاب توسعه واکسن.

که $850 میلیون شامل $74 میلیون است که بخشی از $159.5 میلیون دلار کمک های خارجی بسته کانادا توسعه بین المللی وزیر اعلام کرد در ماه آوریل است. اتاوا می گوید این تنها یک آغاز است.

“این یک تلاش جهانی,” ترودو گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “وجود خواهد داشت بیشتر به آمده به عنوان جهان چنگ زدن با این بیماری همه گیر.”

لفاظی در مقابل واقعیت

هنوز لوئیس گفت: کانادا بین المللی بودجه تعهد حفظ همان سطح از کمک کانادا همواره ارائه شده و دولت لیبرال نیاز به کار سخت تر برای مطابقت با آن “لفاظی با عملکرد” به خصوص وقتی که می آید به این بیماری همه گیر.

کانادا می دهد در مورد 0.26 درصد از تولید ناخالص داخلی خود در کمک های خارجی. نروژ ترین در جهان سخاوتمندانه اهدا کننده به 1 درصد از تولید ناخالص داخلی.

راه قدیمی از برنده شدن در یک شورای امنیت صندلی — داشتن نخست وزیر و یا دیگر مشخصات بالا وزرای نشان می دهد تا در سرمایه های خارجی به schmooze — “یک بیت از یک شاهد” گفت: Lewis. این رأی یک رأی مخفی و سفرا که بازیگران آرا نیست همیشه به دنبال دستور از بالا.

لوئیس گفت: محبوبیت کانادا سفیر می تواند نکته مقیاس ،

“Marc-André بلانچارد کلید واقعی به این [انتخاباتی],” او گفت:. “او واقعا اول و که اغلب اتفاق نمی افتد.”

امور جهانی کانادا است که مبارزه به عنوان اینکه رای به جلو بروید در ژوئن 17, اما وجود دارد این است که فشار از برخی از سازمان ملل برای به تعویق انداختن آن تا پاییز با توجه به تدارکات درگیر در داشتن 193 نمایندگان کشورهای عضو رای گیری آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>