کانادا امن چارتر هواپیما را به خانه کانادایی رشته در coronavirus متاثر منطقه از چین است.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین گفت: دولت در حال حاضر مشغول به کار در جبهه دیپلماتیک برای سازماندهی پرواز — کار که می تواند چندین روز به دلیل منطقه تحت تاثیر قرار است که در یک “مستند.” او گفت: 160 کانادایی درخواست خدمات کنسولی به تاریخ.

“ما باید به کار با مقامات چینی برای مقابله با لجستیکی طرف از همه چیز,” او گفت:, و اضافه کرد که کانادا هماهنگی با دیگر کشورها در این روند است.

در مواجهه با انتقاد از برخی از رشته کانادایی ها در مورد عدم کمک های کنسولی شامپاین اصرار داشت که کانادا است که در “خط مقدم” از پاسخ است.

شامپاین گفت: امور جهانی نیز صادر کرده است به یک سفر جدید مشاوره گفتن مردم به اجتناب از همه غیر ضروری سفر به چین است. اوایل این هفته این گروه هشدار داد در برابر همه سفر به استان هوبی, این مرکز از شیوع کروناویروس.

هوایی کانادا امروز اعلام کرد آن را تعلیق پروازهای مستقیم به پکن و شانگهای تا فوریه. 29.

او گفت که او نمی تواند تایید کند که آیا هر یک از کانادایی ها درخواست بازگشت بیمار هستند و یا در حال نشان دادن نشانه های این ویروس است.

وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت که او نمی تواند دولت و در عین حال اگر بازگشت کانادایی ممکن است نیاز به رفتن به قرنطینه. او گفت که دولت اقداماتی را برای حفاظت از سلامت و ایمنی از کانادایی ها در خانه و خارج از کشور اما می تواند مشخص نیست چه آن دسته از اقدامات را شامل خواهد شد.

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین و وزیر بهداشت Patty Hajdu ارائه به روز رسانی در شیوع کروناویروس در چین از جمله این که یک هواپیما می کردند اما در حال حاضر در انتظار لجستیکی و کنسولی جزئیات به کار می شود. 2:11

“بخشی از فرآیند در حال حاضر این است که بدانند دقیقا چه پروتکل های ما خواهد بود که ما بازگشت کانادایی که مایل به خانه آمده است,” او گفت:.

“ما در حال کار بسیار نزدیک با ایالات متحده ما همتایان بدیهی است که باید برخی از تجربه در این کار و راه اندازی برخی از بهترین شیوه و ما از آنها پیروی میکردند بسیار نزدیک و ما باید بیشتر به می گویند که این فرآیندها گشوده است.”

Hajdu گفت: نه هر کانادایی در چین درخواست خدمات کنسولی می خواهد به خانه آمده است. برخی از نیاز به کمک به دیگر مناطق چین و یا تامین منابع, او گفت:.

کانادا برش تعدادی از کارکنان کنسولی در چین به علت شیوع کروناویروس.

امور جهانی کانادا اعلام کرد که کاهش نیروی انسانی در ماموریت های دیپلماتیک در چین در توییتر و چینی در پکن سفارت صفحات رسانه های اجتماعی شنبه. کانادایی ها که نیاز اضطراری کمک های کنسولی هستند گفته بودن برای تماس با اورژانس و مرکز پاسخگویی در اتاوا.

بیش از 6000 مورد از این رمان coronavirus گزارش شده در سطح جهان — اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین — با 132 مربوط به مرگ و میر.

برخی از کانادایی ها به دام افتاده در ووهان چین با توجه به سخت محدودیت های مسافرتی می گویند که آنها امن هستید اما احساس خود رها مقامات کنسولی.

دفاتر کنسولی بسته شد شنبه از طریق شنبه با توجه به سال نو چینی.

امروز نخست وزیر جاستین ترودو گفت: دولت به دنبال راه هایی برای کمک به کانادایی ها گیر در چین است.

“ما در حال کار بسیار نزدیک با مقامات کنسولی در چین است. ما در حال گوش دادن و نگران کانادایی که در حال حاضر در منطقه تحت تاثیر” او گفت:.

نرم افزار مراکز بسته

“ما خواهد شد نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید. وجود دارد بسیاری از کشورها به دنبال راه های مختلف برای کمک به. این یک وضعیت پیچیده اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از کانادایی ها.”

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: این وضعیت در مورد کانادایی ها سرگردان در چین پیچیده است اما دولت در حال همکاری با دیگر کشورها و مقامات کنسولی برای پیدا کردن یک راه حل است. 0:20

پترسون وو ونکوور مبتنی بر شهروند کانادایی در حال حاضر در ووهان گفت: او تلاش بدون موفقیت روز برای رسیدن به یک کنسولی رسمی. هنگامی که او در نهایت از تماس رسمی به او گفت هیچ تخلیه طرح در حال حاضر و با اشاره او را به یک وب سایت چینی در لیست بیمارستان های مختلف.

“من سعی کردم به تلفن آنها را برای چند روز در حال حاضر, اما آنها در تعطیلات در حالی که ما هنوز در گیر این شهرستان با این بیماری همه گیر در کشور اتفاق می افتد,” او گفت: CBC News Network.

“این نوع احساس در نهایت من چیزی اما در همان زمان من به نوعی احساس” این است که همه من رو?'”

یکی دیگر از تورنتو کانادا گفت که او نا امید است با عدم کمک دولت در آوردن خانه خود را 15-ماه-پیر دختر که از دیدن پدربزرگ و مادربزرگ در ووهان.

“من قطعا می ترسم, نگران, نا امید با عدم پاسخ که من می شنوم. من احساس درماندگی. بسیار وجود دارد من می تواند انجام دهد” ریچارد Fabic گفت: CBC تورنتو در روز سه شنبه. “من از دست رفته خود را قبل از, اما در حال حاضر من از دست او بیشتر است.”

تمام درخواست ویزا مراکز در سرزمین اصلی چین به طور موقت بسته و دفاتر کنسولی ارائه خواهد شد تنها خدمات اساسی (مانند گذرنامه تمدید) و خدمات اورژانس از جمله کمک های پزشکی اورژانس مزایا و افراد گم شده.

‘آن را بسیار ترسناک در اینجا برای هر کسی که گیر کرده در یک کشور خارجی’ می گوید پترسون وو. 6:55

با توجه به این سفارت را در پست خدمات مهاجرت ادامه خواهد داد به ارائه خدمات و اولویت بندی پردازش اسناد سفر برای مشتریان و دارندگان اقامت دائم “است که نیاز به مسافرت فوری به کانادا برای بشر دوستانه و مهربان دلایل.”

امور جهانی کانادا واکنش اضطراری مرکز را می توان با تلفن در 613-996-8885 و یا از طریق ایمیل sos@international.gc.ca.

دولت راه اندازی یک وب سایت اختصاص داده شده به کروناویروس و مجموعه اطلاعات تدریس خصوصی در خانه.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که روز شنبه آن را تشکیل بین المللی بهداشت و درمان مقررات کمیته اضطراری فردا برای تعیین اینکه آیا شیوع فعلی به منزله اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی.

طی یک کنفرانس خبری در ژنو سهشنبه, Michael Ryan مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی (WHO) بهداشت و درمان اضطراری برنامه ستایش دولت چین را “لیزر تمرکز” و متعهد تلاش برای کنترل شیوع بیماری و حفاظت از سلامت عمومی است.

“چالش بزرگ است اما پاسخ گسترده شده است,” او گفت:.

وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در خارج وجود دارد در مورد این ویروس را ریشه و چگونه آن را گسترش می یابد.

رایان اذعان چالش رسانه ها در برقراری ارتباط دقیق ریسک اطلاعات و برگزاری مقامات و موسسات به حساب.

تمام 15 کشور که وارداتی موارد که شامل کانادا باید در “آماده باش کامل” او گفت:.

پرسید: اگر کشورهای تخلیه شهروندان خود از مناطق آسیب دیده می تواند به گسترش این ویروس بیشتر که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: هر کشور می تواند در تصمیم گیری های خود را اما باید آماده شدن برای ورود از موارد جدید. این کشورها نیاز به یک “درک کامل” از اقدامات خود را به او گفت.

در بعد از ظهر چهارشنبه مجلس عوام سلامت کمیته برنامه ریزی شده بود به شروع جلسات در دولت در پاسخ به شیوع بیماری است. برنامه ریزی شده به نظر می رسد در حال Stephen Lucas, معاون بهداشت وزیر, آژانس بهداشت عمومی کانادا جمهور تینا Namiesniowski و رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam.

رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا ترزا Tam برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در مجلس عوام سلامت کمیته بعد از ظهر چهارشنبه. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

چندین کشور آغاز شده بازگرداندن شهروندان خود را از منطقه آسیب دیده در چین است.

یک پرواز حمل 206 evacuees خانه شامل چهار نفر با سرفه و تب. سه مرد و یک زن بودند گرفته به توکیو بیمارستان جداگانه آمبولانس برای درمان و پزشکی بیشتر چک.

اجاره پرواز نیز فرود در کالیفرنیا امروز حمل 200 آمریکایی از چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im