کانادا rebuts شورای امنیت سازمان ملل متحد منتقدان به عنوان شامپاین سر به نیویورک برای فشار نهایی

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین موظف است برای شهر نیویورک برای پیوستن به فشار نهایی برای کانادا کمپین یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد.

شامپاین ملحق خواهد شد Marc-André بلانچارد و کانادا و سفیر سازمان ملل متحد در آخرین روزهای مبارزات انتخاباتی در برابر نروژ و ایرلند برای دو کرسی در دسترس.

در یک مصاحبه بلانچارد تحت فشار قرار دادند در منتقدان کانادا پیشنهاد برای یک کرسی در این شورا از جمله سوئدی نوجوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg و طرفدار فلسطینی ائتلاف که مخالف اسرائیل است.

بلانچارد گفت: کانادا یک رهبر در تغییر آب و هوا و اکثر دیپلمات های خارجی درک کنند که این یک مسئله دشوار است که شمار چالش برای همه کشورها است.

و او گفت: کشورهایی که رای خواهد داد — از جمله خلیج فارس و کشورهای عربی — درک کانادا حتی یک دست و بلند مدت رویکرد به شرق میانه.

بلانچارد گفت او احترام مخالفان در هر دو مسائل زیرا “ما در یک دموکراسی” اما استدلال کانادا در یک مورد قوی را برای این شورا در تغییر آب و هوای جهانی و امنیت و مسائل جنسیتی و بازسازی بیشتر از لحاظ اقتصادی عادلانه در جهان پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>