کانادا می کشد مربیان نظامی از عراق به عنوان اپیدمی گسترش

تعداد قابل توجهی از نظامیان کانادایی مربیان شده اند مستقر در خارج از عراق به کویت به عنوان دولت فدرال به طور موقت “قرارداد” به اندازه آن ماموریت های خارج از کشور در پاسخ به همه گیر ارشد دفاع منبع گفت: CBC News.

نظامی است که آن را “تغییر از نیروهای” از آنجا که در حال حاضر COVID-19 شیوع اتحاد چپ کمتر عراقی و نیروهای موجود برای آموزش در این کشور جنگ زده گفت: این رسمی صحبت کرد که در پس زمینه به دلیل حساسیت فایل.

به طور کلی بی ثباتی در عراق است که به دنبال ایالات متحده’ قتل های هدفمند ایران نیروهای ویژه فرماندهی ژنرال قاسم سلیمانی نیز یک عامل منبع اضافه شده است. ایران پروکسی شبه نظامیان را راه اندازی 15 حمله به ایالات متحده به رهبری نیروهای ائتلاف در هفته های اخیر.

این مرتب سازی مجدد در عراق است تنها به طور موقت و سربازان آن را نمی خواهد به خانه آورد دفاع از مقام گفت.

کانادا تا به حال حدود 500 سرباز در عراق عامل تحت ناتو و آمریکا ضد دولت اسلامی ائتلاف. ناتو روز پنجشنبه اعلام کرد این موافقت کرده بود به بیش از برخی از آموزش نظامی از عراق غیر افسران و پلیس از این ائتلاف است.

کانادا فلس عقب

کانادا منجر مأموریت آموزشی ناتو در عراق است. روشن نیست که چگونه بسیاری از سربازان منتقل شدند به کویت در طول چند هفته گذشته.

تصمیم به ارسال آنها به خارج از کشور به شرح زیر در یک حرکت هفته گذشته به مقیاس نیروهای کانادایی در اوکراین که در آن 200 سربازان کانادایی شده اند انجام یک ماموریت آموزش نظامی.

یک چرخش تازه از سربازان تعیین شده برای اعزام به مرکز آموزش نزدیکی لویو در غرب اوکراین, اما که استقرار پاک شده و موجود مشروط به خانه خواهد آمد. تنها یک نشانه نیروی 60 سربازان باقی خواهد ماند پشت به “نگه داشتن چراغ” تا زمانی که کامل از سرگیری دفاع از مقام گفت.

Coronavirus بحران نمی خواهد منجر به هر گونه تغییرات برای حدود 450 کانادا نیروهای پیشرو ناتو جنگ در لتونی است که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تهاجم روسیه در کشورهای بالتیک.

پس از همه گیر اعلام شد, چند دفاع کارشناسان پیش بینی کرده اند که نظامیان کانادایی را در خارج از کشور رد پای کوچک خواهد به عنوان بیشتر و بیشتر نیروهای نامیده می شود برای پاسخ به پیش بینی خواستار کمک های همه گیر از استان های شمالی و جوامع است.

ناتو افزایش ظرفیت ترابری

COVID-19 بالا بود از دستور کار ناتو و وزرای خارجه زمانی که آنها ملاقات روز شنبه در فوق العاده امن-لینک ویدئو کنفرانس.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت: در پایان این جلسه که وزیران موافقت کرده به مرحله ترابری ظرفیت در میان 30 کشور به اطمینان حاصل شود که فوری لوازم پزشکی در حال تحویل به کشورهای نیازمند است. اتحاد همچنین در حال رفتن برای کمک به مختصات ارائه می دهد از حمایت در میان اعضا و شریک سازمان ملل.

“ناتو ایجاد شد برای مقابله با بحران” استولتنبرگ گفت: یک ویدیو کنفرانس خبری. “بنابراین ما می تواند کمک کند.”

این اتحاد مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد که به تازگی این بیماری همه گیر است و نه تحت تاثیر عملیات نظامی و یا بازدارندگی اقدامات در شرق اروپا است.

چند دفاع ناظران و تحلیلگران در آمریکا و اروپا پیشنهاد کرده اند که فوق العاده انحراف از COVID-19 بحران را در حال حاضر یک فرصت برای روسیه به دخالت در کشورهای بالتیک.

ناتو در زمان توجه داشته باشید از یک ضربه محکم و ناگهانی رزمایش نظامی در غرب روسیه به تازگی و افزایش روسی حضور نیروی دریایی در دریای شمال. استولتنبرگ گفت: اتحاد باقی می ماند و مراقب باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>