کانادا سفارشات اعضای نظامی در مرخصی خارج از کشور به بازگشت به خانه خود جدا

کانادا بالا فرمانده نظامی صادر کرده است به روز رسانی سفارشات نیاز همه کاربران به طور منظم و نیروی تمام وقت ذخیره — در حال حاضر در مرخصی خارج از کشور برای بازگشت به کانادا, بلافاصله, CBC News یاد کرده است.

هنگامی که آنها مورد نیاز خواهد بود به گزارش اولیه خود را به پایگاه های خود جدا برای 14 روز قبل از بازگشت به وظیفه.

دستور جدید یک کپی از آن به دست آمده توسط CBC News, تاثیر نمی گذارد, نیروهای مستقر در عملیات در خاورمیانه و اروپا و یا در دیگر نقاط جهان. آن است که محدود به شدت به کسانی که در حال سفر برای لذت بردن و یا غیر ضروری وظیفه.

سفارش صادر شنبه توسط رئیس ستاد دفاع ژنرال جاناتان Vance, آینه, دولت فدرال درخواست فوری برای کانادایی سفر به خارج از کشور به بازگشت به خانه به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به دلیل گسترش سریع COVID-19 ویروس.

“اگر شما در خارج از کشور و خارج از ایالات متحده, ما می خواهم به شما به خانه می آیند در حال حاضر” ونس گفت: در مصاحبه با CBC News اواخر روز سه شنبه.

نظامی نیز اعمال محدودیت بیشتر بر اعضای آن از جمله جارو ممنوعیت سفر تجاری (ریلی و اتوبوس) و ممنوعیت سفر اعضای بیش از 250 کیلومتر دور از خانه های خود و یا اصلی پایگاه.

“ما خواسته ایم مردم را به حمل و نقل عمومی” ونس گفت. “ما در حال تلاش برای نگه داشتن نیروی حاضر. ما می خواهیم آنها را به حال به اندازه کافی است که می توان آنها را به یاد می آورد اگر ما نیاز به آنها را به یاد.”

دانشجویان و دانش آموزان در تمام مدارس نظامی خواهد بود محدود به بازداشتگاه تا اطلاع ثانوی.

عمده سالانه آموزش ورزش در غرب کانادا شناخته شده به عنوان افرا حل و فصل نیز لغو شد.

محدودیت های جدید در ساخت سفارشات صادر شده در هفته گذشته که شاهد نظامی ممنوعیت سفر به خارج از کشور برای همه اعضای کاهش تعداد کارکنان در ستاد و پایگاه های خارج از بازدید کنندگان از جمله هیئت های خارجی.

سربازان کانادایی کار را به عقب نگه دارید سیلاب در رودخانه اتاوا در Fitzroy Harbour, Ont., مارس 29 2019. سربازان می تواند دستور داد برای کمک به اقدامات اضطراری برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

نظامی امکان پذیر می تواند استفاده شود برای کمک به مقامات فدرال اجرای شرایط اضطراری عمل می کنند که می توان استناد در “فوری و مهم” شرایط زمانی که وجود یک خطر جدی برای زندگی یا سلامت یا ایمنی شهروندان است.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: دولت در حال بررسی شرایط اضطراری عمل به تصمیم گیری اگر آن را باید مورد استفاده قرار گیرد و یا اگر وجود دارد مراحل دیگر دولت می تواند به محافظت از مردم است.

استفاده از ارتش در نظر گرفته شده است آخرین چاره برای دولت فدرال است.

در این مصاحبه ونس گفت: منظور از اين پیشرو به عمل تحت اضطراری عمل می کنند اما در نظر گرفته شده است تا منعکس کننده مشاوره کشور رئیس بهداشت عمومی افسر.

“ما می خواهیم مردم را به خانه اما نه برای یک ماموریت خاص وظیفه من برای آنها” او گفت:. “ما نیاز به آماده برای احتمالات است که ما نمی دانیم اما ما برنامه ریزی برای, به خصوص بیماری همه گیر را پشتیبانی برای کانادایی ها.”

پس از همه گیر بحران آغاز شده ونس گفت: بارها و بارها اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط ارتش به معنای نگه داشتن نیروی سالم و آماده در مورد آن مورد نیاز توسط دولت فدرال برای عملیات بیشتر در خانه و یا خارج از کشور.

نظامی است ادامه داد: برای انجام روال گشت و عملیات در طول بحران دفاع کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>