کانادا نزدیک به از دست 2018 ماموریت سازمان ملل متحد به دلیل آن نیست که به اندازه کافی زنان در

کانادا آمد عرض شارب از دست دادن جای خود را در سازمان ملل متحد ماموریت صلح بانی در پاییز سال 2018 به دلیل نظامی ناتوانی به طور مداوم اعزام زنان به اندازه کافی برای دیدار با جهان بدن دستورالعمل.

برای دولت لیبرال سیاسی نوری شده اند که وحشتناک بود و سازمان ملل متحد در بخش حفظ صلح انجام آن تهدید به “reallocate” پست های مهم ماموریت های بین المللی در جنوب سودان.

دولت ساخته شده است که جذب زنان برای عملیات حفظ صلح یک سیاست اولویت — چیزی که ذکر شده بود و برجسته در طول نخست وزیر جاستین ترودو اخیر تور آفریقا که در آن او سعی کرد تا بر طبل حمایت کانادا پیشنهاد برای شورای امنیت صندلی.

در سال 2018 سازمان ملل متحد بود صحبت از انداختن کانادا از سودان ماموریت توسط مقامات کانادا که مطمئن کرد که بهتر سیستم چرخش بود که در محل قرار داده و توسط وزارت دفاع ملی — که می توانید تعداد مورد نیاز از زنان متصل به ماموریت.

فشار فوق العاده ای

که در نزدیکی-از دست این نقاط به کانادا نظامی گسترده تر در تلاش برای استخدام زنان در اعداد بزرگ و فوق العاده فشار سازمان ملل متحد دستورالعمل تحمیل کرده اند موجود استخر با استعداد و واجد شرایط سربازان زن.

سازمان ملل متحد دستورالعمل دستور که برای ناظر ماموریت مانند یک در سودان جنوبی 15 درصد هر کشور را به کارکنان افسر و نظامی ناظر موقعیت باید پر شود ، (مستقر عملیات مانند اخیرا به این نتیجه رسیدند ماموریت به, مالی, مختلف, کمتر سخت معیارهای.)

به منظور افزایش نمایندگی در ناظر ماموریت های حفاظت از صلح سازمان ملل گروه حتی آرامش قوانین برای هر کشور اجازه می دهد برای زنان پایین تر در صفوف (مانند lieutenants و حکم افسران) محسوب می شود که قبلا آنها تا به حال نه.

سازمان ملل متحد بررسی کشورهای ماموریت نمایندگی هر سه ماهه. در پاییز سال 2018 کانادا گفته شد این امر خود را از دست بدهند اعزام به جنوب سودان اسناد و مدارک به دست آمده توسط CBC News آشکار.

“کانادا موفق به دیدار با این هدف در سه ماهه گذشته و به عنوان یک نتیجه در پایان ماه سپتامبر به سازمان ملل متحد توصیه می شود که CAF موقعیت در UNMISS (ماموریت سازمان ملل در سودان جنوبی) بود و مجددا اخذ به یک کشور دیگر. سازمان ملل متحد از سال نشان داد که آن را نمی خواهد دوباره اختصاص این موقعیت با توجه به اقدامات CAF قرار دادن در محل برای اصلاح این وضعیت است.” گفت: یک جلسه توجه داشته باشید برای وزیر دفاع Harjit Sajjan مورخ Oct. 29, 2018.

کانادا می شود معافیت

کانادا در سازمان ملل مطلع شد تصمیم توسط فکس و آن را تنظیم کردن یک پاسخ فوری. دفاع رسمی با دانش از فایل گفت که کانادا نه تنها ملت برای دریافت هشدار در پاییز سال 2018 است.

هنگامی که سازمان ملل متحد در بخش حفظ صلح گفته شد در مورد اقدامات دولت بود و قرار دادن در محل معافیت اعطا شد گفت: رسمی که صحبت در پس زمینه بود اما مجاز به عموم رسیدگی به موضوع است.

کانادا ناتوانی دیدار با استخدام آستانه شده بود یک مدت طولانی مسئله با توجه به این جلسه توجه داشته باشید.

“گزارش اولیه نشان داده شده است برای بیش از یک سال است که ما شده اند به طور مداوم ملاقات با 15 درصد هدف است. برای مثال ما در 8.7 درصد در ماه اکتبر سال 2017 15.8 درصد در ماه مه 2018 و 4.8 درصد در ماه اوت گفت:” این سند به دست آمده توسط CBC News طریق دسترسی به اطلاعات و قانون.

کانادا نیروهای حافظ صلح آماده شدن برای رژه در افرا برگ کمپ در Port-au-Prince Nov. 28 سال 1997. (دانیل مورل/کانادا پرس AP)

این گزارش در ادامه به توجه داشته باشید که “بر اساس میزان ملل متحد افسر و نظامی ناظر موقعیت اختصاص داده شده به کانادا, کانادا نیاز به حداقل پنج زنان مستقر” در ناظر ماموریت در هر زمان. در این جلسه نوشته شد تنها یک زن بود در این زمینه است.

با وجود این دولت سیاسی اظهارات کانادا نظامی است که هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به دنبال استقرار از طریق یک جنس لنز.

یک ‘فشار’ در کانادا نیروهای

روند “برای شناخت حق عضو برای استقرار هدف — بالاتر از همه چیز — [در] حصول اطمینان از انتخاب عضو حق دارد مدارک مجموعه مهارت و تجربه برای موقعیت در دست” گفت: در این جلسه توجه و افزود که داشتن یک استخر بزرگتر از خدمت زنان در طول نظامی در نهایت مشکل را حل کند.

استفانی فون Hlatky استادیار مطالعات سیاسی در دانشگاه گفت: مسئله این است که در مورد بیش از استخدام زنان بیشتر — آن را نیز در مورد داشتن زنان با حق مجموعه مهارت.

“وجود دارد به طور معمول تقاضای بالا [در مأموریت سازمان ملل متحد] برای افسران پیاده نظام است و نه یک تجارت که در آن زنان به خصوص به خوبی نشان داده شده,” او گفت: CBC News.

“اگر کانادا است و برای دیدار به طور مداوم اهداف هستند که اعمال شده توسط سازمان ملل متحد هنگامی که آن را می آید به نمایندگی از زنان در سازمان ملل متحد ماموریت و سپس آن را به طور مداوم در حال رفتن به یک سویه برای نیروهای مسلح کانادا.”

زنان در حال حاضر در حال خدمت در نیروهای کانادایی می تواند به صورت منحصر به فرد فشار با توجه به تعداد محدود.

“وجود دارد توجه داشت که اگر نیروهای مسلح کانادا خواسته است به طور مداوم ملاقات که هدف و به سادگی نمی باید اعداد به طور مداوم آمار 15 درصد هدف از چرخش به چرخش وجود دارد ممکن است بیشتر فشار بر زنان برای استقرار بیشتر و ممکن است تحت تاثیر حرفه مسیر فردی زنان” فون Hlatky گفت.

وزیر دفاع گفت: او به رسمیت می شناسد چالش ها و میزان کار آن را برای اطمینان معنادار وجود نمایندگی در سازمان ملل متحد ناظر عملیات.

Harjit Sajjan نیز در دفاع از این دولت رکورد.

“ما بسیار سخت کار می کرد تا اطمینان حاصل شود که اگر ما گفتن است کشورهای دیگر به زنان بیشتر در عملیات حفظ صلح است که ما قصد داریم به عنوان مثال منجر شود و ما” گفت: Sajjan که اشاره کانادا قرار دادن زنان مسئول عملیات ناتو و در ارشد نوشته های درون نظامی داد.

اما ناتو گفت: فون Hlatky ندارد و اعمال خاص جنسیتی اهداف در آن ماموریت — و کانادا افزایش شعارهای و وعده ایجاد کرده اند انتظارات.

“من قطعا فکر می کنم وجود دارد این است که فاصله بین حرف و عمل” او گفت:.

“من فکر می کنم کانادا از لحاظ فصاحت و بلاغت باید مراقب باشید به تنظیم که حرف به آن معنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>