کانادا از دست می دهد و پیشنهاد خود را برای کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد

با وجود شدید و پرهزینه فشار دیپلماتیک کانادا خود را از دست داده پیشنهاد برای یک آرزو کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد.

نروژ و ایرلند برنده دو در دسترس موقت صندلی با 130 و 128 رای بود. کانادا موفق به کسب 108 رای سقوط 20 از 128 مورد نیاز برای برنده شدن یک نقطه در جدول.

این یک ضربه سنگین برای نخست وزیر, Justin Trudeau, وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین و دیگر مقامات سطح بالا که رسیدن به رهبران سیاسی در سراسر جهان در یک کمپین برای امن یکی از دو موجود چرخش صندلی.

شورای امنیت دارای ده کرسی برای اعضای موقت است که عضویت در این جدول برای دو سال است. این شورا دارای پنج عضو دائم — ایالات متحده آمریکا, انگلستان, فرانسه و روسیه و چین که دارای قدرت وتو قطعنامه.

Pro-گروه های فلسطینی سرزنش کانادا در خاورمیانه سیاست های شکست خود را به یک صندلی امن. کانادایی ها برای عدالت و صلح در خاورمیانه (CJPME) با صدور بیانیه ای گفت: شکست “ثابت می کند که کانادا را شکست به نشان دادن رهبری در مورد حقوق بشر و همکاری های بین المللی منزوی کرده و آن را از افکار عمومی جهان.”

“در ماه های اخیر ترودو نیز نسبتا آرام در تهدیدات اسرائیل برای الحاق به ویژه هنگامی که در مقایسه با آوازی و دیرینه condemnations از رقبای نروژ و ایرلند” گروه گفت.

مدت کوتاهی قبل از نتایج نورد در ترودو ذکر رکورد کانادا در مبارزه با تغییر آب و هوا ترویج صلح و امنیت و حمایت از کشورهای در حال توسعه و حقوق زنان.

او گفت: بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد کانادا همچنان به مبارزه برای کاهش درگیری جهانی و نابرابری اجتماعی.

صادرات کانادا ارزش

“کانادا همچنان ادامه دارد و به یک صدای قوی در صحنه جهانی است. زیرا این چیزی است که کانادا به خوبی انجام می دهد و ما همچنان به آن را انجام دهد,” او گفت:.

“بله یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد خواهد بود یک اهرم های اضافی و اضافی در راه است که کانادا می توانید مطمئن شوید که صدای ما و ارزش های ما هستند که شنیده می شود در بالاترین سطح است. اما ما ادامه خواهد داد برای ایجاد اختلاف در جهان و دفاع از multilateralism نه فقط به دلیل آن را برای جهان خوب است اما از آنجا که آن را خوب است برای کانادایی ها.”

دولت فدرال صرف بیش از $2.3 میلیون در پیشنهاد خود را برای یک صندلی.

آن نسبتا کوچکتر کمک به جهانی حفظ صلح و کمک به توسعه بین المللی بسیاری از ناظران استدلال کانادا رو به یک چالش دشوار از رقبای خود ایرلند و نروژ است.

کانادا را به جلو خود را نامزدی در سال 2016 حدود یک دهه پس از ایرلند (2005) و نروژ (2007) اعلام کرد آنها در حال اجرا است.

کشور نیاز به پشتیبانی از حداقل دو سوم مجمع عمومی به انتخاب شورا.

سازمان دیده بان | Scheer سوالات ترودو مبارزات انتخاباتی برای شورای امنیت سازمان ملل صندلی

رهبر مخالفان اندرو Scheer در زمان نخست وزیر جاستین ترودو به کار در مجلس عوام در ساعت قبل از سازمان ملل متحد بود اعلام کرد. 2:03

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>