کانادا خم به شدت در چین برای تجهیزات حفاظت فردی به عنوان اپیدمی ناشی از کمبود همچنان

بیش از دو ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس فدرال و دولت های استانی با استفاده از اقدامات فوق العاده ای برای تامین مراقبت های بهداشتی کارگران با تجهیزات حفاظت فردی از جمله اجازه دادن به آنها منقضی شده استفاده ماسک.

و با بیش از 61,000 موارد COVID-19 coast to coast کشور و رسیدن به نقطه عطف بیش از 4000 مرگ و میر در شنبه لوازم فقط به trickling در از تامین کنندگان خارج از کشور.

در ماه مارس اتاوا گذشت موقت جهت است که اجازه می دهد تا ماسک صورت سپر و لباس وارد شود و به فروش می رسد در کانادا حتی اگر آنها را برآورده نمی سلامت کانادا قبل از COVID-19 استاندارد.

بهداشت و درمان کانادا نشده است در پاسخ به پرسش از CBC اخبار در مورد راه هایی که در آن آرام و قوانین آن, اما سفارش را شرح می گوید که این محصولات هنوز هم باید “تولید با توجه به قابل مقایسه با استاندارد.”

ایالات متحده به نظر می رسد با در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه. سازمان غذا و داروی آمریکا می گوید که “در طول مدت این بیماری همه گیر” این اجازه خواهد داد که واردات KN95 ماسک که ماسک تولید با توجه به استانداردهای چین.

(CBC)

همانطور که در آوریل 30, بهداشت کانادا دستور داده بود 1.8 میلیارد واحد از PPE از ماسک و دستکش به لباس. از 36 دستگاه های تایید شده تا کنون تحت نظم و 34 تولید کنندگان در چین از جمله ووهان شرق صادقانه International Trade Co., شاندونگ Zhushi در گروه دارویی شرکت ، و زیرچشمی نگاه کردن-a-Boo! من یک دیدن تو!.

اتاوا است گفت: این که آیا آن است و در عین حال به منظور قرار داده شده با هر یک از این شرکت ها.

بسیاری از عرضه جهانی از PPE از چین می آید.

که باعث می شود کانادا وضعیت حتی بیشتر پیچیده به بازار چین در حال حاضر مملو از مشکلات با توجه به Lynette, Ong, استادیار گروه علوم سیاسی و چین متخصص در دانشگاه تورنتو است. مشکل رئیس, او گفت:, “این است که مرتب کردن خوب و بد سیب.”

ماه گذشته چین را به دولت نشان داد آن بود کشف و ضبط 89 میلیون قطعه از کیفیت محصول. کانادا نیز با دریافت حداقل یک میلیون ماسک از چین که نمی دیدار با استانداردهای آن پس از همه گیر آغاز شد.

یک “بی سابقه و نیاز فوری’

بهداشت و درمان کانادا موقت به منظور وادار شد توسط چه وب سایت آژانس خواستار “بی سابقه و نیاز فوری برای دستگاه های پزشکی در طول COVID-19 بحران است.” که تقاضا باعث شده است که بحرانی است و کمبود آن می گوید.

در ماه مه گذشته دولت کانادا ریخته هزاران جعبه N95 ماسک درست مثل این یکی به رجینا دفن زباله زیرا آنها تمام شده بود. اما این استان در حال حاضر تمام شده با استفاده از ماسک به دلیل PPE است از جمله در تامین کوتاه مدت. (فرستاده شده توسط جو Audette)

این کمبود نیز پیشرو در برخی از استان ها به غیر معمول تصمیم گیری.

برای مثال CBC News آموخته است که Saskatchewan اقتدار بهداشت تصمیم گرفته است که اجازه می دهد تا کارکنان مراقبت های بهداشتی برای شروع با استفاده از منقضی N95 ماسک از ذخایر خود.

آنها خریداری شده در طول H1N1 شیوع در 2009-2010. این استان می گوید: آنها تمام شده پس از پنج سال معنی آنها منقضی شده است در حدود پنج سال است.

این استان گفت: CBC News ماسک ذخیره کننده در شرایط مطلوب و تست شده توسط یک آزمایشگاه مستقل “که در آن آنها می گذشت هر دو استنشاق/بازدم و تصفیه آزمون.”

این استان با اشاره CBC News, به سلامتی, کانادا, بخشنامه که گفت: در حالی که معمولا منقضی شده ماسک را باید دور انداخته شود در چنین غیر معمول بار “منقضی شده ماسک هنوز هم می تواند موثر در حفاظت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اگر تسمه دست نخورده وجود دارد هیچ نشانه ای از آسیب دیدن, [و] آنها را می توان مناسب-تست شده است.”

CBC به تازگی گزارش داد که در ماه مه گذشته در اتاوا انداخت دو میلیون منقضی شده N95 ماسک به رجینا دفن زباله زمانی که آن را خالی پزشکی خود را تامین انبار در این شهرستان است. کسانی که ماسک نیز شده بود خریداری شده در سراسر زمان H1N1 شیوع.

نگران ‘عام عرضه’

رئیس کانادا انجمن پزشکی دکتر شنی nuno santos می گوید چنین استثنایی اقدامات برخی از پزشکان مضطرب است.

“است که یک سیگنال را می فرستد یک پیام به ما که ما در حال گرفتن عام عرضه و قرار دادن ما و بیماران … در خطر است.”

Nuno santos گفت: او بوده است شنیدن از پزشکان از سراسر کانادا که نگران کمبود کمیت و کیفیت PPE.

“در برخی مناطق به طور خاص در آلبرتا, پزشکان احساس لوازم شدند عام و آنها نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد,” nuno santos گفت.

دکتر سندی nuno santos, رئيس جمهور از انجمن پزشکی کانادا می گوید: اگر کانادا برنامه ریزی شده بود به درستی مراقبت های بهداشتی حرفه ای نمی خواهد که به نگرانی در مورد کیفیت ماسک و دستکش. (Canadian Medical Association)

او گفت: این تاکید یک شکست دولت برنامه ریزی است.

“اگر ما در حال برنامه ریزی درست و نظارت این استانی و فدرال تامین تجهیزات ما نمی شود, تکاپوی,” او گفت:. “ما خواهد بود انبار و آماده برای رفتن.”

‘چین است که تنها امید ما’

در آوریل 22, سالی Thornton, معاون رئیس جمهور با آژانس بهداشت عمومی کانادا که مسئول اضطراری ملی ذخایر استراتژیک (نس) گفت: فدرال ایستاده کمیته بهداشت و درمان که ذخیره شد “به خوبی انجام می دهند.”

“این نس تا به حال شده است در واقع نظارت و انبار آن را به عنوان شد و بودجه موظف به انجام,” او گفت:.

تورنتون گفت: سیاستمداران است که استان ها و مناطق مختلف هستند در درجه اول مسئول جوراب زنانه ساقه بلند خود را تامین و اتاوا صرفا وجود دارد به ارائه “افزایش ظرفیت” در زمان بحران.

اما وسلی Wark یک امنیت ملی متخصص از دانشگاه اتاوا که مورد مطالعه ملی کانادا ذخایر گفت: این بیماری همه گیر در معرض یک سوراخ خمیازه در کانادا زنجیره تامین است که به فوریت نیاز به پر شود.

“از بودن مفهوم شکست خورده است و کانادا در این زمان بحران” او گفت:.

Patty Hajdu فدرال بهداشت وزیر علنا اذعان کانادا “به احتمال زیاد به اندازه کافی ندارد” PPE ملی خود را ذخیره.

تماشا کنید: وزیر بهداشت Patty Hajdu آدرس نیاز برای تجهیزات حفاظت شخصی:

وزیر بهداشت Patty Hajdu می گوید که پی در پی دولت های فدرال را برای دهه ها با کمبود بودجه روبرو بهداشت عمومی آمادگی در نتیجه یک مقدار کافی از تجهیزات حفاظت فردی در فدرال همه گیر ذخایر. 1:58

Wark می گوید کانادا ساخته شده است که تلاش برای تحریک تولید داخلی از PPE اما می گوید که بیشتر از یک راه حل دراز مدت.

“ما خودمان را پیدا کنید در یک موقعیت که در آن چین است و تنها امید ما,” او گفت:.

‘غرب وحشی بازار’

این آژانس بهداشت عمومی کانادا هماهنگ کننده خرید PPE برای استان ها و مناطق.

“در طول هفته های آینده برخی از شرکت ها است که زمان مورد نیاز برای مقیاس عملیات خود را آغاز خواهد شد ارائه منابع به صورت منظم گفت:” توجه داشته باشید توضیحی متصل به مه 1 به روز رسانی در خدمات عمومی و تدارکات کانادا سایت.

“با توجه به بالا بودن تقاضای جهانی برای این کالا این امکان وجود دارد که همه قرارداد خواهد بود به طور کامل برآورده.”

تورنتون گفت: هنگامی که یک تامین کننده انتخاب شده محصولات بصری بازرسی در چین است. هنگامی که آنها وارد در کانادا به آنها داده می شود دقیق تر آزمایش در یک آزمایشگاه.

Lynette Ong استاد در دانشگاه تورنتو می گوید: PPE در بازار چین در حال حاضر بسیار پیچیده است و نیاز به بزرگ علت سعی و کوشش. (دانشگاه تورنتو وب سایت)

او می گوید: کانادا نیاز به تمرین زیادی به علت سعی و کوشش در چنین ناهموار بازار است.

“من می دانم آنچه در غرب وحشی در بازار آن وجود دارد. این بسیار پیچیده است,” او گفت:.

شده اند وجود دارد یک میزبان از نگرانی در مورد PPE از چین است.

در جلسه کمیته عملیات دولت در ماه گذشته لایحه ماتیوز معاون وزیر خدمات عمومی و تدارکات تایید دولت دریافت کرده بود یک محموله یک میلیون ماسک از چین که زمانی که آزمایش شدند تلقی می شود عام است. او گفت: “سازنده “است که به ارائه جایگزینی محصول است.”

در فهرست خود را از دریافت منابع و کانادا اشاره می کند که در حالی که آن را دریافت کرده است بیش از نه میلیون N95 ماسک “بخش قابل توجهی از این باقی می ماند در زیر تست شده است.”

در مارس 18, CBC گزارش داد که کارکنان مراقبت های بهداشتی در آلبرتا در حال شکایت در مورد کیفیت ماسک در آورده از چین است.

با توجه به مارس 27 گزارش های دولتی چین روزانه تنظیم بازار کشف و ضبط 89 میلیون ماسک و 418,000 دیگر تجهیزات حفاظتی.

کشور معاون وزیر دولت در امور اجرایی برای تنظیم بازار گن Lin, نقل شده است که گفت: “ما عمدتا کلمپ کردن بر روی آن تولید و یا فروش جعلی منقضی شده و یا کم واجد شرایط مواد محافظ از جمله ماسک و مواد ضد عفونی کننده و افرادی که جعل دیگران علائم تجاری برای گمراه کردن مصرف کنندگان است.”

در وب سایت خود Makrite صنایع یکی از تولید کنندگان به تازگی تصویب شده در دولت موقت به منظور پیگیری سریع PPE به کانادا زنگ خطر به صدا در مورد جعلی محصولات.

Makrite صنایع یک شرکت تایید شده به فروش N95 ماسک به کانادا ارسال شده هشدار در وب سایت خود را که در تصویر محصول اگر تقلبی و نباید اعتماد کرد. (www.makrite.com)

“لطفا آگاه باشید که 9500-N95 ذرات تنفسی در عکس نشان داده شده است که یک محصول تقلبی. آن است که تولید شده توسط Makrite” شرکت گفت: در مارس 8 انتشار اخبار.

Ong چین متخصص گفت که در زمان عادی چین تا به حال به خوبی تاسیس شرکت های که ارائه جهان با کیفیت PPE. اما همه گیر جهانی موجب شده است بسیاری از کسانی که جدید به بازار, او گفت:.

“این است که تنها با رفتن به کارخانه نگاه خود را با کیفیت و به دنبال صدور گواهینامه یک به یک است که شما قادر مرتب کردن بر اساس آن است.”

کانادا ‘بررسی صلاحیت تامین کنندگان در چین

کانادا می گوید که دقیقا آنچه در آن انجام. آنیتا آناند فدرال وزیر خدمات عمومی و تدارکات گفت: کمیته بهداشت و درمان است که کانادا حفظ حسابداری و حسابرسی شرکت Deloitte که “نقش مهمی در بررسی صلاحیت تامین کنندگان و کمک به ما برای زنجیره تامین است.”

سوژو Fangtian Industries Co., Ltd. یک ماسک تولید کننده در نزدیکی شانگهای یکی از 27 کنندگان مورد تایید بهداشت کانادا تحت موقت به منظور اجازه می دهد PPE نیست که معمولا ملاقات کانادا استاندارد. (سوژو Fangtian صنایع سایت)

وقتی پرسیده شد که چرا کانادا را دریافت نمی کند منابع تست شده در چین Thornton گفت: “ما ترجیح می دهند که آنها را در اینجا. آن را خوب به ما شورای ملی پژوهش های تست و خود ما مهندسین در نظر گرفتن یک نگاه در آن. [ما] بسیار محتاط در مورد آنچه که ما می خواهم به ارسال به کارکنان مراقبت های بهداشتی.”

در حالی که وجود خواهد داشت برخی از چالش های Wark می گوید دولت چین را به کار سخت برای اطمینان از کانادا می شود محصولات با کیفیت.

“چین می خواهد قادر به حفظ شهرت و نه فقط به عنوان یک جرم تامین کننده کالا اما به عنوان یک تامین کننده کالا که کار و پیچیده کالا,” او گفت:. “این مهم است که چین خود شهرت.”

پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی دنده در تجهیزات حفاظت فردی برای انجام یک روش لولهگذاری در COVID-19 بیمار در انتاریو است. این واقعیت کانادا کافی ندارد PPE و حداقل یک استان منقضی شده است با استفاده از ماسک باعث می شود برخی از پزشکان اضطراب با توجه به سر از کانادا انجمن پزشکی. (مرخم Stouffville, بیمارستان)

عدم هماهنگی

تورنتون گفت: در حالی که اتاوا در حال پخش است نقش هماهنگ در سفارش از PPE در سطح بین المللی در اوایل این بیماری همه گیر پاسخ آن پرواز کور. نبود یک تصویر روشن از آنچه منابع برگزار شد توسط هر استان و در جایی که کمبود ممکن است.

“ما که آشنایی با استان تا به حال در انبارهای مربوطه,” تورنتون گفت: کمیته. “بنابراین به سرعت ما رو سر بالا در شرایط که در آن وجود خواهد داشت ملی شکاف.”

او گفت: در اوایل ماه فوریه استانها خواسته شد برای پر کردن یک نظرسنجی نشان می دهد که چه لوازم داشتند و چه آنها مورد نیاز است.

Wark گفت: اگر اتاوا نمی دانم چه استانها و سپس “شما نمی توانید ساخت بودن بر اساس اینکه مطمئن شوید که آن را مکمل استانی انبار.”

علاوه بر این وی با اشاره به اینکه در این استان هیچ ایده چه اتاوا در سهام است.

“است که به نظر من یک مشکل استراتژیک است,” او گفت:.

او گفت: این یک مشکل سیاستمداران بهتر بود رفع زیرا مقامات بهداشت عمومی پیش بینی امواج متعدد از COVID-19 عفونت, که بدان معنی است که این بحران می تواند برای سال ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>