کانادا و بریتانیا و نه علاقه مند در روسیه حضور G7 با وجود یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه بالون

دولت بریتانیا نمی خواهد حمایت readmitting روسیه به عنوان یک عضو G7, اما آن را به کشور میزبان از هر اجلاس به تصمیم می گیرید که رهبران این دعوت به عنوان مهمان یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در روز دوشنبه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به تعویق انداختن یک گروه هفت نشست او امیدوار بود برای نگه داشتن ماه آینده تا ماه سپتامبر و یا بعد از آن و گسترش فهرست مدعوین که شامل استرالیا و روسیه و کره جنوبی و هند است.

جانسون سخنگوی گفت: نخست وزیر خواهد صبر کنید تا ببینید چه ایالات متحده ارائه شده است.

“ما خواهد شد نگاه در جزئیات از آنچه در ایالات متحده آمریکا است که پیشنهاد می کند. مرسوم است برای کشور که دارای G7 انتخابات ریاست جمهوری به دعوت رهبران دیگر برای شرکت به عنوان مهمان در اجلاس” او گفت.

“روسیه حذف شد از G7 گروه از سازمان ملل پس آن [2014] الحاق کریمه و ما هنوز برای دیدن شواهد از تغییر رفتار است که توجیه آن readmittance … ما نمی خواهد از آن حمایت شدن مجدد به عنوان یک عضو از این گروه است.”

سازمان دیده بان l بدون تغییر در روسیه در G7 ترودو می گوید:

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید کانادا پشتیبانی نمی کند روسیه بازگشت به G7 چرا که این کشور همچنان به سرپیچی از قوانین بین المللی. 0:39

در روز بعد نخست وزیر کانادا جاستین ترودو ارائه شده مشابه پاسخ به سوال خبرنگار.

“روسیه از مطالعه خارج G7 پس از آن حمله کریمه از چند سال پیش و ادامه بی احترامی و flaunting از قوانین بین المللی و هنجارهای است که چرا از آن باقی مانده خارج از G7 و آن را ادامه خواهد داد به باقی می ماند,” ترودو گفت: در طول کنفرانس خبری روزانه.

ترودو گفت: گروه G20 که شامل روسیه یک فروم که شامل کشورهای “ما لزوما برنده بزرگ.”

“G7 همواره مکانی برای فرانک گفتگو با متحدان و دوستان که سهم بسیار است. که قطعا آنچه من امیدوار به ادامه مراجعه کنید.”

روسیه در انتظار اطلاعات بیشتری از آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در تماس تلفنی در مورد ایده خود را از برگزاری گسترده اجلاس با امکان دعوت برای روسیه کرملین روز دوشنبه گفت:.

قبلا بالای سخنگوی دولت گفت: روسیه نیاز به اطلاعات بیشتر قبل از پاسخ به تهمت پیشنهاد publicly.

“رئیس جمهور پوتین طرفدار گفت و گو در همه جهات اما در این مورد به منظور پاسخ به چنین طرح های ما نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر است که ما متاسفانه آن را ندارند” گفت: کرملین سخنگوی دیمیتری Peskov.

Peskov گفت که مسکو نیاز به دانستن آنچه که ممکن است در دستور کار این جلسه پیشنهاد و فرمت آن قبل از پاسخ.

در این 28 ژوئن 2019, فایل, عکس, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حق ملاقات با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طی دیدار در حاشیه اجلاس G20 در اوزاکا, ژاپن. (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

روسیه اخراج شد از چه شد و سپس به G8 در سال 2014 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن سلف, باراک اوباما, بود, رئیس جمهور ایالات متحده. روسیه هنوز هم دارای کریمه و مختلف G7, دولت قبلی رد تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن به readmit مسکو.

Peskov گفت فرمت های دیگر مانند G20 به روسیه یک پلت فرم برای بحث در مورد مسائل بین المللی با کشورهای دیگر است.

“وجود دارد بسیار راحت و مکانیزم های موثر برای همه شرکت کنندگان بین المللی گفت و گو مانند G20 که اجازه می دهد تا بزرگترین اقتصادهای جهان به بحث در مورد مشکلات اغلب با فشار دادن” او گفت:.

برخی از تحلیلگران روسی معتقدند مسکو باید توجه مغلوب ساختن پیشی جستن بالقوه دعوت با شک و تردید.

“تهمت به قصد دعوت از پوتین به عنوان مهمان از #G7 باعث می شود هیچ حس برای روسیه است. همه سرزنش هیچ به دست آوردن چیزی است که آن را دریافت کنید. این فصل باید بسته باقی می ماند,” دیمیتری Trenin, مدیر کارنگی مسکو مرکز و یک سرهنگ سابق در ارتش روسیه در توییتر نوشت در روز یکشنبه.

این اولین بار نیست که تهمت پیشنهاد کرده است که روسیه دوباره به کشورهای دیگر.

“برای بسیاری از زمان آن بود G8 آن شامل روسیه و رئیس جمهور اوباما نمی خواهم روسیه در, چرا که او پیشدستی کردم. که راه آن را واقعا باید کار” مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه اوت گفت: 2019.

کره جنوبی می پذیرد

او همچنین mused در مورد روسیه از دعوت به اجلاس G7 در شهر کبک در سال 2018 یک جلسه مشخص شده توسط اصطکاک است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در این موضوع مطرح است ابرو و نه فقط برای اینکه کمتر نگران از دیگر متحدان غربی درباره تهاجم روسیه در شرق اروپا است. مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری داشت در ویژه مشاور تحقیقات توسط رابرت مولر شده اند باز به تلاش های روسیه برای بی اعتبار کردن هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه است که او را با میل و رغبت قبول رهبر آمریکا را دعوت به پیوستن به اجلاس کره جنوبی ریاست جمهوری خانه آبی در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و ماه صحبت با تلفن خانه آبی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ نشان داده شده است با کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه در انتخابات ریاست جمهوری خانه آبی در سئول در 30 ژوئن 2019. ماه پذیرفته است تهمت را دعوت به نظر می رسد در آینده G7 اجلاس کره جنوبی اعلام کرد. (چانگ Sung-Jun/استخر/آسوشیتد پرس)

رهبران جهان اقتصادهای بزرگ شدند و قرار ملاقات در ماه ژوئن در ایالات متحده در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند است. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ابراز علاقه نداشتن در یک نشست مجازی با توجه به همه گیر و اعلام به تعویق افتادن در آخر هفته.

رئیس جمهور اعلام کرد در ماه اکتبر گذشته اجلاس سران برگزار خواهد شد در مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال میامی در فلوریدا اما تغییر شد و در نهایت ساخته شده به کمپ دیوید قابل توجهی پس از انتقاد حتی از برخی از جمهوری خواهان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>