کانادا پشت ملل متحد فراخوان جهانی آتش بس میان COVID-19 همه گیر

کانادا “به طور کامل پشتیبانی” درخواست از سازمان ملل برای فوری جهانی آتش بس پس این جهان می تواند به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با هم.

در مارس 23, دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای صلح و گفت این زمان برای قرار دادن درگیری های مسلحانه در مستند و تمرکز هم در مبارزه واقعی از زندگی ما است.”

“آسیب پذیر ترین — زنان و کودکان و افراد معلول به حاشیه رانده شده و آواره — پرداخت بالاترین قیمت,” او گفت:. “آنها همچنین در بالاترین خطر ابتلا به درد و رنج ویرانگر و زیان از COVID-19.”

روز جمعه وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین و بین المللی وزیر توسعه کارینا گولد با صدور بیانیه ای حمایت سازمان ملل متحد رهبر نگرانی.

“ما می دانیم که این جمعیت در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر درگیری های مسلحانه که آنها بیشتر در معرض خطر اقتصادی و ناامنی غذایی و که آنها در خطر حتی بیشتر در حال حاضر از آنجا که این بیماری همه گیر. این است که چرا جهانی آتش بس بسیار مهم است.”

وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین همراه با توسعه بین المللی وزیر کارینا گولد یک بیانیه مشترک صادر حمایت سازمان ملل متحد فراخوان جهانی داد. (Adrian Microsoft Developer/کانادا مطبوعات)

کانادا “کار سخت برای اولویت بندی حفاظت از آسیب پذیرترین” در پاسخ به همه گیری که شامل کمک های مالی به سازمان ملل متحد و دیگر شرکای بین المللی بیانیه ای گفت:.

“ما به کانادا پشتیبانی کامل و ایستادگی در همبستگی با کسانی که در خط مقدم از پاسخ و شهروندان و جمعیت های آسیب پذیر در جنگ که نیاز به حفاظت در حال حاضر بیش از همیشه است.”

“در طول این بی سابقه بحران جهانی ما نیز مایل به تکرار کانادا تعهد کامل به multilateralism و بر اساس قوانین بین المللی ،

یمن آتش بس می رود به اثر

سازمان ملل متحد شده است در تلاش برای میانجیگری برای پایان دادن به درگیری ها در کشور از جمله یمن و لیبی و در حالی که همچنین ارائه کمک های انسان دوستانه به میلیون ها نفر از غیرنظامیان است.

برخی از احزاب متخاصم گرفته اند مراحل را برای ذخیره کردن سلاح های خود را پس از یک آتش بس پیشنهاد شده توسط ائتلاف به رهبری عربستان سعودی جنگ ایران-حمایت از شورشیان حوثی در یمن به اثر رفت پنج شنبه به طور بالقوه هموار کردن راه برای پایان دادن به جنگ که رفته است برای بیش از پنج سال است.

سازمان دیده بان | سازمان ملل خواستار همکاری جهانی برای آتش بس به عنوان coronavirus هستند در:

دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در تاریخ 23 مارس به نام برای جهانی آتش بس پس این جهان می تواند تمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. 1:02

مقامهای سعودی اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه که آتش بس خواهد آخرین برای مدت دو هفته است که می آید در پاسخ به درخواست سازمان ملل متحد برای توقف جنگ ،

شاهزاده خالد بن سلمان عربستان سعودی معاون وزیر دفاع توییتی جمعه که آن را “امیدوارم ایجاد یک موثر تر آب و هوا برای de-تشدید تنش” و فعال کردن دو طرف به سوی یک حل و فصل سیاسی.

او همچنین در توئیتر خود نوشت که عربستان سعودی خواهد کمک 500 میلیون دلاری آمریکا به سازمان ملل متحد تلاش های امدادی در یمن این سال و اضافی $25 میلیون دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر.

شورای امنیت سازمان ملل اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده بود در ماه گذشته که در جنگ زده کشورها مانند یمن سلامت, سیستم های سقوط کرده اند و تعداد کمی از متخصصان سلامت چپ بودند اغلب هدفمند در مبارزه با.

“End بیماری از جنگ و مبارزه با این بیماری است ravaging جهان ما,” او گفت:. “این شروع می شود با توقف جنگ در همه جا حاضر است. این چیزی است که ما انسان نیازهای خانواده در حال حاضر بیش از همیشه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>