کانادا پشت آمریکا کمپین تایوان به وضعیت ناظر در کسانی که بیش از چین اعتراض

کانادا به حمایت آمریکایی-رهبری تلاش برای اجازه می دهد تایوان به اعطا می شود وضعیت ناظر در سازمان بهداشت جهانی به دلیل موفقیت های اولیه در حاوی COVID-19.

حرکت سیاسی حساس از آنجا که چین در نظر تایوان یک جدایی طلب استان و نمایش هر اورتور از پشتیبانی به عنوان دخالت در امور داخلی خود و از آنجا که کانادا در آن خود را به مناقشه با چین بیش از آنچه در آن خواستار “خودسرانه” حبس از مایکل Kovrig و مایکل Spavor.

تایوان نیز مستقیما در این مرکز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اختلاف با چین و این که. ایالات متحده به طور موقت متوقف بودجه به این سازمان بیش از آن گفته ناکافی ارزیابی COVID-19 اولیه تهدید زمانی که رمان coronavirus شد شکستن در چین در شهر ووهان.

استرالیا روزنامه صبح سیدنی هرالد اول ذکر شده در کانادا به عنوان یک کشور درگیر در نرم افزار-تایوان ائتلاف و وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین تایید کرد که زمانی که خواسته.

“کانادا همچنان به حمایت از تایوان با معنی مشارکت در مجامع بین المللی که در آن حضور خود را فراهم می کند کمک های مهم به مردم خوب” شامپاین گفت: در یک ایمیل به کانادا را فشار دهید.

“ما باور داریم که تایوان نقش به عنوان یک غیر دولتی ناظر در مجمع بهداشت جهانی جلسات منافع بین المللی سلامت جامعه و مهم است که به مبارزه جهانی علیه COVID-19 بیماری همه گیر.

“کانادا را تشویق می کند که به تعامل با کارشناسان از تایوان و برای حمایت از تایوان معنی دار گنجاندن در جهانی بحث بر سلامت.”

مجمع بهداشت جهانی در دیدار فقط در بیش از یک هفته

کانادا تایید کلامی رفتار را به دو ارشد که مدیران در جلسه روز شنبه که خواست آنها را به اجازه می دهد تایوان به بستری به عنوان یک ناظر به یک جلسه آینده به دلیل ورودی آن خواهد بود “معنی دار و مهم است.”

یک مقام ارشد دولت صحبت به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت وضعیت گفت: رفتار صادر شد به طور مشترک در روز پنج شنبه با ژنو مبتنی بر سفرای کانادا و استرالیا و فرانسه و آلمان و نیوزیلند و بریتانیا و ژاپن و آمریکا — با نمایندگان از واشنگتن و توکیو مصرف منجر شود.

سازمان بهداشت جهانی در دیدار در 18 مه در ژنو است.

سازمان دیده بان | چگونه تایوان نگه می دارد بچه های امن در مدرسه در میان COVID-19:

در داخل تایوان در طول COVID-19 گیر بچه ها در مدرسه و پدر و مادر مشغول به کار هستند. سازمان دیده بان چگونه آنها می توانند در مدارس باز و مقابله با ویروس است. 4:37

کانادا “یک سیاست چین” که نمی شناسید تایوان را به عنوان یک حاکمیت سیاسی نهاد اگر چه کانادا فرهنگی و روابط تجاری با آن است. اتاوا تا به حال به آج با دقت بیشتری با پکن پس از RCMP دستگیر چینی با تکنولوژی بالا قلمه Meng Wanzhou در آمریکا استرداد حکم در دسامبر سال 2018 است.

Kovrig و Spavor دستگیر شدند نه روز بعد از آن در آنچه که به طور گسترده ای به عنوان قصاص. چین وارد اتهامات جاسوسی علیه مردان و کانادا marshalled یک ائتلاف گسترده ای از حمایت بین المللی خواستار آزادی آنها که خشم رهبران چینی.

که در نظر گرفته شده به کار به سمت خوب بیشتر به ایران

کانادا معتقد است که صرف نظر از هر آنچه که اختلاف موجود بین کشورهای سازمان مانند که قرار است به کار برای خوب بیشتر از همه مردم در سراسر جهان این مقام گفت و آسایش آن است که بخشی از یک ائتلاف از کشورهای در حال ساخت استدلال.

شامپاین گفته خود مقامات ارشد به حمل این پیام رو به جلو و در روز پنجشنبه کاهش یافت و به تامارا Mawhinney کانادا و معاون سفیر ایران در سازمان ملل متحد در ژنو در نشست با همتایان رسمی گفت.

این که فرستاده جین الیسون آن اجرایی, مدیر روابط خارجی و استیون cum in ass اصلی آن مشاور حقوقی, به, جلسه, رسمی گفت.

سازمان دیده بان | ترودو سوال در چین و تایوان:

نخست وزیر جاستین ترودو با خبرنگاران صحبت می کرد در روز جمعه. 1:24

یکی دیگر از ژنو مبتنی بر کانادا شده است در قلب تایوان-که مسئله: دکتر بروس Aylward این اپیدمیولوژی که رهبری یک تیم از کارشناسان که به چین به مطالعه COVID-19 شیوع در ماه فوریه است.

Aylward بارها رد دعوت به شهادت از طریق ویدئو قبل از مجلس عوام کمیته بهداشت و درمان. ماه گذشته این کمیته با صدور احضاریه برای Aylward به شهادت — او پس از دو بار توبیخ آن — اما آن است که تنها قابل اجرا است اگر او را برمی گرداند به کانادا.

محافظه کاران پرچم نگرانی در مورد کسی که

رهبر محافظه کار اندرو Scheer نگرانی در مورد دقت و صحت که داده ها در گیر و نفوذ چین در روند تصمیم گیری.

محافظه کار و عضو کمیته مت Jeneroux یک ادمونتون MP گفت که او می خواهد قادر به سوال Aylward مورد effusive ستایش او تا به حال برای چین virus-تلاش های کنترل.

“در واقع کسی که رفته بالا و فراتر از آن برای تبریک و تشکر از چین برای پاسخ خود را است که برای گمراه کردن جهان گرانش ویروس” Jeneroux گفت: این کمیته در ماه گذشته.

دکتر بروس Aylward این اپیدمیولوژی که رهبری یک تیم از کارشناسان که به چین به مطالعه COVID-19 شیوع بیماری در اوایل این سال تبدیل دعوت به شهادت قبل از مجلس عوام کمیته بهداشت و درمان. (Salvatore Di Nolfi/Keystone از طریق AP)

Jeneroux گفت: در تایوان موفق به “صاف منحنی” ویروس اما که نمی خواهد اذعان دستاوردهای آن به دلیل آن را نمی خواهند به خشم چین است.

این ترودو دولت به نظر می رسد تمایلی به صحبت در مورد تایوان و یا در اب راه رفتن به آمریکا اختلاف با چه کسانی و چین است. شامپاین و نخست وزیر جاستین ترودو گفته اند که انگشت اشاره و درس های آموخته شده تمرینات می آمد که پس از آن همه گیر شده است کنترل می شود.

اما ترودو ستایش تایوان توسط نام خود را در طول پنج شنبه جلسه توجیهی پس از یک گزارش که آن را به حال اهدا 500,000 فولاد ماسک به کانادا.

“من خوشحال هستم با تشکر از تایوان برای آن سخاوتمندانه اهدا” ترودو گفت. “این مهم است که در این نقطه است که کانادایی ها و همه مردم در سراسر جهان با هم به جلو وجود داشته باشد برای هر یک از دیگر چون این یک چالش جهانی است که به صورت یک واکنش جهانی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>