کانادا و متحدان جلسه به بحث در مورد خروج آمریکا از پیمان آسمان های باز

کانادا و مجارستان خواهد شد و شرکت میزبان کنفرانس های مجازی از امضا کنندگان به پیمان آسمان های باز در جولای 6 ب

توسط PATRIS-FUN در 30 خرداد 1399

کانادا و مجارستان خواهد شد و شرکت میزبان کنفرانس های مجازی از امضا کنندگان به پیمان آسمان های باز در جولای 6 به بحث در انتظار خروج آمریکا از یک توافق بین المللی طراحی شده برای ایجاد اعتماد و جلوگیری از جنگ می گویند مقامات در امور جهانی کانادا.

یک سخنگوی وزارت گفت: رادیو بین المللی کانادا روز شنبه از ایالات متحده خواهد شد در حال حاضر در این همایش برگزار می شود از وین و "را در ارسال پاسخ."

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره اطلاع همکاران بین المللی در آوریل 21 که در شش ماه از آن خواهد شد خروج از این پیمان که اجازه عضو سازمان ملل برای انجام رصد پروازهای بیش از هر یک از دیگر خاک. دولت گفت: "آن تبدیل شده است کاملا روشن است که آن است که دیگر در آمریکا علاقه" به باقی می ماند یک حزب به توافق است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه راه رفتن در طول سال گذشته در اجلاس سران G20 در اوزاکا, ژاپن. (سوزان والش/آسوشیتد پرس)

"در هسته خود پیمان طراحی شده است برای ارائه تمام امضا کنندگان افزایش سطح شفافیت و درک متقابل و همکاری صرف نظر از اندازه آنها" گفت: وزیر امور خارجه مایک Pompeo به او اعلام کرد واشنگتن قصد برداشت.

"روسیه اجرا و تخلف از آسمان باز با این حال تضعیف شده است این مرکزی اعتماد سازی تابع معاهده است و در واقع سوخت بی اعتمادی و تهدید به امنیت ملی ما ساخت ادامه داد: آمریکا مشارکت قابل دفاع است."

ایالات متحده آمریکا ممکن است تجدید نظر در خروج خود "باید به روسیه بازگشت به انطباق کامل با پیمان" Pompeo اضافه شده است.

روسیه را تقبیح عقب نشینی ایالات متحده به عنوان "یک اسفناک توسعه برای امنیت اروپا."

'حجت'

با توجه به بیانیه ای از وزارت امور خارجه روسیه می بیند واشنگتن حرکت "به عنوان اتمام حجت به جای یک پایه و اساس برای بحث و گفتگو."

این پیمان امضا شده در سال 1992 و آمد به اثر در سال 2002 مجوز هر یک از 34 پیمان اعضای رفتار کوتاه متوجه غیر مسلح پروازهای شناسایی بر کل سرزمین از دیگر اعضای پیمان به جمع آوری اطلاعات در نیروهای نظامی و فعالیت های.

کانادا یکی از اصلی امضا کنندگان به پیمان و همراه با مجارستان توسط شرکت سپرده گذاری کرد به این معنی که سهام آن مسئولیت مدیریت پیمان.

این پیمان به کانادا حق انجام دو پروازهای شناسایی یک سال بیش از روسیه و تعهد به اجازه می دهد دو پرواز بیش کانادا سرزمین سالانه و همچنین ترانزیت پروازهای روسیه در مسیر به آمریکا

Steffan واتکینز اتاوا مبتنی بر متخصص در باز کردن منبع اطلاعاتی که ثبت چندین دسترسی به اطلاعات درخواست روسیه و کانادا فعالیت در زیر آسمان باز پیمان گفت: این پیمان به کانادا ارزشمند جمع آوری اطلاعات ابزار.

مدرک عکاسی

هدف از این پیمان آسمان های باز است که به استفاده از راز ماهواره به جمع آوری اطلاعات واتکینز گفت.

"شما با استفاده از گواهی دوربین است که تمام 34 کشور باید مورد تایید همه سازگار با محدودیت های اعمال شده در این پیمان و همه موافقت کرده است که آنها در حال رشوه دادن اثبات" واتکینز گفت.

"اگر ما بیش از رفتن به روسیه ما را به یک عکس از یک منطقه و به ما می گویند" این است که مانند یک زندانی اردوگاه جنگ و یا این نوعی از یک اردوگاه کار گفتند نمی توانید می گویند " اوه نه شما با دستکاری تصویر,' زیرا آنها در حال حاضر توافق کردند که که دوربین کاملا رشوه دادن اثبات است."

روس ها معمولا به کانادا 72 ساعته قبل از آنها رسیدن به یک overflight, Watkins گفت. این overflights استفاده می شود برای شناسایی نشانه هایی است که یک کشور در حال آماده شدن برای جنگ او اضافه شده است.

"اگر می گویند, GM گیاه در جنوب انتاریو شروع پمپاژ سبز بزرگ کامیون ها به آنها متوجه است که آنها می خواهند به توجه است که پارکینگ استفاده می شود که به باشگاه کروزس و یا چیزی است که در حال حاضر خالی و آنها ساخته شده و فضا برای چیزی است که نورد کردن خط مونتاژ" واتکینز گفت.

"و ما همان را انجام دهید. ما به دنبال نشانه هایی از چیزهایی که تولید منتقل آماده آماده."

با توجه به گزارشات ثبت شده توسط نظامیان کانادایی پس از هر overflight ماموریت وجود دارد این است که معمولا یک فضای دوستانه بین اعضای دو ارتش. کانادا پرسنل نظامی همیشه در حال حاضر در روسیه overflights. آنها حتی یکدیگر را به شام و تبادل فرهنگی گردش.

"این بسیار دوستانه این عملیات های مشترک" واتکینز گفت. "وجود دارد اطلاعاتی که جمع آوری شده ؟ البته این چیزی است که ما بیش از وجود دارد بیش از حد به آن هدف. اما آن را نمی فوق العاده جاسوسی نابکار چیزی که آمریکایی ها می خواهید آن را به."

به طور منظم سفر به روسیه توسط متفقین ارتش همچنین اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن یک حس بهتر از دولت روسیه' نظامی واتکینز گفت.

تهدیدی برای حاکمیت کانادا

اگر این پیمان فرو می ریزد و پس از خروج آمریکا و کانادا و دیگر امضا کنندگان تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر وابسته به ایالات متحده هوش واتکینز گفت.

"من فکر می کنم آن را احتمالا امن تر برای حاکمیت ما به خود ما هوش مجموعه روش ها که نمی مش با ایشان," او گفت:.

Syrine Khoury یک سخنگوی وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe, شامپاین, گفت که کانادا انداز آسمان باز پیمان به عنوان یک ابزار کلیدی جهانی کنترل تسلیحات.

"ما درک می کنیم و به اشتراک گذاری بسیاری از ایالات متحده نگرانی روسیه از عدم رعایت آسمان باز پیمان" Khoury گفت: رادیو بین المللی کانادا.

"با این وجود ما همچنان به این باور است که اگر روسیه بازگشت به انطباق کامل معاهده می تواند همچنان به عنوان یک ابزار مهم برای ترویج نظامی شفافیت ساختمان متقابل اعتماد به نفس و کاهش سوء تفاهم ها."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن