دولت می تواند صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک ؟

باهوش ترین بینش و تجزیه و تحلیل از تمام دیدگاه های گرد از سراسر وب:

به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی گذشت ماه گذشته را ترک کرده است بسیاری از کسب و کارهای کوچک هنوز تقلا برای حمایت گفت: Jonathan اوکانل در واشنگتن پست. در حالی که کنگره این هفته haggled بیش از جزئیات اضافی $310 میلیارد نجات بودجه هزاران نفر از کسب و کار کوچک صاحبان تاسف محدودیت های اصلی $349 میلیارد چک حفاظت از برنامه که خشک شده در یک ماده از روز. تنها 1.6 میلیون برنامه از حدود 30 میلیون کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور تصویب شد برای PPP وام است که می گوید تا زمانی که 75 درصد از این وام استفاده می شود به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. محدود از بودجه در دسترس, اما متوقف نمی Shake Shack یا Potbelly از بهره گیری از یک راه گریز اجازه زنجیره ای بزرگ برای واجد شرایط تا 10 میلیون دلار در هر. به لطف پیچیده ساختار شرکت های استیک-خانه های زنجیره ای روت کریس بود و حتی قادر به شیب دو برای دو $10 میلیون وام.

شما می توانید برخی از سرزنش در یکی از بانک های بزرگ که ممکن است با توجه به اولویت برای مشتریان بزرگتر گفت: Dalvin قهوه ای در ایالات متحده آمریکا امروز. جی پی مورگان در حال حاضر چهره یک طرح دعوی در دادگاه است که آن را به اتهام “اولویت بندی برنامه های کاربردی برای بزرگترین وام.” این بانک در پردازش برخی از 14 میلیارد دلار وام — اما هنوز $26 میلیارد جمع شدن. منطقه ای در توزیع بودجه برخی از نمایندگان مجلس سوال اگر این برنامه بود “سیاسی” گفت: Zachary Mider و سدریک سام در بلومبرگ. کسب و کار در ایالات غرب میانه شانس خیلی بهتر از کسانی که در ساحلی آنهایی; شرکت در نبراسکا مثلا اعطا شد “به اندازه کافی برای پوشش 81 درصد از دولت واجد شرایط اشتغال” در حالی که در نیویورک و کالیفرنیا تعداد بود و نزدیک به 40 درصد است. این عدم تعادل می تواند در مورد “از آنجا که کسب و کار در برخی از ایالت ها بهتر از قبل موجود روابط با جامعه بانک ها.” اما وجود دارد هیچ راهی برای مطمئن شوید و از این قبیل سوال ها اجتناب ناپذیر برای یک برنامه با نظارت و حسابداری که گرفتن پول است.

این ظروف سرباز یا مسافر به طور کامل قابل پیش بینی گفت: تیموتی اوبراین در بلومبرگ. کاخ سفید و کنگره حمایت از Brinks کامیون “بدون به درستی برنامه ریزی یا مدیریت آنها چگونه خواهد دل کردن” پول نقد است. “صاحبان کسب و کار مطمئن نبودند که چگونه بهترین برای درخواست بودجه از روند درخواست آنلاین بود و هرج و مرج” و اول بیا اول خدمت رویکرد فعال “well-heeled کسب و کار” به جست و خیز به “جبهه خط.” در مواجهه با یک طوفان از انتقاد, Shake Shack حداقل نشان داد یک حس شرم و داد بازگشت پول. اما چرا کسب و کار مانند لرزش زیستن برابر کوچکتر در وهله اول ؟ بودجه جدید در راه است اما مشخص نیست اگر کسب و کار “تجارت” در کاخ سفید را “آموخته است که از این زمان شکست.” یکی بیشتر گیر است که بسیاری از کسب و کار مجبور به اعمال می شود در حال حاضر برای پول آنها نیاز ندارد تا زمانی که آنها می تواند بازگشایی گفت: Allison Prang در وال استریت ژورنال. شرکت باید کارکنان در حقوق و دستمزد به مدت دو ماه “شروع از زمانی که پول دریافت کرده است.” برخی از صاحبان کسب و کار تصمیم گرفتند به درخواست به دلیل “وجود دارد به احتمال زیاد نمی تواند به اندازه کافی کسب و کار” در ماه ژوئن برای توجیه نگه داشتن کارگران در انتظار در اطراف و آنها فقط باید به وضع آنها را دوباره زمانی که پول اجرا می شود.

این مقاله برای اولین بار منتشر شده در آخرین شماره این هفته مجله. اگر شما می خواهید به ادامه مطلب آن را دوست دارم شما می توانید سعی کنید شش ریسک مسائل از مجله اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>