می توانید مایک بلومبرگ خرید جالب مم شکوه ؟ بله او می تواند.

سی ان ان اندرسون کوپر خواسته بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.) یکشنبه شب در مورد او ناامید کننده چهارم-پایان محل در نیوهمپشایر شنبه اولیه و پس از بحث در مورد مسیر خود را رو به جلو برای یک دقیقه وارن گفت: او می داند که “هر کس می خواهد به بحث در مورد نژاد اسب, اما این چیزی است که واقعا به من در حال حاضر چه می گذرد بیش در وزارت دادگستری” به طور خاص رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “نفوذ نامناسب” و دادستان کل ویلیام Barr بی سابقه دخالت در مغلوب ساختن پیشی جستن دوست صمیمی راجر سنگ محکومیت توصیه.

“درست در مقابل چشمان ما در حال تماشای یک فرود به حمایت از” وارن گفت. “چه بار انجام داده است و باید این معنی است که ما خواستار استعفا و در صورتی که مرد نمی خواهد استعفا دهد و سپس به خانه باید شروع استیضاح در برابر او.” کوپر خواسته در صورتی که می تواند به لحاظ سیاسی عاقلانه. اما نیز وجود دارد که “ملاحظات سیاسی به … نشسته در دستان خود” وارن گفت. “ما نمی توانیم فقط به نشستن و تماشای این اتفاق می افتد و من باید بگویم من تعجب دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نیست در خارج وجود دارد صحبت کردن در مورد آن است.”

MSNBC کریس هیز اشاره کرد که جمهوری خواهان زمانی که در مورد خواسته Barr دخالت و شانه ای بالا انداخت و گفت: سنگ صدور حکم در قضاوت را از دست. “چرا آن را مانند یک معامله بزرگ برای شما؟” “این یک معامله بزرگ است به دلیل این است که در مورد رئیس جمهور و پس از آن دادستان کل تداخل با عملکرد دادگستری و آن را در مورد چیزی شخصی” وارن گفت. “این است که در مورد حاکمیت قانون در ایالات متحده است. … ما در حال تماشای در مقابل از ما یک رئیس جمهور که در حال حاضر احساس می کند مانند او می تواند هر چیزی را انجام دهید. و این بدان معناست که ما در حال تماشای یک فرود به استبداد.”

هیز پرسید: اگر وارن پیشنهاد وزارت دادگستری وظیفه نیروی عطف به ماسبق نگاه جنایی فساد در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست شبیه به آنچه که وارن انتقاد است در حال حاضر ؟ “که دقیقا به عقب,” او گفت:. نیروی کار خواهد بود به لحاظ سیاسی مستقل و علاوه بر “جایگزین است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر است گفت: با اقدامات خود” هی, نگاه, هر آنچه در آن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شما می گوید را انجام دهید از جمله قانون شکنی و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد و سپس به قید وثیقه آزاد فرد است, مطمئن شوید که هیچ مجازات و یا این که مجازات نور است.’ ما باید به برقراری مجدد حاکمیت قانون است. بخشی از آن خواهد بود تحقیقات مستقل” و در عین حال کنگره می تواند با استفاده از قدرت خود را از کیف پول برای مهار تهمت فساد. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>