هر کسی می تواند گرفتن به برنی ساندرز در حال حاضر ؟

سناتور. برنی ساندرز اتحاد مستحکم و موقعیت خود را به عنوان جبهه دوم در دموکراتیک مقدماتی و چهره خود را در آزمون بعدی امروز در نوادا قفقاز — به عنوان رقبای مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن امید برای افزایش بسیار مورد نیاز به مشکل خود را مبارزات.

ساندرز می رود به نوادا پس از تساوی سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در آیووا قفقاز و دقت برنده مقدماتی نیوهمپشایر. او همچنین تجربه یک چشم انداز مثبت در نظر سنجی که از هم جدا شده او را از بقیه در این زمینه است.

در بررسی های انجام شده پس از نیوهمپشایر رای ساندرز است که به طور متوسط حدود 27 درصد حمایت در میان دموکرات اولیه رای دهندگان. قرار می دهد که او به خوبی جلوتر از بایدن که در 17 درصد پشتیبانی و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ در 16 درصد پشتیبانی می کند.

که یک تغییر بزرگ در گذشته و 11 ماه: ساندرز است به طور متوسط چهار نقطه افزایش در میان نظرسنجی بودند که در این زمینه قبل و بعد از مقدماتی نیوهمپشایر. بلومبرگ برداشت تا یک نقطه و بایدن کاهش یافته است ،

اما این تنها بخشی از روند گسترده تر است که صدمه دیده بایدن از نمایش ناامید کننده در آیووا قفقاز. از آن پس بایدن به طور متوسط 11-نقطه قطره در حمایت از. که او هزینه سرب در پای صندوق های رای او لذت می برد در ماه ژانویه است. بلومبرگ ، تا هفت امتیاز از قبل از آیووا رای گیری شده است بزرگترین ذینفع اما هر دو ساندرز و Buttigieg نیز دیده می شود دستاوردهای چیدن چهار امتیاز در هر.

وارن امید برای یک پست-بحث افزایش

شانس وجود دارد هر چند که خط روند می تواند در ایجاد ثبات پس از نوادا است. بلومبرگ به طور کلی دیده می شود به تحویل یک عملکرد ضعیف در روز چهارشنبه بحث در حالی که بایدن بود که تا حد زیادی با توجه به نمره قبولی.

با لینک مستقیم و با اشاره به حملات بلومبرگ وارن ایستاده بود و بنا به گزارش شاهد افزایش در جذب سرمایه است.

مبارزات انتخاباتی او به شدت نیاز به یک شات در بازو پس از ناکامی های زیادی را از تاثیر در هر دو آیووا, یا, New Hampshire. او به طور متوسط فقط 12 درصد در پای صندوق های رای در سراسر کشور قرار دادن او فقط محدود جلوتر از Buttigieg 10 درصد است.

گرد کردن زمینه بهداشت ، ctq (شش درصد) میلیاردر تام Steyer (سه درصد) و تشکر. Tulsi Gabbard (یک درصد).

با 23 نمایندگان Buttigieg در حال حاضر دارای دو بیش از Sanders. اما تنها 65 متعهد نمایندگان اختصاص داده اند تا کنون; نوادا 36 نمایندگان تنها یک گام بعدی نسبت به شمارش نهایی 3,979.

نظر سنجی به نفع ساندرز در نوادا

به عنوان با آیووا و نیوهمشایر, نوادا اهمیت است که در تعدادی از نمایندگان در خطر است, اما در چه نتایج گویند در مورد گسترده تر مسابقه. دو ایالات متحده برای اولین بار قرار داده و جدی علامت سوال در بایدن و وارن مبارزات. نوادا می تواند برخی از پاسخ.

سوم دولت به رای دادن در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات نوادا دارای جمعیتی مشخصات که باعث می شود آن را نگاه بسیاری مانند بقیه ایالات متحده از هر دو آیووا یا نیوهمشایر دو به شدت سفید متحده است. این اولین متنوع دولت برای بازیگران یک رای گیری و تاثیر رای لاتین به طور خاص می تواند تعیین کننده باشد.

پس از نمایش ناامید کننده در آیووا و نیوهمشایر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حمایت کاهش یافته است و در انتخابات به طور قابل توجهی. او در حال حاضر رقابت برای کسب مقام دوم با سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ. (مت نیویورک / آسوشیتد پرس)

نظرسنجی ها نشان می دهد نوادا می تواند به سندرز اولین پیروزی آشکار از مقدماتی. او به طور متوسط در حدود 31 درصد حمایت دولت قرار دادن او را به خوبی جلوتر از بایدن 15 درصد است. بقیه در این زمینه به مراتب پشت سر نیست با Buttigieg در 14 درصد وارن در 13 درصد Steyer در 12 درصد (او outspent رقبای خود را در تبلیغات توسط یک حاشیه گسترده ای) و Klobuchar در هشت درصد است.

چند هشدارهای در این شماره دنبال کنید. در حالی که همه معتبر تر بررسی قرار داده اند ساندرز در وهله اول مقام دوم اعطا شده است به بایدن Buttigieg یا وارن بسته به نظرسنجی. تقریبا همه از این نظرسنجی انجام شد قبل از روز چهارشنبه بحث — یک رویداد که ممکن است تا به حال تاثیر بر رای گیری نیت.

چرا نوادا می تواند مهم

نوادا نیز یک جلسه دولت, که به معنی آن رای گیری از روش های بسیار پیچیده تر از اولیه (نگاه کنید به: Iowa) و سخت تر به نظر سنجی. هر نامزد که قادر به کسب 15 درصد حمایت در حوزه های خود را به رای دهندگان توزیع به دیگر نامزدها. آستانه است که می تواند ثابت کند مشکل برای هر نامزد دیگر از Sanders, پس از او تنها یک رای گیری به راحتی بالاتر از آن سطح است.

بایدن که کاهش حمایت همزمان با افزایش بلومبرگ را می تواند به نفع از این واقعیت است که بلومبرگ است نه اعتراض به دولت است. او همچنین می تواند دریافت افزایش از محلی اتحادیه های کارگری که به نگه داشتن بسیاری از نوسان در نوادا قفقاز. اگر او موفق آن مکان دوم را نشان می احیای flatlining سوم پیشنهاد برای ریاست جمهوری.

سناتور. الیزابت وارن کاهش یافته است به جایگاه چهارم در پای صندوق های رای در سراسر کشور است و می تواند مبارزه را به نفع خود نمایندگان در نوادا قفقاز بدون افزایش قابل توجهی از چهار بحث است. (جان Locher / آسوشیتد پرس)

برای Warren یک دست انداز از بحث به بیش از 15 درصد می تواند کمک به نگه داشتن مبارزات انتخاباتی او زنده است. وارن فشرده شده توسط Sanders; هر دو نامزد شده اند با هدف قرار دادن همان مترقی تکه از رای دهندگان دموکرات و ساندرز شده است برنده آن تا کنون.

اگر وارن پایین تر از آستانه در حوزه در سراسر نوادا اما ساندرز می تواند به نفع بسیاری از re-تخصیص — یک نظرسنجی اخیر در بر داشت ساندرز دوم انتخاب میان وارن رای دهندگان بیش از بایدن با اختلاف نزدیک به سه به یک در سراسر کشور.

امکان ناراحتی از برخی از نوع نباید با تخفیف (آنها نادر در ایالات متحده مقدماتی). نتایج تعجب آور هستند این نوع از چیزی که می تواند تغییر روایت در یک راه مهم به عنوان آنها را برای Buttigieg پس از آیووا. یک سوم تعجب در نهایت می تواند او را در میان دونده جلو.

اگر ساندرز نتواند به نمره یک پیروزی قاطع در نوادا بیشتر از متوسط داوطلبان می توانند همچنان امیدوار می توانید آنها را گرفتن. به طور غیر منتظره ای قوی نشان دادن هر یک از آنها می تواند پرداخت سود سهام در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه و شنبه دور از رای گیری در دریا. 3.

به طور فزاینده ای هر چند ساندرز’ شانس برنده شدن بیشتر نمایندگان (اگر نه لزوما اکثریت) به دنبال بهتر و بهتر. نوادا می باشد آخرین علامت است که با مفاهیم است که می تواند آبشار به رای بیشتر را در تقویم.

هر چه این نتایج چه اتفاقی می افتد در نوادا احتمالا نمی خواهد ماندن در نوادا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>