کمپین های جمع آوری اعانه کار به قید وثیقه شهر نیویورک زندانیان میان COVID-19 شیوع بیماری در زندان ها و مراکز بازداشت

With فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام یک فرمت از دولت پناه-در-محل سفارش از طریق اواسط ماه مه در شهر نیویورک باقی مانده است یک کانون رمان coronavirus حال گسترش در سراسر ایالات متحده در این شهر زندان جمعیت همچنان ادامه دارد به ویژه گروه های آسیب پذیر با توجه به عواملی از جمله زندانيان تنگ و شرایط زندگی و عدم دسترسی به لوازم تمیز کردن.

با توجه به New York City Department of Corrections (DOC), 343 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 همراه با 686 کارکنان به عنوان از آوریل 16. دو زندانی و پنج DOC کارکنان فوت کرده اند.

حقوقی جامعه کمک, یک سازمان غیر انتفاعی در شهر نیویورک می گوید: عفونت های رای در شهر نیویورک Rikers Island زندان است 8.14 درصد نسبت به 1.31% در شهر و 1.04% در دولت به عنوان از آوریل 14.

در آوریل 10, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دفتر گفت که بیش از 1500 نفر از زندانیان آزاد شده از زندان شهرستان در پاسخ به کروناویروس یک حرکت که به آنها اشاره شد به عنوان “تندتر کاهش جمعیت در تمام سال گذشته است.” (د Blasio را پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای آمار و ارقام به روز شده در آوریل 17.)

در مارس 14, فرماندار کومو را اعلام کرد که آنها آغاز خواهد شد انتشار سالمندان زندانیان سراسر کشور که در حال نزدیک شدن به تاریخ انتشار.

ادامه مطلب: ما احساس می کنیم مثل همه ما خواهی تاج.’ پیش بینی COVID-19 شیوع Rikers Island ارائه می دهد هشدار برای ایالات متحده در زندان, زندان

در کالیفرنیا بیش از 1700 منتشر شده از لس آنجلس. یکی دیگر از 3,500 دولت زندانیان در حال انتظار برای منتشر خواهد شد, با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی. در نیوجرسی و پنسیلوانیا صدها نفر از زندانیان آزاد شده اند.

اما فعالان در نیویورک می گویند که این شهرستان در پاسخ به این موضوع شده است بیش از حد آهسته است.

در مارس 17, Legal Aid جامعه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دادستان منطقه منهتن سایرس ونس خواهان آزادی 76 زندانی نیویورکی که در معرض خطر بالای ابتلا به کوروناویروس. این سازمان ادعا می کند که ونس شده است تمایلی به رضایت آزادی زندانیان آسیب پذیر.

دفتر ملکه دادستان منطقه ملیندا Katz — که آزمایش مثبت برای coronavirus خودش — قبلا “حاضر به رضایت” به انتشار والتر Ance یک زندانی در Rikers Island, حقوقی در جامعه کمک تینا سیدنی گفت: در یک بیانیه های قبلی. Ance “رنج می برد از یک مناجات از مسائل مربوط به سلامت اما با وجود این شرایط و هشدارهای… ما در ادامه تلاش بودند به طور کامل نادیده گرفت” سیدنی گفت. “به عنوان یک نتیجه آقای Ance درگذشت دستبند به تخت.”

به کار در اطراف آنچه آنها را به عنوان مقامات منتخب’ انفعال زندان اصلاحات گروه و فردی در عراق مشغول به کار هستند به منظور بالا بردن وثیقه برای آزادی قبل از محاکمه زندانیان از زندان ها و بازداشتگاه.

یکی از این گروه انتشار اضطراری صندوق جمعی از داوطلبان که تاسیس شد در تابستان 2019 با هدف اصلی بالا بردن وثیقه پول برای نما زندانیان. پس از گسترش COVID-19 در نیویورک این صندوق کار کرده است به هر گونه و به عنوان بسیاری از زندانیان به عنوان آنها می توانند.

بیشتر بخوانید: یک فعال یک جنگجو یک مادر به بسیاری از.’ Lorena Borjas ستون نیویورک, ترانس جامعه می میرد از Coronavirus

“هنگامی که [COVID-19] شروع به انتخاب کنید تا در شهرستان های مدافعان آغاز رسیدن به ما” الکس Tereshonkova یک سازمان با این گروه می گوید. “ما شده ایم گرفتن بدون توقف تماس های تلفنی از مردم درخواست کمک کند.”

“هدف ما این است که فقط مردم از” Tereshonkova همچنان ادامه دارد. “آنچه [مقامات زندان] می گویند آنها در حال انجام است و در تضاد با آنچه ما گفته بودن.” Tereshonkova می گوید: او گفته شده است که شرایط در داخل شهر زندان باقی می ماند و نا امن برای زندانیان; او می گوید: او را شنیده از وکلا که زندانیان هستند که به گفته آنها مسئول تمیز کردن فضای خود را بدون دسترسی به صابون و یا سایر تجهیزات لازم.

تا کنون این صندوق مطرح شده بیش از $475,000 تومان و با موفقیت ارسال شده وثیقه برای 80 نفر است. (اورژانس انتشار صندوق نیز با دیگر غیر انتفاعی برای کمک به کسانی که منتشر شد پیدا کردن مسکن و حمل و نقل.)

مردمی کمپین های رسانه های اجتماعی به رهبری توسط افراد و گروه های کوچک نیز دیده می شود livestreamed کنسرت و ایستاده مجموعه و همچنین فروش آثار هنری و کالا به فروش می رسد به منظور بالا بردن وجوه.

زندانیان در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز اجرا شده توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) در همین موقعیت آسیب پذیر.

لی وانگ مدیر نیویورک مهاجر آزادی صندوق در بروکلین جامعه وثیقه صندوق, یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار به قید وثیقه برای افراد در انتظار محاکمه می گوید که مهاجر آزادی صندوق با موفقیت پیوند را 19 نفر از طریق crowdsourced کمک های مالی.

یخ کرده است بنا به گزارش منتشر شده 20 درصد از مهاجرت بازداشت شدگان جمعیت بیش از ماه گذشته در سه زندان در نیوجرسی که در آن بسیاری از مهاجران که یخ دستگیری ها در شهر نیویورک به پایان رسید تا با توجه به نیویورک, سایت خبری Gothamist. یخ در وب سایت می گوید که آنها منتشر شده نزدیک به 700 نفر پس از “ارزیابی مهاجرت سابقه کیفری بالقوه تهدید برای ایمنی پرواز خطر و نگرانی های امنیت ملی.”

ویژه داستان
پیدا کردن امید: زمان 100 جامعه در مرور ما واقعیت جدید
در اینجا مشاوره از مارگارت اتوود سوندار پیچای, Stephen Curry, Tsai و نشستند ون و دیگران در مورد چگونه می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس

وانگ می گوید که یخ فرایندهای شده اند مصرف بیش از حد طولانی است که آژانس خواستار بیش از حد پول برای وثیقه. “هفته گذشته ما پرداخت می شود $20,000 به کسی که از” وانگ گفت. “این فقط یک سازمان است که نمی مراقبت در مورد زندگی انسان است.”

یخ را پاسخ نمی دهند به زمان درخواست برای نظر خود را در وثیقه قرار میگیرند. با توجه به اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) اکثر اوراق قرضه برای مهاجر بازداشت شدگان سقوط بین $5,00 و $10,000.

در نیویورک وجود دارد 218,043 تایید موارد COVID-19 با 10,913 مرگ و میر با توجه به COVID-19 ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

نوشتن به Josiah بیتس در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>