کمپین با هدف #WashTheHate از coronavirus نژادپرستی

این #WashTheHate مبارزات انتخاباتی در آمریکا برای همبستگی با آسیایی-آمریکایی که شاهد افزایش حملات پس از وقوع COVID-19. آن را روشن می سازد که نفرت شما را بیمار حتی اگر ویروس نیست.

پس از در حال رشد در شهر نیویورک تلویزیون وانگ شاهد 11 سپتامبر در حملات طوفان شنی و در حال حاضر COVID-19 — و نژاد پرستی با هدف آسیایی-آمریکایی است که به همراه این ویروس.

در علاوه بر این به تعداد فزاینده ای از گزارش های خبری در مورد آسیایی-آمریکایی مورد حمله یکی از وونگ دوستان به او گفت که یک غریبه مورد حمله قرار و او را در خیابان در حالی که او تا به حال در یک ماسک قبل از اینکه بسیاری از مردم دیگر آغاز شده بود با پوشیدن آنها — او به پایان رسید تا با یک دست.

ادامه مطلب: Coronavirus: آسیایی-آمریکایی در شهر سیاتل ‘ترس بالقوه خشونت فیزیکی’

وانگ گفت: coronavirus حملات یادآور یکی دیگر از سری از جنایات علیه آسیایی ها در ایالات متحده است.

“من به یاد داشته باشید که یک بچه در 80s و 90s وجود دارد عجله از ضرب و جرح و سرقت و حتی قتل چینی تحویل در مردان”, او گفت: DW. “آنها فقط گزارش به آمار و اجرا می شود. هیچ یک ارتباط نقطه.”

در حال حاضر معاون ارشد رئیس جمهور در نیویورک بازاریابی و ارتباطات سازمان وانگ گفت که او می دانست که او می تواند بالا بردن آگاهی از این موضوع و کمک به مردم نقطه اتصال این زمان

او و همکارانش راه اندازی شد #WashTheHate کمپین در 18 مارس به جمع آوری و انتشار داستان ها و فیلم ها از حوادث که در غیر این صورت به دور بماند. زمان درست بود: یک روز قبل از برنامه ریزی, راه اندازی, رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا به نام coronavirus این “چینی است. virus.”

“دور از نفرت!”

بازیگر Tzi Ma یکی از کمپین حامیان. او در توصیف خود در Instagram زیستی به عنوان “هالیوود مورد علاقه بابا.” چینی-آمریکایی ستاره شناخته شده برای نقش خود در “ساعت شلوغی” فیلم و سریال به تازگی به یکی دیگر آسیایی, پدر در درام “خداحافظی.”

کارشناسی ارشد یکی از اینترنت و سرگرمی مشهور است که نوشته شده یک ویدیو را برای #WashTheHate. در تصویری که 57 ساله شسته دست خود را در حالی که صحبت کردن به دوربین: “همه ما می دانیم شستن دست ما می توانید به ما کمک کنید جلوگیری از coronavirus مؤثر بر ما از لحاظ جسمی. اما آنچه در مورد چه این ویروس می تواند برای ما انجام عاطفی? ما همه می ترسم. ما عمل می کنند از ترس های ما با پوشیدن ماسک احتکار لوازم و متاسفانه برخی از ما ضربه آسیایی-آمریکایی به عنوان اگر آسیایی-آمریکایی ها مسئول این ویروس فقط برای اینکه از تبار آسیایی. آن را متوقف کند. اعمال خشونت در برابر آسیایی-آمریکایی ها نمی خواهد متوقف کردن گسترش این ویروس است. دفعه بعد که شما شستن دست های خود را بشویید کردن نفرت ممکن است شما را برای هموطنان آمریکایی خود را. نفرت شما را بیمار حتی اگر ویروس نمی کند.”

کلامی حملات خشونت فیزیکی

صحبت کردن در مورد کمپین Ma گفت: انواع مجله در مورد چگونه یک راننده خودرو در کنار او در سوپر مارکت فریاد زد: “شما باید قرنطینه!” قبل از رانندگی دور. این یکی از بسیاری از حوادث اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

در تگزاس یک برمه و آمریکا و دو فرزند خود مورد حمله قرار گرفتند و مجروح توسط یک مرد با چاقو. اف بی آی گفت: 19 ساله مظنون به احتمال زیاد تلاش برای کشتن خانواده چرا که آنها نگاه کرد و به اعتقاد او آنها را گسترش coronavirus.

در بروکلین یک مرد فریاد زد در 26 ساله در ایستگاه قطار گفتن او را به “بازگشت به چین! دریافت به درجه حرارت خود را چک کنید. شما نیاز به ترک!” او سپس در ادامه به سرقت تلفن خود را.

ادامه مطلب: آفریقایی شرح متهم چین از سفارتخانه در پاسخ به COVID-19 تجدید حیات ترس

بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه آوریل حدود 1500 حمله یا آزار و اذیت موارد ثبت شده در سراسر ایالات متحده با بسیاری از موارد اتفاق می افتد در کالیفرنیا و نیویورک با توجه به توقف AAPI نفرت, یک انجمن از چندین سازمان های غیر دولتی در ایالات متحده است که راه اندازی یک خط تلفن برای پیگیری سوء استفاده کلامی حمله و جرایم ناشی از نفرت علیه آسیایی-آمریکایی ها مربوط به شیوع COVID-19.

پس از شوک اولیه مردم به دنبال مقصر می گشتند

در حالی که یک کمپین رسانه های اجتماعی می تواند به توقف خشونت خود را در آن دانکن Hwang از آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام شبکه اورگان گفت: DW مهم است که به کمر فشار علیه مضر روایات و برجسته کردن چالش ها و تجارب آسیایی-آمریکایی ها در حال تجربه.

“آن حوادث واقعا تکان مردم و آنها را به احساس ناراحت کننده به بیرون بروید. آن را نیز عادی خشونت علیه آسیایی-آمریکایی است.” Hwang گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus: ‘چینی-به دنبال’ سرخپوستان هدفمند در حملات نژادپرستانه

برای برخی در ایالات متحده آن است که آسیایی-آمریکایی است که ساخته شده اند به مجرمان از کروناویروس گفت: Wellington چن مدیر اجرایی شهر نیویورک چینی همکاری.

“ما مشورت کارشناسان مدیریت بحران و متوجه شدند که در طول تاریخ هر زمان که وجود دارد این است که یک پاندمی تب زرد یا طاعون پس از هیستری فاز وجود دارد: فاز دوم که شیطان؟” چن گفت.

او افزود که شاهد صحبت کردن در مورد نژاد با انگیزه حملات نقش مهمی در جلوگیری از آنها را از افزایش.

“حدود 14 درصد از جمعیت در شهر نیویورک ایالات متحده. ما نیاز باقی مانده 86 درصد به ایستادن به سو استفاده کننده harasser یا hater می گویند “‘آن را متوقف کند!'”

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>