کامرون در انتخابات: انتخابات تحت الشعاع قرار توسط تحریم تجزیه طلب و خشونت

نظرسنجی بسته شده اند در آفریقای مرکزی کشور پس از انتخابات توسط یک تحریم از حزب مخالف اصلی و تجزیه طلب و خشونت. رئیس جمهور پل بیا که انتظار می رود برای حفظ خود دست در قدرت است.

نظرسنجی بسته شده در کامرون روز یکشنبه در یک انتخابات تحت الشعاع قرار توسط بخشی از اپوزیسیون تحریم و خشونت طلب که آواره و صدها هزار نفر در منطقه است.

این انتخابات برای اولین بار در هفت سال پس از دو تعویق. یک مخالف تحریم به این معنی است که حکومت رئیس جمهور پل بیا بعید است که به پایان آورد.

ادامه مطلب: کامرون در انتخابات پارلمانی رای مشخص شده توسط خشونت و ممتنع

بیا یکی از قدیمی ترین و طولانی ترین خدمت رهبران جهان برگزار کرده است دست در قدرت را در آفریقای مرکزی کشور 37 سال است.

تعداد زیادی از نیروهای انتظامی و امنیتی مستقر شدند, در طول روز, اما بدون خشونت گزارش شده در شهرستانها.

“رای گیری عملیات تکمیل شد در سراسر کشور در 26,336 مراکز رای دهی در آرامش و نظم و انضباط” اریک Essousse مدیر کل کمیسیون انتخابات به خبرنگاران گفت.

چرا که تحریم ؟

اصلی ترین حزب مخالف جنبش برای تولد دوباره کامرون (MRC) حاضر به زمینه یک کاندیدای واحد. تحریم همه اما تضمین اکثریت برنده برای بیا به جنبش دموکراتیک و مردمی.

مخالفت جدایی طلبان می خواهند یک دولت مستقل برای کامرون را اغلب به حاشیه رانده شده Anglophone جمعیت. درگیری در Anglophone مناطق شده است خدشه دار خشونت آمیز مناقشات سیاسی.

دیگر بزرگ کنگره حزب سوسیال دموکرات جبهه را در تحریم منجر به انتقاد MRC.

ادامه مطلب: نظر: چرا اتحادیه آفریقا باید نادیده کامرون

تحلیلگر سیاسی استفان Akoa گفت: DW پیش از انتخابات است که او توسط این فضای آرام در یائونده کامرون پایتخت.

“زمانی که من به اطراف نگاه من ببینید مردم در کافه تراس خوردن و نوشیدن — اما هیچ پوستر و هیچ فعالان با بوق ماشین. این همه بسیار آرام,” او گفت:.

نتایج رسمی هستند و انتظار می رود در روزهای آینده.

اد/shs (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر