ماه پس از رمان کروناویروس اولین بار ظاهر شد, به طور معمول استریل و ساده لوحانه بحث فوران بیش از آنچه برای تماس با رئیس جمهور تهمت و انواع دیگر جناح راست ارقام خواستار آن بود به نام “ووهان” ویروس های مختلف و جناح چپ و ارقام اعتراض که با استفاده از این نامگذاری شد, سوخت, ضد, آسیایی, نژاد پرستی. من بحث ساده لوحانه به دلیل آن بود در هر دو طرف تلاش به مرد آشنا باروها به جای به طور مستقیم به مقابله با این بحران است.

من از ترس چیزی مشابه اتفاق می افتد با خشونت و خرابکاری در حال حاضر دچار تشنج بسیاری از شهرهای آمریکا است. ما در آستانه داشتن تا حد زیادی الکی بحث در مورد اینکه آیا خشونت لازم است و یا حداقل قابل فهم پاسخ به ادامه رسوایی از خشونت و تعصب نژادی در آمریکا پلیس و یا اینکه در مقابل این نوع از واکنش افراطی که بی اعتبار خواهد کرد و مجموعه علل ضد نژاد پرستی و پلیس اصلاحات.

من می گویم که بحث aborning الکی است چون من اعتقاد ندارم که خشونت دیده ایم بسیار نزدیک مربوط به تظاهرات در همه. اگر من تا به حال به آمده تا با یک نام برای آنچه اتفاق می افتد من می خواهم به دنبال همکار من متی والتر و تماس آنها مستند شورش.

برای شروع با وجود ارزشمند شواهد کمی وجود دارد که مردم منجر به تظاهرات و یا قریب به اتفاق بخش عمده ای از کسانی که معترض هستند درگیر شدن در اعمال خشونت است. Anecdotally ما در حال شنیدن خیلی بیشتر داستان در مورد معترضان شفاعت با خرابکاری و غارتگران به توقف. در بسیاری از موارد اعتراضات و غارت نیست حتی اتفاق می افتد در همان مکان و یا در همان زمان و حداقل در برخی از موارد پلیس باید با تمرکز بیشتر بر پلیس حقوقی اعتراضات نسبت به جلوگیری از فعالیت های جنایی. شده اند وجود دارد عظیم تظاهرات قبل در پی قتل توسط پلیس و برخی از آنها نیست, به خوبی توسط پلیس یا, اما ما دیده می شود نیست این نوع از هرج و مرج. چرا در حال حاضر ؟

ویروس گریه می کند به عنوان یک توضیح. از آنجا که از virus شهر ما در مراکز خرده فروشی مناطق نشستن تا حد زیادی خالی اما نشاط شهر زندگی یک عامل بازدارنده بزرگ به سرقت و خرابکاری در حالی که پوچی و رها کردن در حال تحریک آمیز وسوسه. این مستندات را به انبوه مختل اقتصاد و فراتر از نیاز حاد و محرومیت که منجر به آنها را نیز مختل عادی حس را از زندگی اقتصادی که مبنای اجتماعی توافق بر سر حق مالکیت در وهله اول. مردم شده اند cooped خسته و مضطرب با چند منابع سنتی از لذت یا امداد — بدون کلیسا به عبادت در هیچ ورزشی برای تشویق هیچ دادگاه های بسکتبال به بازی در هیچ میله یا باشگاه به معاشرت در هفته ها و ماه. این امر می تواند تکان دهنده اگر ما را نمی بینم یک انفجار پس از مسابقه روشن شد.

من گمان مستندات نقش داشته اند در بیش از حد بالا پاسخ پلیس نیز که در آنجا بیش از حد بسیاری از موارد توانسته است به ترکیب خشونت با ناکارآمدی. وجود دارد باعث عمیق تر البته — که دقیقا چیزی است که تظاهرات هستند — اما مستندات را به شدت تشدید چیز است. آنها قرار داده و پلیس در, edge, از آنجایی که آنها انجام یک کار است که آنها را قرار می دهد به طور قابل توجهی در افزایش خطر ابتلا به عفونت, اما آنها نیز در صلاحیت پلیس در تنظیم و کنترل زندگی عادی شهروندان به فوق العاده و تا حد زیادی بی سابقه ای درجه. پس از یک دوره که در آن پلیس شده اند در واقع دستور به حفظ همه در خانه های خود این خیلی تعجب آور است که برخی فراموش کرده اند که چگونه برای رسیدگی به مردم اعمال خود را به حقوق اساسی به مجمع و گفتار.

در نهایت این ویروس به شدت بی اعتبار اقتدار دولت آمریکا در هر سطح. شروع در بالا با یک رئیس جمهور که عملا هیچ چیز برای ماه ها به بسیج و سازماندهی گسترده منابع در اختیار خود را در پاسخ به بحران را به دولت و مقامات محلی که بیش از حد اغلب به نظر می رسد واکنشی به فشار به جای داشتن و برقراری ارتباط یک طرح آمریکایی ها داده شده است دلیل بسیار کمی به این باور است که مقامات دانستن آنچه که آنها انجام می دهند — هر چند آنها palpably از جان گذشته به این باور است که آنها انجام می دهند. که نمی تواند کمک کند اما توخالی از هر گونه اطمینان است که ممکن است ارائه شود که در این زمان یک پلیس بد را واقعا خواهد شد به حساب این بار وعده اصلاحات به دنبال خواهد داشت تا این زمان ما باید بر این باورند که سیستم کار خواهد کرد. و هیچ قدرت خیلی جامع بی اعتماد می تواند به طور موثر حفظ نظم.

بازسازی اعتماد شروع می شود با حرکات مانند که از NYPD رئیس گروه ترنس موناهان که در زمان زانو با معترضان در مرکز شهر منهتن. نه به خاطر آن معنی است که او می تواند یک متحد سرسخت اصلاحات تلاش — من هیچ نظری ندارم اگر او خواهد شد یا نه و حتی اگر او می خواهد به او شما نیاز به فشار یک بسیج و فعال شهروندان به آنها فشار به اثر در صورت اجتناب ناپذیر مخالفان فقط به عنوان رئیس جمهور اوباما به تازگی تاکید کرد. بلکه آنها را خرید و پلیس و دولت شهر اندکی خوب خواهد شد و آنها باید قادر به برقراری مجدد نظم عمومی به ذکر بازگرداندن هنجارهای اطاعت سختگیری لازم را برای حفظ سلامت عمومی است.

اما کسانی که تنگی نیز رو به تغییر در خود ماده و در ساختار آنها — و سریع است. در اینجا در نیویورک به مدت دو ماه و نیم شهروندان شده است گفت: اساسا به صبر و توسط و بزرگ ما صبر کردم. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو که هرگز عاشق و ساخته شده است که در برخی از تصمیم گیری است که فاجعه بار (مانند وادار کردن خانه های پرستاری را به COVID-19 نفر) تبدیل به یک قهرمان فرهنگی به سادگی برای گرفتن شارژ شهادت برای ما قابل لمس در حسرت مشروع قدرت. در حال حاضر اگر چه این زمان برای مطیع انتظار است. مرحله بعدی مبارزه با ویروس است که به مراتب بیشتر توجه به نیازهای مردم به ویژه سیاه و طبقه کارگر است و افرادی که در سخت ترین ضربه اخراج تعطيلي مدرسه و توسط ویروس خود را — به صورت کامل و کاربردی در زندگی است.

که شامل کامل و کاربردی زندگی سیاسی تظاهرات و تمام.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de