کالیفرنیا PG&E اذعان سرزنش در درخواست معامله شامل 84 آتش سوزی مربوط به مرگ و میر در سال 2018

Pacific Gas & Electric موافقت کرده است که به اعتراف به گناه به 84 قتل نفس غیر ارادی شمارش در ارتباط با 2018 اردوگاه, آتش, مخرب ترین آتش سوزی در کالیفرنیا ،

این درخواست توسط کالیفرنیا بزرگترین ابزار در روز دوشنبه اعلام شد توسط پدر و مادر خود PG&E پارسیان, سه روز پس از ابزار پذیرفته شده تنگ تر نظارت و متعهد میلیاردها دلار برای بهبود ایمنی و کمک به قربانیان آتش سوزی تحت یک قرارداد تایید شده توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

که توافق به پایان رسید موانع عمده برای PG&E برنامه ریزی شده ظهور از فصل 11 ورشکستگی به عنوان Newsom خود اختصاص داده است با توجه به شیوع کروناویروس در دولت خود را.

“تجهیزات ما شروع به آتش. کسانی هستند که حقایق و با این درخواست موافقت ما قبول مسئولیت برای نقش ما در آتش” PG&E مدیر عامل و رئیس جمهور بیل جانسون در بیانیه ای گفت.

Pacific Gas & Electric گفت: آن را وارد آن درخواست از طریق یک مارس 17 توافق با Butte County دفتر دادستان منطقه که پایان همه دولت علیه سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت مربوط به اردوگاه آتش.

بر اساس این توافق PG&E نیز التماس کرد گناه را به یک تعداد از غیرقانونی شروع آتش سوزی و پرداخت حداکثر 3.5 میلیون دلار آمریکا جریمه $500,000 در هزینه. علاوه بر این, آن خواهد پرداخت تا 15 میلیون دلار برای تامین آب به ساکنان پس از آتش سوزی نابود ابزار ميوسن کانال در Butte County است.

ابزار می تواند قرار داده تا برای فروش

آتش آغاز شد و در نوامبر. 8, 2018 و نابود خیلی از بهشت یک شهر در حدود 26,000 مردم و نزدیکی Concow. بیش از 18,000 ساختمان تخریب شد.

Butte County, مقامات گفت: 85 نفر در اردوگاه آتش. آن را بلافاصله روشن چرا PG&E التماس کرد گناه را به 84 فقره قتل نفس غیر ارادی به جای 85.

“ما نمی تواند به جای همه که آتش سوزی از بین رفته اما امید ما این است که در این مورد درخواست همراه با ما بازسازی تلاش کمک خواهد کرد که جامعه رو به جلو حرکت از این حادثه غم انگیز” جانسون گفت.

برخی از قربانیان آتش سوزی را دریافت خواهد پرداخت تحت PG&E پیشنهاد ورشکستگی سازماندهی مجدد طرح شد ارسال شده در مارس 16, PG&E گفت.

حل و فصل نیاز به تایید توسط Butte County Superior Court و ورشکستگی فدرال دادگاه نظارت بر PG&E فصل 11 مورد است.

PG&E و ابزار آن واحد برای ورشکستگی زمینه در ژانویه 2019 با استناد به بیش از $30 میلیارد دلار در بدهی های بالقوه از آتش سوزی کالیفرنیا در سال 2017 و 2018 مرتبط با تجهیزات آن است.

این شرکت قبلا به $25.5 میلیارد دلار از شهرک های مربوط به آتش سوزی در سال 2015 تا 2017 و 2018 از جمله $13.5 میلیارد دلار برای قربانیان و 12 میلیارد دلار برای شرکت های بیمه, شهرستانها, استان ها و دیگر نهادهای عمومی.

در حل و فصل با Newsom, PG&E توافق برای پرداخت سود سهام سهامداران برای سه سال صرفه جویی در حدود 4 میلیارد و دنبال یک “رای خنثی” $7.5 میلیارد دلار تامین مالی بسته است که به نفع ratepayers.

PG&E نیز موافقت خود را برای فروش اگر آن را نمی تواند ظهور از فصل 11 توسط دولت اعمال شده در 30 ژوئن مهلت قبل از آتش سوزی های نجومی آغاز می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>