کالیفرنیا برای آزادی طرح برای بلند کردن اجسام Coronavirus مستند

(ساکرامنتو, کالیفرنیا.) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید او را اعلام جزئیات طرح سهشنبه برای بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت های تصمیم گیری او می گوید ساخته خواهد شد و بدون “فشار سیاسی” یک آشکار مرجع به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام خود تصمیم گیرنده نهایی برای زمانی که ایالات متحده می تواند بازگشایی شده است.

به سختی یک هفته پیش از آن بعید به نظر می رسید Newsom به زودی خواهد بود صحبت کردن در مورد یک طرح برای بازگشایی دولت است. دولت او چسبیده بود به یک پیش بینی از یک پتانسیل موج جزر و مدی از ویروس موارد در اواسط ماه مه است که می تواند نیاز به 66,000 اضافی تخت بیمارستان.

اما در روز دوشنبه Newsom گزارش تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری افزایش متوسطی در طول تعطیلات آخر هفته ادامه تشویق روند. در لس آنجلس کانتی این ایالت و حدود 40 درصد از مرگ و میر ویروس و کلی موارد مقامات روز دوشنبه گفت: تعداد موارد جدید به پایین ترین سطح در هفته.

Newsom نیست سهم هر جزئیات طرح خود را برای بازگشایی و بعید است او را با ارائه یک تاریخ خاص برای حرکت صعودی. او هشدار داد مردم می توانند انتظار یک “افزایشی انتشار stay-at-home سفارشات” است که با استفاده از “علم به راهنمای ما تصمیم گیری و فشار سیاسی است.”

Newsom, اورگان دولتی کیت قهوه ای واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee نیز اعلام همکاری “را به کار با هم در یک رویکرد مشترک برای بازگشایی اقتصاد ما” تاکید کرد که خود را اصلاح متحده’ stay-at-home سفارشات “باید بر اساس درک ما از کل سلامت اثرات COVID-19.”

این معلوم نیست که چه خواهد شد مانند نگاه. دکتر جفری Klausner, یک استاد پزشکی و بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس اشاره کرد 90% موارد در کالیفرنیا در 14 عمدتا شهری شهرستانهای استان است. او گفت: آن را حس برای شروع به بلند کردن محدودیت در مکان روستایی و ببینید که چگونه از آن می رود در طول دوره از حدود دو هفته.

او پیشنهاد کرد Newsom می توانید شروع با باز کردن فضاهای عمومی. پناهگاه در خانه سفارشات می تواند برداشته آینده و پس از بازگشایی رستوران ها که اصلا ازدحام شدید.

“ما خوش شانس بوده است در کالیفرنیا که … در حالی که ویرانی عظیم پیش بینی شده بود که نمی شد, آنچه مشاهده شد و ما در نظام سلامت شده اند کافی برای مدیریت بستری شدن در بیمارستان است که ما را دیده اند” Klausner گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما قاطعانه دوشنبه که انتخاب برای بازگشایی متحده بود تا او را به تنهایی نوشتن در توییتر: “این تصمیم رئیس جمهور و برای بسیاری از دلایل خوب است.”

Newsom و تهمت شده اند سیاسی دشمنان برخورد در مورد مهاجرت سقط جنین و حقوق محیط زیست, اما هر دو را ستوده اند دیگر پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی استفاده از برخی از Newsom نظرات در مبارزات انتخاباتی آگهی.

Newsom ادامه داد: پرستاری که ظریف پویا با بیان استقلال از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که تاکید بر همکاری های خود است.

“من تمام اعتماد به نفس در جهان در حال حرکت رو به جلو است که ما را حفظ کند که روح مشترک در شرایط تصمیم گیری است که ما را در اینجا در ایالت کالیفرنیا به عنوان آن مربوط به یک نقشه راه برای بازیابی” Newsom گفت.

کالیفرنیا بیش از 24,000 COVID-19 موارد و حدود 750, مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث شدید بیماری تهدید کننده زندگی از جمله ذات الریه.

کالیفرنیا شده است ساختمان بیمارستان آن زیرساخت در راستای قاطع له از موارد. در لس آنجلس, St. Vincent مرکز پزشکی بازگشایی روز شنبه به عنوان “خروش بیمارستان” چیزی که به نظر می رسید خیلی بیشتر از نیاز هفته پیش زمانی که مقامات دولتی تصمیم به اجاره آن را با استفاده از پول مالیات دهندگان.

روز جمعه دکتر مارک Ghaly دولت top بهداشت گفت: ممکن است بستری شدن در بیمارستان نمی رود بسیار بیشتر است. و Newsom گفت: آخر هفته تعداد برگزار نسبتا ثابت با ICU بستری شدن در بیمارستان افزایش 2.9% در روز یکشنبه به 1,178 ترک هزاران نفر از تخت های موجود وجود دارد باید موجی از بیماران.

در حالی که وجود دارد این است که بهبود داده های کلی جمعیت های خاص به ویژه آسیب پذیر باقی می ماند. آنها عبارتند از: بی خانمان زندانیان و کسانی که در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت. مقامات روز دوشنبه گزارش داد شیوع در یک خانه سالمندان در شهرستان یولو که در آن 35 نفر آلوده شدند و یک نفر فوت کرد.

ضمن اینکه بخش عظیمی از اقتصاد فلج شده است و بیش از 2.3 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری در ماه گذشته است. روز یکشنبه مقامات دولتی ارسال 224,000 بیکاری چک که شامل اضافی 600 دلار از دولت فدرال بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته کمک های تصویب شده توسط کنگره و به قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

کالیفرنیا سپری کرده است بیش از یک و نیم میلیارد دلار در حال حاضر بر روی این ویروس با آخرین صرف روز دوشنبه اعلام کرد: $42.6 میلیون دلار برای کمک به جوانان در خطر. این هزینه شامل حدود 8.5 میلیون دلار برای خانواده فاستر از جمله لپ تاپ ها و تلفن های همراه برای پرورش کودکان است.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران دان تامپسون در ساکرامنتو و جان Antczak و برایان Melley در لس آنجلس کمک گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>