کالیفرنیا منتشر شده جدید کروناویروس راهنمای خدمات مذهبی محدود کردن تعداد نمازگزاران

هنگامی که مقامات محلی در کالیفرنیا به همه روشن برای از سرگیری خدمات مذهبی در شهرستان, خانه عبادت باید به دنبال دستورالعمل های دقیق از جمله محدود کردن حضور و غیاب به 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت.

دستورالعمل برای بازگشایی کلیساها در دولت منتشر شد دوشنبه by the California Department of Public Health and Cal/OSHA. ظرفیت اقامت در 25 درصد در طول 21 روز و پس از آن وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی را بررسی و ارائه بیشتر جهات لس آنجلس تایمز گزارش.

سایر موارد مورد نیاز شامل همه بندگان خود را در دماهای بررسی می شود و هر کس نیاز به پوشیدن ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده دست. عبادت خواهد بود توصیه به آغوش لرزش دست, آواز خواندن و یا نگه داشتن potlucks و منبر, محراب, اهدا جعبه و pews خواهد بود ضد عفونی اغلب.

دولت روشن ساخته است که کلیساها و مساجد و کنیسه ها و خانه های دیگر از عبادت نباید عجله به سر در فعالیت فرد به جای توصیه آنها “در ادامه به منظور تسهیل در ارائه خدمات از راه دور و دیگر فعالیت های مرتبط برای کسانی که آسیب پذیر هستند به COVID-19 از جمله افراد مسن و کسانی که با شرکت morbidities.”

پس از کالیفرنیا به تصویب رسید خود را اقامت در خانه سفارش در ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus نهادهای مذهبی شده اند livestreaming خدمات خود را. برخی از کلیساها شده اند و مبارز از جمله مجلس خدا در ردوود دره برگزار شد که خدمات در مارس 10; نه موارد coronavirus مرتبط شده اند به این خدمات که شامل آواز بار گزارش. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>