کالیفرنیا شل شدن برخی از شهرستان معیارهای اقتصادی بازگشایی

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد چشمگیر آرامش دوشنبه از استانداردهای بهداشتی برای بازگشایی دولت یک حرکت است که می تواند اجازه می دهد تا تقریبا هر شهرستان برای ادامه بیشتر به سرعت و به او پیشنهاد امکان ورزشی طرفدار بازگشت — بدون فن — در اوایل ماه ژوئن است.

اعلام مشخص شده خروج قابل توجهی از معیارهای اکید Newsom گذاشته فقط بیش از یک هفته پیش که می توانست مانع بزرگ ترین استان ها از بازگشایی و آمد ساکنان و صاحبان کسب و کار تبدیل شده اند به طور فزاینده ای بی قرار به بازگشت به حالت عادی.

در حالی که کسب و کار خرده فروشی ممکن است برای منظقه وانت در سطح ایالت معیارهای جدید را در نواحی که می خواهید به حرکت سریع تر اجازه می دهد تا ناهار خوری در رستوران ها و سایر خدمات به بازگشایی اگر آنها برنده دولت تصویب. او همچنین پیشنهاد کرد که آن را ممکن است تنها یک ماده از چند هفته قبل از مردم می توانید موهای خود را قطع و یا عبادت در کلیسا.

“خط پایین این است: مردم می توانند با سرعت خود را دارند و ما توانمند سازی محلی ما سلامت مدیران و مسئولان شهرستان است که درک خود را به جوامع محلی و شرایط” Newsom گفت. “ما در حال رفتن به شروع به دیدن بسیاری فعالیت بیشتر, اجازه دهید فقط مطمئن شوید که ما آن را ملاحظه و بسیار استراتژیک است.”

Newsom اعتبار تغییر در قوانین به کاهش بستری شدن در بیمارستان دولتی در دو هفته گذشته توزیع بیشتر دنده محافظ برای بهداشت و درمان کارگران و دولت توانایی برای تست بیشتر مردم برای ویروس.

Newsom شد, اولین فرماندار در کشور به موضوع یک ایالت اقامت در خانه سفارش در اواسط ماه مارس. آن را فقط به مقامات در مناطق روستایی شهرستانهای استان که به اعتقاد آنها در حال حاضر می تواند واجد شرایط برای سهولت محدودیت در سریعتر سرعت. شهرستان سان Diego به نظر می رسد آماده به انجام این کار بیش از حد.

سن دیگو در میان شهرستانهای بزرگ به خصوص در جنوب کالیفرنیا که گفت زودتر معیارهای بودند بیش از حد محدود. San Bernardino County سرپرست کورت Hagman گفت: او معتقد است که تلاش های خود را کمک کرد تا نوسان فرماندار.

“این حداقل چیزی قابل کنترل تر و دست یافتنی تر از آن بود که یک هفته پیش گفت:” Hagman که معتقد است این شهرستان آماده است برای دیدار با دستورالعمل.

بیست و چهار شهرستان در بیشتر مناطق روستایی شمال کالیفرنیا در حال حاضر موفق به کسب تاییدیه های تحت راهنمایی.

معیار جدید از بین بردن نیاز است که یک county هیچ کشته و بیش از بیش از 10 مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از یک دوره دو هفته ای. به جای شهرستانهای استان باید بیش از 25 مورد در هر 100,000 ساکنان و یا بالاتر از 8% مثبت رای در میان مردم تست شده برای coronavirus. آنها همچنین باید بالاتر از 5% افزایش در بستری شدن در بیمارستان در طول دوره یک هفته یا بیش از 20 نفر در بیمارستان بستری هر روز بیش از یک دوره دو هفته. دومی را تضمین کوچک شهرستانهای آیا دریافت جریمه فقط برای یک یا دو فوق العاده بستری شدن در بیمارستان.

معیارهای دیگر در بیمارستان ظرفیت و تست تماس با هر کسی که ممکن است آلوده توسط هر کسی که تست مثبت برای COVID-19 در محل باقی می ماند.

این فرماندار دموکرات نمی گویند که پنج دولت 58 شهرستانهای او انتظار می رود نمی خواهد دیدار با معیارهای هر چند او با اشاره به لس آنجلس پادشاهان و Tulare County, به عنوان کسانی که با چالش رو به رو. وی با ذکر گچساران با توجه به موارد در خانه های پرستاری و پادشاهان با توجه به موارد در بسته بندی گوشت و گیاهان است.

لس آنجلس کانتی این ایالت پرجمعیت ترین و با بیشترین coronavirus موارد چهره های گسترده تر با چالش های, او گفت:.

“فقط به خاطر اینکه ما در حال ایجاد ظرفیت و دسترسی به حرکت به فاز 2 به این معنا نیست که هر شهرستان آماده است” Newsom گفت. “لس آنجلس به عنوان مثال من تصور خواهد بود محتاط در آن احترام بگذارند.”

Newsom گفت: در استان ها به زودی قادر خواهد بود به اجازه خرید در فروشگاه ها و سالن مو برای بازگشایی شده است. او گفت: کلیساها می تواند رزومه خدمات در عرض چند هفته. سالن مو و کلیساها در خصوص تبدیل شدن به یک نقطه اشتعال در مبارزه با بیش از بازگشایی.

او مبهم در مورد چگونه ورزش می تواند رزومه در اوایل ماه ژوئن هر چند او گفت: این امر باید انجام شود بدون تماشاگر و با “تغییرات عمیق” که حفاظت از بازیکنان و کادر. که یک تغییر شدید از نظرات او ساخته شده و بیش از یک هفته پیش زمانی که او گفت که آن را دشوار است به تصور آنچه در لیگ را انجام دهید اگر یک بازیکن آزمایش مثبت نشان می دهد آنها ممکن است به قرنطینه کل تیم.

لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت: تیم ها و بازیکنان اتحادیه های کارگری شده اند تهیه پیش نویس برنامه ای برای بازگشت به بازی و او هیجان زده به شنیدن این که فرماندار ممکن است اجازه می دهد ورزش را از سر گرفت.

“من می دانم که برای همه ما می تواند بسیار هیجان زده می شود قادر به دیدن تیم ما شروع به آماده شدن برای بازی دوباره” فرر گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

Taxin گزارش از اورنج کانتی. آسوشیتد پرس نویسندگان جولی اما واتسون در سن دیگو و جان Antczak و برایان Melley در لس آنجلس کمک به این داستان.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر