کالیفرنیا مقامات برای نظارت بر بررسی کشنده حلق آویز از

مقامات ایالتی و فدرال نظارت بر تحقیقات مربوط به مرگ یک مرد سیاه و سفید در بر داشت حلق آویز از یک درخت در جنوب کالیفرنیا شهر گراش در انتخابات گفت: شنبه پس بزرگ آخر هفته تظاهرات.

بدن از رابرت فولر کشف شد هفته گذشته در یک پارک در نزدیکی شهرستان سالن. شهرستان معاینات پزشکی-پزشکی قانونی است گفت: 24 سال به نظر می رسد به مرگ با خودکشی, باعث اعتراض توسط خانواده اش که به اعتقاد او نبود خودکشی و اعضای جامعه که خواستار تحقیقات مستقل و کالبد شکافی.

“گزارش اولیه ظاهر می شود سازگار با خودکشی اما ما آن را احساس محتاطانه به رول است که به عقب و در ادامه به نگاه عمیق تر” دکتر جاناتان لوکاس گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری.

مقامات اشاره کرد که محققان تنها بر داشت طناب و یک کوله پشتی در پارک و چیزی برای نشان می دهد بازی ناپاک است.

دولت دادستانی کل و FBI حقوق مدنی تقسیم خواهد شد و نظارت بر این تحقیقات که در حال رهبری لس آنجلس کلانتر قتل دفتر کلانتر الکس بیانوبا گفت.

فدرال و ایالتی کالیفرنیا مقامات می گویند که آنها خواهد شد و نظارت بر رسیدگی به فولر مرگ است. (رینگو Chiu/فردا نیوز)

پزشکی قانونی را تکمیل کرده است یک شکافی است اما انتظار سم شناسی, نتایج لوکاس گفت. محققان همچنین به دنبال فولر تاریخچه پزشکی. قتل کارآگاهان همچنین برنامه ریزی برای تجزیه و تحلیل طناب و گره کرباس منطقه برای فیلم مصاحبه فولر خدمات اجتماعی مورد کارگر و صحبت می کنند به هر کسی که تا به حال به تازگی تعامل با او.

آنها همچنین به دنبال ملاقات با فولر خانواده, مقامات گفت.

بیانوبا برنامه ریزی شده برای رسیدگی به مرگ دوباره دوشنبه در یک آنلاین سالن شهر.

روز شنبه صدها نفر از معترضان در راهپیمایی از پارک در نزدیکی تالار شهر به کلانتر ایستگاه. بسیاری انجام شده نشانه هایی است که خواندن “عدالت برای رابرت فولر.” در ضمن یک دادخواست آنلاین خواستار یک تحقیق جمع آوری بیش از 200 ، 000 امضا.

این شهر با صدور بیانیه ای حمایت از تحقیقات مستقل و سه مقامات منتخب شهرستان سرپرست کاترین Barger, دولت بهداشت ، اسکات ویلک سانتا کلاریتا و مجلس تام سرسپرده از پالم دیل — خواست کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا منجر به پروب.

فولر مورد آورده به نور مرگ یک مرد سیاه و سفید که داشت حلق آویز از یک درخت در مه 31 در ویکتورویل یک کویر شهرستان در حدود 72 کیلومتری شرق گراش.

سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: بازی ناپاک نیز مشکوک به مرگ 38 ساله مالکوم Harsch اما خانواده اش گفت: آنها نگران آن خواهد شد در حکم خودکشی برای جلوگیری از توجه بیشتر است.

بیانوبا گفت: محققان را مشورت با سن برناردینو کارآگاهان برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه مشترکات بین مرگ و میر ناشی از این دو نفر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>