کالیفرنیا رسمی استعفا کرد بعد از ریختن گربه ظاهرا نوشیدن آبجو و لعن در طول زوم جلسه

(VALLEJO, کالیفرنیا.) — یک برنامه ریزی کمیسر Vallejo, کالیفرنیا, استعفا داد و پس از پرتاب خود را حیوان خانگی

توسط PATRIS-FUN در 8 اردیبهشت 1399

(VALLEJO, کالیفرنیا.) — یک برنامه ریزی کمیسر Vallejo, کالیفرنیا, استعفا داد و پس از پرتاب خود را حیوان خانگی گربه و ظاهرا نوشیدن یک آبجو در یک زوم جلسه بین مسئولان شهرستان ساخته بود که با توجه به گزارش روزنامه.

در مارس 20 تلفنی در این شهر از کمیسیون برنامه ریزی کریس Platzer اعلام کرد "من می خواهم به معرفی گربه من" و سپس برداشت حیوان خانگی خود را قبل از اینکه به طور ناگهانی حول حیوانات خارج از صفحه نمایش.

Platzer دیده می شد جرعه جرعه از یک بطری سبز در طول جلسه تایمز هرالد گزارش شده است. پس از این کنفرانس به پایان رسید او می تواند شنیده ساخت موهن اظهارات. "من قصد دارم به تماس bull— بر شما کمی b—s" با توجه به اصلی نشست کمیسیون تصویری منتشر شده توسط شمال کالیفرنیا شهر.

در یک ایمیل به تایمز هرالد در شنبه Platzer گفت: او استعفا از کمیسیون برنامه ریزی موثر بلافاصله. استعفای آمد روز قبل از شورای شهر راه اندازی شد در نظر گرفتن یک قطعنامه حذف او از هفت فرد پنل این روزنامه است.

"من رفتار خودم را در زوم جلسه به شیوه ای در خور یک برنامه ریزی کمیسر و عذر خواهی برای هر گونه آسیب ممکن است من را وارد" Platzer نوشت: در ایمیل. "من در خدمت لذت بردن از شورا و دیگر لازم نیست که اعتماد و حمایت. من گسترش قدردانی به کسانی که از من حمایت در طول تصدی من. من همیشه احساس کردند که خدمت Vallejo در یک موقعیت داوطلبانه محترم است چون Vallejo است که ارزش خدمت. همه ما در حال زندگی در زمان نامشخص و من قطعا مانند بسیاری از شما در تنظیم به حالت عادی."

Vallejo سخنگوی Christina Lee گفت: تایمز هرالد شهر بود و هنوز هم در تلاش برای تایید اگر Platzer تا به حال رسما استعفا از کمیسیون. Platzer نمی تواند نظر از طریق تلفن در روز شنبه.

Vallejo شهردار باب Sampayan گفت: در روز جمعه که ادب باید به دنبال برای هر جلسه عمومی.

"این لطمه می زند و اعتبار شهر" Sampayan اضافه شده است. "چه اتفاقی می افتد اگر یک توسعه دهنده در حال تماشای جلسه (و می بیند که)? آنها بدیهی است که نگرانی در مورد شهرستان."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب