کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی سفارش ساکنان به ماندن در خانه برای توقف coronavirus

نیویورک و ایلینوی پیوست کالیفرنیا روز جمعه در سفارش تقریبا تمام ساکنان به ماندن در خانه های خود به عنوان فرمانداران متعهد خود را گسترده ترین و در عین حال تلاش برای جلوگیری از coronavirus و دفع این نوع حمله است که باعث شده تا جنوب اروپا به دست و پنجه نرم.

“نه این است و نه زندگی را به طور معمول” n. y. رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 200 با حداقل 35 در دولت خود را. “آن را قبول و آن را درک و مقابله با آن است.”

کومو گفت که شروع یکشنبه, تمام کارگران در غیرضروری کسب و کار باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است و همه تجمعات هر اندازه ممنوع خواهد شد در ایالت بیش از 19 میلیون نفر است. او پس از عمل کالیفرنیا همه اما محدود آن 40 میلیون نفر روز جمعه در بزرگترین مستند در کشور است.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر در روز جمعه دستور داد تمام ساکنان دولت باقی می ماند در خانه های خود به جز ملزومات پیوستن مشابه تلاش های چشمگیر در کالیفرنیا و نیویورک به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

پریتزکر را که طول می کشد تا اثر چهار شنبه, هنوز هم اجازه می دهد تا دولت 12.6 میلیون نفر به دنبال ملزومات از جمله مواد غذایی و دارو است.

“فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ایستگاه های گاز این منابع اساسی تامین خواهد شد و به کار خود ادامه,” او گفت:. “وجود دارد بدون نیاز به اجرا کردن و ذخیره کردن مواد غذایی و گاز و یا پزشکی. خرید آنچه شما نیاز دارید در دلیل. وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف تا زمانی که مردم نمی ذخیره کردن.

N. y. و کالیفرنیا نیز استثنا برای حیاتی مشاغل و کارهای مانند خرید مواد غذایی و همچنین ورزش.

به طور فزاینده اقدامات شدید در ایالات متحده در آمد و به عنوان نفس نفس زدن بیماران پر بخشهای بیمارستان در اسپانیا و ایتالیا و جهانی مرگ و میر پیشی گرفته 11,000 با این ویروس به دست آوردن footholds در گوشه و کنار جهان است.

ایتالیا سخت ترین-آمار کشور در اروپا گزارش 627 جدید و میر جمعه بزرگترین آن روز به روز افزایش یابد از آنجا که شیوع آغاز شد. ایتالیا دیده می شود بیش از 4000 مرگ و میر — حتی بیشتر از چین و 47,000 عفونت. افزایش تعداد آمد و با وجود یک مستند در سراسر کشور.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هشدار داد روز شنبه در نامه ای به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اگر قوی عمل نمی گرفته بیش از نیمی از این ایالت ساکنان می تواند قرارداد این ویروس در طول هشت هفته. سخنگوی والی بعد توضیح داد که این رقم را به حساب تهاجمی کاهش تلاش های که ساخته شده اند.

این فرماندار دموکرات گفت که او انتظار ندارد پلیس مورد نیاز خواهد بود برای به اجرا درآوردن اقامت خود را در خانه سفارش و گفت: “فشار اجتماعی” در حال حاضر منجر به اجتماعی فاصله در سراسر کشور.

“من باور نمی کنم مردم کالیفرنیا باید گفت: از طریق اجرای قانون است که آن را مناسب فقط به خانه منزوی,” او گفت:.

Newsom است که به سختی یک سال به دوره اول خود را نیز به نام تا 500 سرباز گارد ملی برای کمک به توزیع مواد غذایی است. این حرکت در می آید و پس از خرید و وحشت منجر به خطوط گسترده در برخی از فروشگاه های مواد غذایی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کالیفرنیا تحرک محدودیت در یک شنبه در کنفرانس خبری. آنها به زودی و پس از یک جهت مشابه در نیویورک است. (غنی Pedroncelli/آسوشیتد پرس)

“من می توانم به شما اطمینان دهم خانه انزوا نیست ترجیح من انتخاب; من می دانم آن را مال شما نیست اما لازم است یک” Newsom گفت: در یک شب در کنفرانس خبری جریان در رسانه های اجتماعی.

او اطمینان داد که ساکنان آنها “هنوز هم می توانید بچه های خود را به خارج از تمرین حس مشترک اجتماعی و فاصله. شما هنوز هم می تواند راه رفتن سگ خود را.” رستوران وعده های غذایی می تواند هنوز هم تحویل داده می شود به منازل.

Newsom همچنین مشخص یک سری از مراحل را با هدف فراهم کردن فضای بیشتر برای بیماران بیمارستان.

او گفت: دولت گرفته شده بیش از یک 357-تخت ورشکسته بیمارستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به زودی اعلام خرید یک اندازه مشابه بیمارستان در جنوب کالیفرنیا و ممکن است استفاده از خوابگاه در دولت کالج ها و دانشگاه ها. او همچنین خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به اسکله نیروی دریایی ایالات متحده 1000 بیمار در بیمارستان رحمت کشتی در بندر لس آنجلس.

لس آنجلس اسقف اعظم خوزه گومز, چپ, دعا در یک سالن خالی در کلیسای جامع بانوی ما از فرشتگان در روز پنج شنبه. رژیم صهیونیستی. Newsom گفته کالیفرنیا 40 میلیون نفر به ماندن در خانه به طور نامحدود و سرمایه گذاری در خارج تنها برای ضروری مشاغل errands و برخی از ورزش. (علامت Terrill/آسوشیتد پرس)

کومو را ترتیب مربوط را به شدت محدود کردن توانایی بیش از 19 میلیون n. y. ساکنان دولت برای جمع آوری و معاشرت. آن را نیز نیاز به کارگران غیر ضروری کسب و کار در خانه بمانند. این محدودیت را به اثر می آیند یکشنبه شب.

کومو نیز از حزب دموکرات گفت: “اقدام جدی” بود و نیاز به بررسی گسترش سریع ویروس coronavirus در یک کشور با بیش از 7000 مورد تأیید ترین در کشور است.

N. y. مقامات گفت: بیش از 1200 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است از آنجا که شیوع و محدودیت های جدید مورد نیاز به نگه داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق.

سازمان دیده بان | Spring breakers جمعیت سواحل فلوریدا در آمریکا COVID-19 مورد تجاوز 11,000:

ایالات متحده می بیند افزایش COVID-19 موارد و مرگ و میر و تجهیزات پزشکی, کمبود, اما آن را متوقف نمی کند برخی از دانشجویان از مهمانی در رخصتی بهار, نادیده گرفتن تماس به فاصله اجتماعی. 2:02

غیر ضروری بوده و برخی از افراد با هر اندازه و یا به هر دلیل لغو و یا به تعویق افتاد از جمله احزاب و جشن. کارگران ضروری خواهد بود قادر به جمع آوری و مردم خواهد بود قادر به راه رفتن خارج و یا در غیر تماسی فعالیت اما هیچ “بازی بسکتبال با پنج نفر دیگر,” کومو گفت.

“شما نمی توانید به کسی می گویند, ‘شما باید قفل در آپارتمان خود را در 24 ساعت شبانه روز برای آینده قابل پیش بینی.’ نگاه آنچه که شما می گویید به مردم است. این می تواند برای ماه,” او گفت:.

این محدودیت ممنوعیت پدر و مادر از آوردن کودکان و نوجوانان به بازی بازی های تاریخ, در, دوستان,’ خانه ها و ممنوعیت پدر و مادر از آوردن کودکان و نوجوانان به طور بالقوه شلوغ و زمین بازی. مقامات محلی می تواند کمک به اجرای قوانین و شکستن تجمعات با توجه به کومو را مشاور ارشد ریچارد حادثه ای هر چند او گفت: افراد معتاد صورت مدنی جریمه.

حمل و نقل عمومی را حفظ خواهد کرد در حال اجرا اما افراد علاوه بر کارگران ضروری می توانید تنها با استفاده از حمل و نقل عمومی زمانی که کاملا ضروری تحت دولت جدید قوانین.

مردم نیاز به اقامت حدود دو متر دورتر از افراد دیگر زمانی که آنها در مکان های کومو گفت.

به n. y. و کالیفرنیا سفارشات هر دو آمد و بدون اعلام پایان تاریخ. Newsom گفت: کالیفرنیا محدودیت است “باز” به دلیل آن می تواند افزایش امید کاذب اگر او شامل یک پایان تاریخ.

او با ارائه یک بارقه گفت او که اصلا انتظار آن را خواهد گذشته “بسیاری از سال.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه برای برخی افراد به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود.

بسیاری از افراد بازیابی — کسانی که مبتلا به بیماری خفیف — در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

همچنین پنج شنبه, Newsom خواسته ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا رهبران برای $1 میلیارد دلار برای حمایت از دولت های محلی و سیستم های بهداشتی. او گفت که پول مورد نیاز خواهد بود برای انجام کارهایی مانند تنظیم دولتی و موبایل و بیمارستان و گزینه های مسکن برای کمک به مردم به لحاظ اجتماعی فاصله و آزمایش و درمان برای افراد بدون بیمه درمانی.

او همچنین خواسته برای کمک به طوری که دولت می تواند گسترش مزایای بیکاری فراتر از حد معمول 26-هفته حد گسترش کمک های غذایی و برنامه های, منابع برای بی خانمان ها و جوامع قبیله ای و افزایش مراقبت از برنامه های. او در ادامه پرسید: برای کمک به مدارس کمک به بودجه های محلی و ایالتی و حمل و نقل و امداد.

“در حالی که کالیفرنیا محتاطانه ساخته شده است قابل ملاحظه صندوق روز بارانی بیش از 10 سال گذشته اثرات اقتصادی این اورژانس خاصی به این معنی است که دولت و آن 58 شهرستانهای را به مبارزه برای حفظ برنامه های ضروری و خدمات,” او نوشت.

Newsom زودتر اعلام کرد 150 میلیون دلار از $1 میلیارد اضطراری دولت تخصیص خواهد رفتن به سوی افراد بی خانمان کردن خیابان ها. او تخمین زده است تا 60000 دولت را بی خانمان می تواند آلوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>