کالیفرنیا مانیتور بیش از 8000 نفر به کروناویروس

برخی از دموکرات ها در حال گزارش رشد علاقه مند در گرفتن کسی نیست که در حال حاضر در حال اجرا برای رئیس جمهور به این حزب خارج-از-سمت چپ-میدان 2020 نامزد.

به صورت مقاله منتشر شده در پنج شنبه, نیویورک تایمز مصاحبه 93 دموکراتیک superdelegates پیدا کردن که دموکراتیک استقرار رهبران “نه فقط نگران آقای ساندرز’ نامزدی, اما نیز مایل به خطر intraparty آسیب به توقف نامزدی خود را در کنوانسیون ملی در ماه ژوئیه اگر آنها شانس.”

در میان این ترس دموکرات ها باید بنا به گزارش “قرار داده شده یک جریان ثابت از تماس” به سن. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) نشان می دهد او می تواند “ظهور به عنوان یک شوالیه سفید نامزد در میانجیگری کنوانسیون.” قهوه ای گذشت یک سال 2020 اجرا شود تصمیم گیری “بهترین مکان” برای او خواهد بود در مجلس سنا.

دموکرات ها در حال “اصرار” رئیس جمهور سابق باراک اوباما به درگیر شدن و “کارگزار آتش بس” این بار نیز می نویسد: اما فراتر از آن است که دموکرات عضو کمیته ملی ویلیام اوون پیشنهاد بهره برداری سابق بانوی اول میشل اوباما به عنوان معاون رئیس جمهور گفت: “او تنها کسی که من فکر می کنم که می تواند متحد کردن حزب و به ما کمک کند برنده” انتخابات که “در مورد صرفه جویی در جهان است.”

دیگر superdelegates در حال بنا به گزارش های شناور ایده بهداشت ، کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) برگشت در مخلوط در حالی که Rep. همین Beyer (D-Va.) لرزاند کردن یک دسته کامل از پیشنهادات خود را برای یک نامزد از جمله مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) کسی “است که می تواند برنده و همه ما می تواند پشت و جشن می گیرند.”

صرف نظر از 93 superdelegates این بار مصاحبه تنها نه گفت ساندرز باید تبدیل به نامزد بر اساس ورود به کنوانسیون با کثرت اما اکثریت با تشکر. ورونیکا اسکوبار (D-Texas.) گفت: “اگر 60 درصد است نه با برنی ساندرز من فکر می کنم که می گوید چیزی است که من واقعا انجام دهد.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>