کالیفرنیا مرد می میرد در موشک سقوط پس از راه اندازی کنید اگر زمین مسطح است

یک مرد در کالیفرنیا گفت که او می خواست به پرواز به لبه فضا را ببینید برای خودش اگر جهان دور است مرده است و پس از او در خانه ساخته شده است موشک لعنتی خاموش به صحرا آسمان و سقوط به زمین است.

“Mad” مایک هیوز کشته شد بعد از ظهر روز شنبه پس از موشک سقوط کرد و در مالکیت خصوصی در نزدیکی برستو, کالیفرنیا.

والدو سهام یکی از همکاران بود که در پرتاب موشک گفت هیوز 64 کشته شد.

علم کانال گفت در توییتر آن را به حال شده است chronicling هیوز سفر و این که “افکار & donating به خانواده و دوستان در طول این زمان دشوار است.”

“این همیشه رویای خود را به انجام این کار راه اندازی” توییتر پیام گفت.

هیوز همچنین یک راننده خودروسواری بزرگ برگزار شد که رکورد جهانی گینس برای “طولانی ترین لیموزین رمپ پرش” برای پریدن 31 متر در یک لینکلن شهر ماشین کشش اتومبیل کالسکهای در جاده سریع السیر در سال 2002.

یک ویدئو در TMZ.com نشان داد که موشک گرفتن با آنچه به نظر می رسد به یک چتر نجات پاره کردن در طول راه اندازی. بخار مجهز به موشک رگه به سمت بالا و سپس طول می کشد حدود 10 ثانیه به سقوط مستقیم به زمین. Shrieks شنیده می شود به عنوان موشک بلوس به صحرا.

روزنامه نگار مستقل جاستین چپمن بود که در صحنه گفت: این موشک به نظر می رسد به مالش در برابر راه اندازی دستگاه است که ممکن است ناشی از مشکل با چتر نجات.

هیوز در موشک می شنبه با آنچه به نظر می رسد به یک چتر نجات پاره کردن طول پرتاب آن در نزدیکی برستو, کالیفرنیا. هیوز گفت: او می خواست به پرواز به لبه فضا را ببینید اگر جهان مسطح است یا دور. (مرسدس Blackehart از طریق آسوشیتد پرس)

در ماه مارس سال 2018 هیوز رو خودش حدود 570 متر به هوا. او اعزام یک چتر نجات و سپس یک دوم اما او هنوز هم تا به حال یک فرود سخت در صحرای موهاوی در کالیفرنیا و مجروح خود را به عقب.

“این چیزی که می خواهد به شما را بکشند 10 راه مختلف” هیوز گفت: پس از آن راه اندازی. “این چیزی که شما کشتن در یک ضربان قلب.”

“من نمی خواهم به هر کسی دیگری را برای آن کلمه’

او گفت: در یک ویدئو که هدف او این بود که در نهایت پرواز به لبه فضا را برای خود تعیین اینکه آیا جهان گرد است.

“من نمی خواهم به هر کسی دیگری را برای آن کلمه” او گفت: در این ویدئو ارسال شده در اخبار بی بی سی سایت. “من نمی دانم اگر جهان مسطح است یا دور.”

موشک سقوط به زمین نزدیک برستو کشتن هیوز, 64. (مرسدس Blackehart از طریق آسوشیتد پرس)

در فیلم دیگری ارسال شده در خود سایت YouTube هیوز گفت: او همچنین می خواست “برای متقاعد کردن مردم به آنها می توانید چیزهایی که فوق العاده با زندگی خود را.”

“داستان من واقعا باور نکردنی است” هیوز پس از آسوشیتدپرس گفت. “این یک دسته از خطوط داستان — گاراژ-ساخته شده از چیزی. من یک مرد مسن تر. آن را در وسط هیچ جا به علاوه زمین مسطح. مشکل این است که آن را به ارمغان می آورد تمام مهره ها نیز می باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>