کالیفرنیا بیشتر انتظار Coronavirus آزمون از نتایج با برخی انتظار 12 روز برای تایید

(لس آنجلس) — کالیفرنیا ramping تا تست برای coronavirus حتی به عنوان یک نتیجه از 59,000 در انتظار آزمون در حال رشد است به تأخیر انداختن برخی از مردم از گرفتن نتایج تا 12 روز و خروج ناقص تصویر چگونه گسترده شیوع است در دولت است.

تست نورد به آرامی در کالیفرنیا است اما شتاب در حال حاضر. بیش از 90,000 تست شده اند اداره ایالتی اما نزدیک به دو سوم از کسانی که نتایج هنوز در انتظار توجه دولت به آمار و ارقام.

“به کارهای عقب افتاده هستند و نه لزوما بهتر در زمان واقعی اما ما امیدوار” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: پنج شنبه.

Newsom گفت: این یک مشکل ملی — را به عنوان کمبود آزمون و عدم ماسک و دستکش و دیگر حفاظت از بهداشت و درمان کارگران می پوشند باید به اداره آزمون از افرادی که احتمالا حمل بسیار مسری ویروس.

دولت ممکن است قادر به پیگیری سریع نتایج آزمون همانطور که بیشتر مردم دریافت خون بر اساس آزمون Newsom گفت. تست که متکی بر گرفتن سواب بینی برجسته ترین اولیه تست و اندازه گیری در درجه اول مسئول به تاخیر می اندازد.

متوسط زمان انتظار در لس آنجلس است پنج تا شش روز است اما برخی از نتایج گرفته شده از 10 یا 12 روز گفت: باربارا فرر از county health مدیر. این شهرستان با استفاده از ترکیبی از بخش خصوصی و عمومی اجرا labs.

افزایش تعداد تست های بدون ظرفیت تحمل حجم در آزمایشگاه “واقعا به ما کمک کند تا آنجا که آن را باید به اگر واقعا وجود دارد و انتظار طولانی برای مردم برای پیدا کردن اینکه آیا آنها مثبت” فرر گفت. “این واقعا برای ما مهم است بدانید که اگر آنها مثبت — هر دو برای درمان پزشکی بلکه به طوری که ما می توانیم بلافاصله حرکت کسانی که مردم را به انزوا خود را شناسایی تماس نزدیک و نزدیک خود تماس quarantining.”

Coronavirus عمدتا به گسترش است اگر سرفه و عطسه. برای بسیاری از افراد باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

کالیفرنیا پیشی گرفته است 10,000 موارد و 238 مرگ و میر با توجه به جهانی شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات بهداشتی دولت هستند girding برای یک قله از موارد آنها انتظار می رود در اواسط ماه مارس و می تواند پر کردن تمام دولت 75,000 تخت بیمارستان و 66,000 اورژانس در حال مونتاژ در حال حاضر در بیمارستان ها و مکان های دیگر.

Newsom تاکید کرد برای هفته که دولت نیاز به پهن کردن منحنی از موارد تا اوج می رسد و در اواخر به عنوان امکان پذیر است و دولت زمان برای آماده شدن برای آن است. داشتن دقیق و به روز اطلاعات از آزمایش کلیدی برای ردیابی که منحنی.

Newsom گفت: او را به قرار دادن با هم یک کار جدید نیروی تست و انتظار برای اعلام در روزهای آینده تلاش به طور قابل ملاحظه ای افزایش کالیفرنیا آزمایش ظرفیت.

در حال حاضر دولت با اولویت بندی آزمون استفاده می شود در اغلب علامتی و بیماران آسیب پذیر همراه با مراقبت های بهداشتی کارگران و برخی از دیگران است. که بیشتر ابرها یک تصویر از شیوع.

“تست ناهموار است که آن را با مهربانی گفت:” دکتر دیوید Eisenman, مدیر مرکز سلامت عمومی و بلایای طبیعی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. “تعداد موارد شناسایی شده است نه تعداد دقیق از هر چیزی به دلیل آن را مانند یک گروه را انتخاب کنید از افرادی که این تست انجام می شود.”

شاون Nasseri یک بورلی هیلز, دکتر, گفت: آن را خسته کننده و دلسرد کننده را امتحان کنید برای تشخیص بیماران زمانی که او شده است جیره بندی تنها چند کیت تست یک هفته. او قادر به اداره شش آزمون در یک درایو از طریق خط در کوچه پشت دفتر یک هفته پیش بود و هنوز در انتظار نتایج پنج شنبه از یکی از کسانی که.

“ما همه پرواز کور. ما امیدواریم و دعا تست بیشتر تبدیل خواهد شد در دسترس” Nasseri گفت. “ما مطلقا هیچ ایده چگونه بسیاری از مردم واقعا آلوده در این نقطه است.”

منتظر یک آزمون و زمان آن طول می کشد برای دریافت نتایج متفاوت توسط شهرستان و ترکیبی از بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه تست.

مارین کانتی که متکی بر دولت و آزمایشگاه برای تست محدود به انجام 50 آزمون در روز, سخنگوی Laine Hendricks گفت. در آن طول می کشد دو تا سه روز برای دولت به ارائه نتایج.

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

سونوما کانتی که گزارش هیچ پرونده ها قادر به تست 100 کیت یک روز در خود آزمایشگاه و دریافت نتایج در 24 یا کمتر سخنگوی جنیفر Larocque گفت. او گفت: هیچ پرونده هر چند وجود دارد کمبود آزمون.

اورنج کانتی خود آزمایشگاه هدف برای دو روز چرخش برای 80 تا 100 آزمون این دسته در روز, اما اغلب کامل آنها را در 12 تا 24 ساعت گفت: مگان ویرجینیای غربی, مدیر اورنج کانتی بهداشت عمومی آزمایشگاه.

“ما فقط خوش شانس است که ما در حال گرفتن هولناک,” ویرجینیای غربی گفت.

Riverside County گفت: خود را در آزمایشگاه به مدت سه روز به روند نتایج هر چند خصوصی labs را پنج تا هفت روز گفت: خوزه Arballo Jr از شهرستان آژانس بهداشت عمومی.

انتظار برای نتایج آزمون برای کسانی که ترس آنها coronavirus می تواند استرس زا باشد گفت: میشل Bertinelli که آزمایش در لس آنجلس پس از مادر او که او تا به حال به تازگی دیده می شود متوجه او آلوده پس از در معرض بودن به این ویروس در کلیسا.

Bertinelli منتظر در ماشین خود را در خط برای 2.5 ساعت در یک درایو از طریق تست سایت قبل از او داده شد یک سواب با دستورالعمل اداره آن خودش است. او گفت: او می خواهم که نتایج در سه روز. اما به عنوان روز گذشت, او شروع به احساس می کنم مثل او سرد از “استرس از دانستن نیست.”

آن را در زمان یک هفته برای دریافت نتایج است که او نمی باید COVID-19. اما او هم اتاقی آزمایش مثبت به طوری Bertinelli بازگشت به آزمایش دوباره چهارشنبه است. انتظار شروع دوباره و استرس بدتر شده است چرا که او و هم اتاقی آلوده به اشتراک گذاشتن یک حمام.

“من تقریبا اقامت در اتاق من در تمام طول روز و رفتن به حمام احساس می کند مانند یک حکم اعدام در هر زمان” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اولگا R. رودریگز و Jocelyn Gecker در سان فرانسیسکو کاتلین Ronayne و آدم در پرتو ساکرامنتو امی Taxin در اورنج کانتی و جان Antczak در لس آنجلس کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>