فرماندار کالیفرنیا سفارشات سواحل بسته در اورنج کانتی

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بسته سواحل در اورنج کانتی در پنج شنبه, مهم برخی از مقامات محلی که تا به حال رد درخواست خود برای محدود کردن دسترسی به coronavirurs همچنان به گسترش در سراسر کشور.

یک یادداشت به دولت روسای پلیس در روز چهارشنبه نشان داد Newsom آماده شد به همه سواحل در کشور نزدیک به 40 میلیون نفر که هویت ریشه در بخشی از گشت و گذار و شن و ماسه همراه آن منظره سواحل.

اما پنج شنبه, Newsom محدود به منظور اورنج کانتی در جنوب لس آنجلس که در آن ساحل نیوپورت شورای شهر در اوایل این هفته رد تماس به ساحل آن در ابتدای مشغول گردشگری نجومی. سواحل در نزدیکی هانتینگتون بیچ کالیفرنیا باقی مانده اند باز با چند محدودیت است.

آخر هفته گذشته برخی از 80,000 نفر رفتند به اورنج کانتی شهر نیوپورت بیچ اضافی جمع هزاران نفر در سواحل غربی لس آنجلس. سواحل در لس آنجلس باقی مانده بسته شده است.

Newsom گفت: کسانی که بسته سواحل شد “نگران کننده” و باعث می شود آن را مشکل تر برای او را به در نظر گرفتن استراحت دولت اجباری اقامت در خانه سفارش دهید.

“تنها چیزی که تاخیر آن است که بیشتر تعطیلات آخر هفته مانند هفته گذشته” او گفت:. “بیایید ببینید که اتفاق می افتد.”

مردم نشسته در ساحل در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا آخرین یکشنبه. ساحل در اورنج کانتی که تاکنون بیش از 40 نفر از COVID-19. (مارسیو خوزه سانچز/آسوشیتد پرس)

در حالی که بسیاری از پارک های ایالتی و محلی بسیاری از سواحل مسیرهای پیاده روی و پارک ها بسته شده اند و برای هفته ها Newsom منظور مشتعل پوش بک از رهبران جامعه استدلال می کنند که آنها با خیال راحت می توانید با ارائه برخی از امداد رسانی به ساکنان.

“رژیم صهیونیستی. Newsom فقط به نظر نمی رسد به آن گفت:” جمهوریخواه دولت سناتور. جان Moorlach سابق اورنج کانتی سرپرست که نماینده منطقه در مجلس قانونگذاری ایالتی. “ما نیاز به اعتماد به مردم است. اگر شهروندان ما ورزش مناسب اجتماعی فاصله پس ما باید اجازه دسترسی به سواحل.”

دیگر در سواحل جنوب کالیفرنیا افتتاح در این هفته اما با محدودیت. در شهر سن دیگو مقامات اجازه راه رفتن و دویدن و شنا — منع مردم از توقف یا نشسته. بیانیه ای از Newsom دفتر به نام محدودیت بود که “مسئول استراتژی اجازه می دهد تا ساکنان به بازسازی در مناطق ساحلی.”

“ما امیدوار هستیم که در اورنج کانتی می تواند کار با ما ،

“ما امیدوار هستیم که در اورنج کانتی می توانید با ما کار می کنند به اعمال مشابه رویکرد” دفتر فرماندار گفت: در انتشار اخبار.

نیوپورت بیچ رئیس پلیس جان لوئیس و رئیس آتش نشانی جف Boyles در بیانیه ای گفت شنبه که آنها خارج گشت آخر هفته گذشته و بیشتر ساکنان شهرستان و بازدید کنندگان خود را حفظ فاصله.

“آنچه ما مشاهده از زمین و هوا بود که اکثریت قریب به اتفاق از ساحل را برانگیخت تمرین های اجتماعی فاصله” در بیانیه ای گفت:.

اورنج کانتی سرپرست Donald P. واگنر گفت: او معتقد است Newsom قدرت نزدیک سواحل محلی اما “این عاقلانه به انجام این کار است.”

Newsom, دیده می شود, اوایل این ماه, ابراز ناامیدی در اوایل این هفته در مورد آخر هفته گذشته در ساحل, جمعیت. (غنی Pedroncelli/آسوشیتد پرس)

اعلام خشم برخی در اورنج کانتی که خسته از بودن cooped در صفحه اصلی به صورت هفته به عنوان تعدادی از coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان را پهن.

“از آن زمان به حرکت بر روی” هانتینگتون بیچ ساکن جیم Puro, 59 گفت: پنج شنبه. “ما نیاز به شروع به باز کردن و من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر نسبت به خارج در خورشید است.”

Newsom گفت: کالیفرنیا دیدم 5.2 درصد افزایش COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته, ارائه یک یادآوری او گفت که “این بیماری نرفته است.” کالیفرنیا بیش از 49,000 موارد و بیش از 1950 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست.

فشار ساختمان را به سهولت امور خارجه و محدودیت های محلی است که متوقف شده اقتصاد بسته شدن اکثر کسب و کار و اضافه کردن نزدیک به چهار میلیون نفر به بیکاری رول.

کلانتر نخواهد اجرای سفارش

در شهرستان هومبولت همچنین در نزدیکی مرز اورگان کلانتر ویلیام Honsal نشان داد او نمی خواهد اجرا Newsom به منظور نزدیک سواحل و پارک های ایالتی.

“این خوب است به مجازات شمال کالیفرنیا برای جنوب کالیفرنیا اشتباه و من امیدوارم که او می شنود که با صدای بلند و روشن” Honsal در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

نشانه ای دیده می شود در هفته گذشته پس از ورود به Bolinas ساحلی تحت محاصره خود در شمال کالیفرنیا است که تمام ساکنان آن در حال آزمایش برای coronavirus و آنتی بادی است. برخی از مقامات در شمال کالیفرنیا در حال فشار به دولت برای بازگشایی, با استناد به پایین مورد اعداد. (کیت Munsch/فردا نیوز)

در جمعیت, Modoc شهرستان نیز در نزدیکی اورگان, مدارس, سالن مو, کلیساها, رستوران های این شهرستان تنها فیلم تئاتر و دیگر کسب و کار را بازگشایی جمعه تا زمانی که مردم به ماندن شش فوت از هم جدا گفت ند کو یک گاو گله دار و شهرستان سرپرست.

Newsom تصریح کرد جمعه آن خواهد بود هفته قبل از او باعث می شود برای اولین بار قابل توجهی اصلاح دستور دولت است.

“نمی توان آن را بر اساس فشار. نمی توان آن را بر اساس آنچه که ما می خواهیم, اما آنچه که ما نیاز به انجام,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>