کالیفرنیا چرخ دنده تا برای اولین بار سه شنبه

برای اولین بار در کالیفرنیا است شرکت در سه شنبه یک بمب دارای قدرت تخریبی بعد از دموکراتیک اولیه انتخابات در سراسر 14 متحده است. چه رای دهندگان در آمریکا در پرجمعیت ترین ایالت می خواهید خود را دموکراتیک نامزد?

فقط به عنوان شما انتظار می رود در این زمان از سال خورشید در حال درخشیدن است و باد می وزد از طریق ماموریت منطقه یک محله در شرق و مرکزی سان فرانسیسکو. به لحاظ تاریخی لاتینی, محله, منطقه تبدیل به یک کودک پوستر برای gentrification: امروز این است که در آن شما پیدا hipsters, استودیو یوگا و بوتیک های گران قیمت در کنار سنتی taquerias و جامعه هنری و نهادهای فرهنگی.

لیلیانا و دوست او کارلوس راه اندازی فروشگاه فقط در اطراف گوشه از گران رستوران مکزیکی. خود را empanadas از یک tupperware ظرف برای قیمت از $3 (€2.70). وقتی پرسیده شد که در مورد سیاست Liliana بدون ابهام بود: “ما نیاز به تغییر” — اما به عنوان یک شهروند مکزیکی, او مجاز به رای دادن.

Liliana همچنین اذعان می کند او را برای آشنایی با هر یک از نامزدها. او دختر ما تابعیت اما “هنگامی که ما به صرف زمان با هم, ما فقط می خواهم به آن لذت ببرید و فکر نمی کنم در مورد سیاست است.”

Liliana and Carlos sell Empanadas in the Mission District of San Francisco

لیلیانا و کارلوس فروش Empanadas در ماموریت منطقه سان فرانسیسکو

کالیفرنیا نقش جدید

در گذشته در کالیفرنیا برگزار شد انتخابات مقدماتی در ماه ژوئن نسبت به پایان سال-طولانی دموکراتیک اولیه مسابقه. که در اواخر بازی بقیه از کشور در حال حاضر ساخته شده تصمیم گیری های خود را ترک کالیفرنیا اساسا با مهر لاستیکی مهر کردن یکی از چند نامزد. در سال 2017, هر چند که تغییر زمانی که دولت منتقل اولیه آن انتخابات تا ماه مارس است. کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در آمریکا را در حال حاضر نقش کلیدی در تصمیم گیری خواهد شد که باد تا به عنوان نامزد دموکرات.

یک سوم از کل نمایندگان هستند تا برای grabs در یک روز و 415 در کالیفرنیا به تنهایی بیشترین تعداد تمام متحده است. یک نامزد نیازهای 1,991 نمایندگان به امن نامزدی در ماه جولای. آرا در سه شنبه تصمیم گیری خواهد شد بیش از 1,357 از کل 3,979 نمایندگان. اولیه انتخابات در این روز سه شنبه نیز برگزار شد در تگزاس و کارولینای شمالی و ویرجینیا, ماساچوست, مینه سوتا, کلرادو, تنسی, آلاباما, Oklahoma, آرکانزاس, یوتا, مین, ورمونت, ساموآی آمریکا است. دموکرات ها در خارج از کشور نیز رای گیری.

ادامه مطلب: سه شنبه – a ‘چگونه به’ راهنمای 2020 آمریکا اولیه انتخابات

کالیفرنیا هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به نقش جدید خود گفت: JoAnne ویلیامز که زندگی در منطقه ماموریت. پس از حرکت در اینجا از هارلم نیویورک, او گفت که او شگفت زده شد عدم علاقه و مشارکت مدنی در سان فرانسیسکو. “آن را کاملا متفاوت از فرهنگ کاملا متفاوت پرنیان و به نظر می رسد مانند مردمی هستند بنابراین در یک حباب. در واقع من فقط به حال یک بحث داخلی با خودم در مورد اینکه آیا برای اضافه کردن یک تقویم دعوت برای تیم من به حداقل مطمئن شوید که هر کس در تیم من آگاه بود که ما تا به حال یک انتخابات مقدماتی روز سه شنبه.”

ویلیامز با این نسخهها کار در بخش مالی از یکی از شرکت های فن آوری. او در حال برنامه ریزی در رای گیری برای الیزابت وارن, او گفت:. در میان چیزهای دیگر ویلیامز گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته است با وارن سابقه برای محافظت از مصرف کنندگان از بانک های بزرگ.

JoAnne Williams

جوآن ویلیامز

کالیفرنیا ‘احساس برن’

وارن در جایگاه سوم و به دست آورده تنها هشت نمایندگان تا کنون. این سناتور ماساچوست است به مراتب پشت جبهه-دونده برنی ساندرز سناتور ورمونت با 45 نمایندگان و جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق با 15 نمایندگان. ساندرز اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک پیشرو است پس از اوایل مسابقات.

مایکل بلومبرگ میلیاردر سابق شهردار نیویورک است فقط در حال حاضر به طور رسمی از ورود این مسابقه است. او احتمالا می تواند سرقت یک مقدار خوبی از آرا از ساندرز و بایدن. Tulsi Gabbard این کنگره از هاوایی به احتمال زیاد خواهد شد نه کسب هر گونه نمایندگان پس داوطلبان نیاز به بیش از 15 درصد از آرا در نظر گرفته شود.

ادامه مطلب: برنی ساندرز روشن سرب در هنرمند تاییدیه

ایالت کالیفرنیا خم دموکراتیک اما در خارج از لیبرال شهرستانها وجود دارد مقدار زیادی از محافظه کاران است. اورنج کانتی و مرکزی دره خانه را به تعداد بالا پایین-متوسط و طبقه کارگر آمریکایی است. کسانی که ثبت نام به عنوان یک دموکرات و در حال رای گیری در اولیه به احتمال زیاد چوب به نامزدهای محافظه کار است و می تواند به بلومبرگ — که شناخته شده است برای حمایت کرده اند مقدار زیادی از جمهوری خواهان در گذشته — افزایش می دهد.

که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?

بلومبرگ قطعا هریسون تاکر انتخاب اول است. تاکر با این نسخهها کار برای پایدار توسعه دهنده املاک و مستغلات و نقل مکان کرد به سان فرانسیسکو از ایالت کارولینای شمالی. او می گوید خانواده و دوستان خود می تواند متقاعد به رای دادن به یک حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری, اگر آن را یک حق است.

“هیچ کس نمی خواهد رای وارن یا Sanders. آنها ضد سرمایه داری و می خواهید برای افزایش مقررات. مردم در کارولینای شمالی نگران این نامزدها را نابود کردن اقتصاد” تاکر گفت. مانند بسیاری دیگر تاکر است نه رای دادن به نامزدی که نشان دهنده ارزش خود را بهترین — او در حال شرط بندی بر کسی است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

ادامه مطلب: Pete Buttigieg به پایان می رسد انتخابات ریاست جمهوری

مگان یک جوان سفید شده استراتژی های مختلف. او canvassing به صورت محلی مترقی نامزد شده است. دفاتر محلی در رای گیری روز سه شنبه به عنوان به خوبی. مگان زندگی در سان فرانسیسکو در حال حاضر است اما هنوز ثبت نام به عنوان رای دهندگان در اورنج کانتی. “رای من مهم تر بیش از وجود دارد,” او گفت: — و رای خود در حال رفتن به برنی ساندرز بدون سوال. “او در مورد مراقبت از محیط زیست, ترین,” او گفت: “و این است که مهم است.”

انتخابات همه چیز نیست

موریس ممکن است ثبت نام به عنوان یک رای دهنده اما او گفت: او را ناآشنا با اولیه انتخابات و نامزدها. او نشسته در نوار مانی را در یک کافه محبوب در این ماموریت است. مانی نه تنها در خدمت تا خوب قهوه و مواد غذایی — مالک نیز سازماندهی رویدادهای سیاسی و تماشای احزاب برای حزب دموکرات بحث. موریس است 25 سال پیر شده و از آمدن به مانی را کمی به تازگی. جوان آفریقایی-آمریکایی مرد فقط با حضور یک بحث در مورد کالیفرنیا سیستم رای گیری در کافه اتاق برگشت.

موریس برنامه ریزی شده بود در رفتن به ملاقات دوستان خود را اما او تصمیم به آمدن به مانی را به جای. انتخابات چیزی نیست که فکر کرده در مورد بسیاری در گذشته موریس گفت. “من آن را ببینید در رسانه های اجتماعی اما دیگر از آن هرگز برجسته موضوع افراد سن و سال من صحبت کردن در مورد. هیچ کس واقعا مراقبت در مورد آن صحبت کنید.”

Election paraphenalia in Manny's cafe

انتخابات paraphenalia در مانی کافه

بسیاری از دوستان خود را به سادگی مشکلات بزرگتر از است که در حال رفتن به اجرا برای رئيس جمهور موریس توضیح داد. آنها در تلاش برای پرداخت صورتحساب آنها استفاده و فروش مواد مخدر و مشکل در پیدا کردن شغل خوب. بیش از شش ماه گذشته نه از موریس دوستان فوت کرده اند از تیراندازی خودکشی یا استعمال بیش از حد.

اما برای Maurice می خواهد به مشارکت در روند سیاسی است. او را امضا کرد تا با برخی از گروه های سیاسی که معرفی کار خود را امروز در کافه. او بیمار است و از فساد و امیدوار است برای یک نامزد است که مبارزه برای عدالت اجتماعی.

DW می فرستد یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر