کالیفرنیا دکتر فروش کاذب ‘درمان معجزه’ به صورت COVID-19 اتهام تقلب در ایمیل

یک کالیفرنیا پزشک متهم هاوکینگ قرار است “درمان معجزه آسا” برای COVID-19 مواجه است تا 20 سال زندان برای تقلب.

دکتر جنینگز Ryan Staley یک زن 44 ساله با مجوز پزشک که عمل یک آبگرم پزشکی بود به اتهام تقلب در ایمیل در روز پنج شنبه پس از اتهام ترویج “COVID-19 درمان بسته” که Staley گفت: پیشنهاد می مصونیت از coronavirus به مدت شش هفته و می تواند “100%” درمان آن, با توجه به آزادی از باراک اوباما برای منطقه جنوب کالیفرنیا.

شروع در اواخر ماه مارس Staley, شرکت, لاغرها, ساحل, Med Spa در Carmel Valley کالیفرنیا شروع به ارسال ایمیل تبلیغات برای بسته شد که قیمت دلار در 3,995 برای چهار نفر. اگر چه آبگرم به طور معمول ارائه خدمات زیبایی از جمله بوتاکس لیزر درمان و انتقال COVID-19 بسته ارائه داروهای هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین “ضد اضطراب درمان” و دسترسی به Staley. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تبلیغ این داروها برای درمان COVID-19 در کنفرانس های مطبوعاتی خواستار اثبات نشده مخدر “تعویض بازی.”

FBI شروع به تحقیق Staley پس از دریافت یک نکته از مکان های عمومی, با توجه به U. s. دادستان ، در یک تماس ضبط شده با یک عامل مخفی نما به عنوان یک مشتری Staley گفت: دارو او ارائه شد “شگفت انگیز درمانی” برای COVID-19 که مشغول به کار به عنوان یک “گلوله سحر و جادو.”

“این پیشگیرانه و درمانی. آن را سخت به این باور آن را تقریبا بیش از حد خوب درست باشد. اما آن را قابل توجه بالینی پدیده” Staley, گفت:, و اضافه کرد که این بیماری “به معنای واقعی کلمه از بین می رود در ساعت” با توجه به انتشار.

در حالی که هر دو هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین استفاده شده است توسط برخی از پزشکان درمان COVID-19 دانشمندان می گویند وجود ندارد شواهد کافی برای توصیه به مواد مخدر به عنوان درمان برای SARS-CoV-2 و هشدار می دهند که وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای COVID-19. کارشناسان همچنین هشدار می دهند که مصرف هیدروکسی کلروکین در خاص است که مورد استفاده در درمان مالاریا و اختلالات خود ایمنی ممکن است جدی خطرات ایمنی.

دکتر دیوید سالیوان استاد میکروبیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت گفته است که زمان “در کل اگر هیدروکسی کلروکین واقعا کار کرده و آن را سحر و جادو دارو برای COVID-19 ما آن را می دانم در حال حاضر.”

در طول FBI را آشکار تحقیقات یک هفته پس از تماس Staley را تکذیب کرد و گفت که درمان شد 100% برای درمان عفونت ناشی از این ویروس گفت: “این امر می تواند احمقانه است. ما هرگز چیزی شبیه به آن.”

Staley تا به حال گفته نیز ادعا کرد که خود را کارگزار آورده هیدروکسی کلروکین از چین به قرص های قاچاق مواد مخدر از طریق گمرک با توصیف آن به عنوان سیب زمینی شیرین عصاره. حمل و نقل سوابق نشان داد که Staley برنامه ریزی شده بود برای واردات قرار است “یام عصاره.”

Staley نیز به اتهام ارائه undercover agent زاناکس بدون انجام یک معاینه پزشکی از انتشار گفت.

عمر Meisel اقدام نماینده ویژه مسئول FBI در سن دیگو در زمینه دفتر در بیانیه ای گفت که درمان نادرست خواهد بود “با شور و نشاط بررسی توسط اف بی آی است.”

“اف بی آی است که با استفاده از انواع ابزار برای شناسایی کسی که با سوء استفاده از بحران کنونی با جعلی کلاهبرداری و یا انواع سایبر طرح – و فعالانه هشدار عمومی در مورد محصولات این ادعا را به صرفه جویی در زندگی قبل از از دست دادن پول خود را و یا ایجاد امید کاذب. کلاهبرداران به دنبال سود با بهره برداری از ترس و عدم اطمینان در طول این COVID-19 همه گیر خواهد شد و به عدالت آورده” Meisel گفت.

اگر محکوم Staley می تواند تا 20 سال را در زندان و جریمه یا مجازات های دیگر.

نوشتن به تارا قانون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>