کالیفرنیا معاون شات در کمین’ حمله در ایستگاه پلیس می گویند

مرکزی کالیفرنیا کلانتر معاون ضرب گلوله کشته شد در اوایل روز چهارشنبه در یک “کمین” حمله توسط یک فرد مسلح قصد آسیب رساندن یا کشتن پلیس, مقامات گفت.

آن را زیر دو اخیر مرگبار تیراندازی هدف قرار دادن افسران در کالیفرنیا است.

تیرانداز در چهار شنبه که شده اسیر باز آتش در اطراف 3:45 a. m. PT در یک ایستگاه پلیس در پاسو روبلز گفت: San Luis Obispo County Sheriff ایان پارکینسون.

معاون زده بود در حالی که در پاسخ به تیراندازی و شریک زندگی خود را کشیده و او را به ایمنی و به آتش پارکینسون گفت. گلوله باقی مانده تسلیم در سر خود را و او را در بیماری جدی است.

“ما احساس می کنیم که این یک کمین که او برنامه ریزی شده آن است که او در نظر گرفته شده برای افسران به بیرون آمدن از اداره پلیس و حمله به آنها” پارکینسون گفت.

بدن در این نزدیکی یافت

محققان بعد از آن بدن یک مرد در نزدیکی راه آهن چند بلوک دور. او به ضرب گلوله کشته شد در محدوده نزدیک و قتل مربوط به دیگر تیراندازی کرد.

یک ساعت-جستجوی طولانی از مرکز شهر پاسو روبلز به پایان رسید بدون بازداشت. مقامات برنامه ریزی برای انتشار یک طرح مظنون است.

محققان با سن لوئیس Obispo County, دفتر پزشکی قانونی و پاسو روبلز اداره پلیس بررسی یک قتل در نزدیکی اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن شمال در ایستگاه قطار در مرکز شهر پاسو روبلز کالیفرنیا. (David Middlecamp/تریبون از سن لوئیس اوبیسپو از طریق AP)

تیرانداز یک مرد با موهای تیره در 20s خود و یا 30s, اخراج در پاسو روبلز اداره پلیس حدود 3:45 a. m. PT در حالی که ماموران در داخل بودند, او گفت:. تیراندازی رخ داده است در طول برخی دقیقه Cipolla گفت.

دو کلانتر نمایندگان بر اخراج شدند زمانی که آنها وارد صحنه شدند و زخمی شدن یک. شریک زندگی خود را به آتش گفت کلانتر سخنگوی تونی Cipolla.

در پاسو روبلز اداره پلیس توییتی که تیراندازی متوقف شد 4 صبح Paso Robles, شهرستان حدود 32,000 ساکنان در هیلز کالیفرنیا ساحل مرکزی شراب منطقه حدود 280 کیلومتری شمال غرب لس آنجلس.

یکی دیگر از تیراندازی روز شنبه

Santa Cruz County sheriff معاون Sgt. دیمون Gutzwiller, 38 کشته شد و دیگری معاون مجروح شد دوشنبه در جامعه Ben Lomond در یک حمله ظاهرا انجام شده توسط یک گروهبان نیروی هوایی مسلح با بمب های AR-15 تفنگ و سلاح های دیگر.

Santa Cruz County Sheriff جیم هارت گفت: مظنون گروهبان دوم ، استیون Carrillo شد قصد کشتن افسران.

کاریلو زخمی شد و برای درمان غیر تهدید کننده زندگی آسیب است.

اف بی آی در حال بررسی است که آیا Carrillo, 32, لینک به قتل فدرال افسر امنیتی بود که در خارج از ایالات متحده دادگاه در اوکلند در اعتراض به بدرفتاری پلیس از مردم سیاه و سفید در آوریل 29.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>