(ساکرامنتو, کالیفرنیا.) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می خواهد به توقف بدنی آموزش و آزمون برای دانش آموزان به مدت سه سال به دلیل نگرانی بیش از قلدری و آزمون تبعیض آمیز علیه غیر فعال و غیر دودویی دانش آموزان است. این حرکت نیز می آید پس از سالانه نتایج آزمون نشان می دهد درصد زیادی از دانش آموزان به ثمر رساند سالم نیست.

H. D. پالمر سخنگوی وزارت مالیه گفت: دولت شکایت که زمان آزمون را اندازه گیری شاخص توده بدن است تبعیض آمیز به غیر دودویی دانش آموزان است. یک اندازه گیری از محاسبه قد و وزن BMI, نمایش فیلم نیاز دانش آموزان برای انتخاب “مرد” یا “زن” او گفت:.

دولت سالانه گزارش از تست تناسب اندام پس از 2014-2015 سال تحصیلی نشان می دهد کاهش مداوم در به اشتراک گذاری از دانش آموزان سالم به ثمر رساند با توجه به بررسی های مرتبط با آن را فشار دهید. نمرات دانشجويان را در خصوص کاهش یافته و در دسته تناسب اندام تست است که اقدامات “ظرفیت هوازی” — که آزمایش می تواند در یک مسیر اجرا و یا توسط روش های دیگر است. دسته دیگر نیز تست برای انعطاف پذیری و تمرینات مانند فشار یو پی اس.

در پنج سال گذشته, درصد از کلاس پنجم به ثمر رساند سالم در هوازی دسته کاهش یافته 3.3 درصد است. در هفتم و نهم نمرات قطره در حال 4.4 درصد و 3.8 درصد بود. در ضمن درصد از دانش آموزان شناسایی شده به عنوان “نیاز به بهبود” و داشتن “سلامتی” بالا رفت: با 3.3 درصد در میان کلاس پنجم 4.4 برای کلاس هفتم و 3.8 در میان نهم کلاس.

وزارت آموزش و پرورش را بلافاصله اظهار نظر در مورد نتایج آن.

طی پیشنهادی تست آمادگی جسمانی برنامه تعلیق و دولت را مطالعه اینکه آیا زمان آزمون باید اصلاح شود و یا دوباره ترسیم نو پالمر گفت. آغاز شده در سال 1998 مدرسه آزمون می تواند شامل یک مایل دویدن فشار یو پی اس و دیگر اندازه گیری.

کلاس های تربیت بدنی باقی خواهد ماند یک نیاز برای فارغ التحصیلی ،

این پیشنهاد برای اولین بار گزارش شده توسط سیاسی بود داخل جمع Newsom آموزش و پرورش لایحه بودجه برای سال آینده.

مدارس در سراسر کشور با استفاده از چنین آزمون و ورزش می توانند در رشد کودکان در مورد مشکلات بهداشتی بالقوه کارشناسان می گویند. اما نتایج حاصل از آزمون و اندازه گیری BMI نباید مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص خطرات بهداشتی با توجه به جامعه از سلامت جسمی و مربیان است.

“موضوع BMI غربالگری نقش مهمی در مسائل از هر دو بدن بشود و قلدری” پالمر همچنین نوشت: در یک ایمیل.

بدنسازان و سابق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر به حال چندین مدرسه و تناسب اندام طرح در طول زمان خود را در اتاق. او گفت: از طریق سخنگوی که کلاس های تربیت بدنی باید اولویت بالا.

“آیا دولت با استفاده از تست های آمادگی جسمانی یا نه فرماندار شوارتزنگر معتقد است که مهم ترین چیز این است که دانش آموزان ما باید دسترسی به روزانه تربیت بدنی کلاس برای ترویج سالم و متناسب با شیوه زندگی” گفت: Daniel Ketchell سخنگوی شوارتزنگر.

Ketchell توافق کردند که BMI نمایش ناقص هستند. او گفت: به عنوان مثال که 6 فوت و 2 اینچ و 240 پوند شوارتزنگر شده اند رسما طبقه بندی افراد چاق زمانی که او برنده بالا بدنسازی عنوان آقای المپیا در سال 1974.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de