کالیفرنیا آکواریوم با موفقیت دریچه نادر دریای اژدها

جنوب کالیفرنیا آکواریوم را با موفقیت تربیت نادر هرز sea dragon کمتر شناخته شده پسر عموی اسب دریایی که شبیه جلبک دریایی زمانی که شناور.

سن دیگو توس آکواریوم در Scripps موسسه اقیانوس شناسی گفت: در انتشار اخبار شنبه که دو علف هرز دریای اژدها باید از تخم های این هفته ساخت آکواریوم یکی از معدود در جهان با موفقیت به نژاد ماهی غیر معمول.

نوزادان با برگ زائده کمتر از یک اینچ و خورده اند خود را در اولین وعده غذایی کوچک میگو. آکواریوم نگه داشتن این موجودات ظریف از نمایش عمومی در حال حاضر.

Hatchlings آمده کمتر از یک سال پس از آکواریوم در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ساخته شده است اعتقاد بر این است به یکی از بزرگترین زیستگاه برای اژدها دریا که جمعیت بومی خارج از استرالیا هستند در معرض خطر آلودگی و گرم شدن اقیانوس ها و غیر قانونی پت و طب جایگزین معاملات.

5.5 متر طول مخزن دارای 11 هرز اژدها دریا و سه برگ اژدها دریا که هرگز پرورش در اسارت.

آکواریوم ساخته شده است اعتقاد بر این است به یکی از بزرگترین زیستگاه برای حقیقی و افسانه ای اژدها دریا خارج از استرالیا. (گرگوری گاو/آسوشیتد پرس)

آکواریوم امید به نژاد دو نوع مختلف از دریای اژدها بنابراین دانشمندان می توانید اطلاعات بیشتر در مورد مرموز گونه است. کمی شناخته شده در مورد آنها به دلیل جمعیت خود را آنقدر کوچک و در مناطق دور افتاده.

از سال 1995 به توس آکواریوم تربیت 13 اسب دریایی گونه های بیش از 5000 نوجوانان اسب دریایی با دیگر آکواریوم در سراسر جهان است.

تا کنون تنها هرز sea dragon تربیت شده اند در اسارت و تنها تعداد انگشت شماری از بار.

این جمعیت بومی در استرالیا هستند در معرض خطر آلودگی و گرم شدن اقیانوس ها و غیر قانونی پت و طب جایگزین معاملات. (گرگوری گاو/آسوشیتد پرس)

آکواریوم اقیانوس آرام در کالیفرنیا., برای اولین بار در جهان به نژاد هرز اژدها دریا در سال 2001. آن را نیز تلاش برای نژاد برگ دریای اژدها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>