کالیفرنیا. استاد دانشگاه قرار داده شده در مرخصی پس از درخواست آسیایی-آمریکایی به ‘Anglicize’ نام او

(اوکلند کالیفرنیا.) — یک استاد در یک منطقه خلیج سان فرانسیسکو کالج قرار داده شده است در مرخصی پس از درخواست یک ویتنامی-آمریکایی به “Anglicize” نام خود را به دلیل آن را برای تلفن های موبایل مانند یک ابتذال در زبان انگلیسی مدرسه مقامات تایید کرده است.

زن و شوهر, کالج, رئیس جمهور Tammeil Gilkerson گفت که به عنوان به زودی به عنوان پردیس رهبران آموخته از نظرات ناشناس عضو هیات علمی شده و در مرخصی اداری در انتظار بررسی های شرق خلیج تایمز گزارش داد.

دانشجوی سال اول Phuc Bui دیم Nguyen گفت KGO-تلویزیون هفته گذشته که در دومین روز از کلاس در کالج در اوکلند او موفق به دریافت یک ایمیل از او مثلثات استاد متی هوبارد, درخواست خود را به استفاده از نام های مختلف.

“در سطح این حادثه بدیهی است که نگران کننده می آید و پس از چند دهه بحث و کار برای مبارزه با ساختاری نژادپرستی و بیگانه ستیزی و خشونت علیه سیاه و آسیایی و جزایر اقیانوس آرام جامعه Gilkerson گفت.

هوبارد گفت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس که او متاسفم برای او اشتباهات “و درد آنها ناشی از بسیاری.” او کاهش یافته است به استادانه درست شده.

حدود 30 درصد از این کالج بیش از 16,000 دانشجویان آسیایی-آمریکایی است.

نگوین گفت: مردم می پرسند که چگونه به تلفظ نام او زمانی که آنها نمی دانند که چگونه در حالی که او در حال رشد است. “او یک فرد نادان و تلاش برای یادگیری نام من,” او گفت: استاد.

ایمیل های رد و بدل شده بین هوبارد و Nguyen مشترک در رسانه های اجتماعی نشان می دهد هوبارد نوشت و به او گفت نام او “برای تلفن های موبایل مانند یک توهین در انگلیسی.”

Nguyen پاسخ داد که درخواست خود را “احساس تبعیض” و هشدار داد که استاد او را شکایت با مدرسه اگر او حاضر به مراجعه به او داده شده تولد نام و نام خانوادگی.

هوبارد نوشت و او را به عقب تکرار این درخواست گفته او تغییر نام خود را اگر او زندگی می کردند در ویتنام و آن حمله شد. “من درک می کنم شما در حال جرم, اما شما نیاز به درک خود را با نام توهین آمیز صدا در زبان من,” او نوشت.

پس از ایمیل های رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی پنج شنبه, Hubbard توییتی عذرخواهی است که به عنوان خوانده شده: “من عذر خواهی برای من حساس اقدامات که ناشی از درد و خشم به من و که در حال حاضر باعث درد و خشم به بی حد و حصر تعداد افرادی که به عنوان خوانده شده من دو ایمیل های نامناسب در اینترنت است.” او پس از حذف حساب توییتر خود را.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>