راننده تاکسی دخالت و موجب صرفه جویی مسافر از سقوط $25,000 کلاهبرداری

فدرال قضات انجمن برگزار خواهد شد جلسه اضطراری روز سه شنبه برای بحث در مورد نگرانی های اعضای بیش از رئيس جمهور تهمت و وزارت دادگستری دخالت مقامات در مورد دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن دوست و مشاور راجر سنگ.

این انجمن دارای بیش از 1000 عضو و می گوید این پشتیبانی از “عادلانه و بی طرفانه و مستقل قضائیه.” این گروه رئیس جمهور ایالات متحده در منطقه قاضی سینتیا Rufe گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که اعضای تصمیم آنها “نمی تواند صبر کنید” تا زمانی که سازمان کنفرانس بهار برای رسیدگی به این موضوع است. “وجود دارد مقدار زیادی از مسائل است که ما را نگران می کند,” او اضافه شده است. “ما صحبت کنید همه از این طریق است.”

سنگ داشت به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری و هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شکایت دادستان فدرال معرفی سنگ دریافت یک جمله از هفت تا نه سال. دادستان کل ویلیام Barr و دیگر DOJ رهبران سرعت معکوس البته در توصیه که در نتیجه آن چهار سنگ دادستان ترک در این مورد. روز جمعه گزارش شد که بار نیز منصوب خارج دادستان به بررسی پرونده مایکل فلین تهمت اولین مشاور امنیت ملی. فلین التماس کرد گناه را به دروغ به FBI اما پس از عقب نشینی این ادعا او تشريع.

پس از نامه سرگشاده ای منتشر شد یکشنبه شب بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری مقامات امضا کرده اند و خواستار Barr به استعفا. در این نامه می گوید آن را “بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان که به دنبال تاسیس سیاست به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور به عنوان دادستان کل بر, آیا در سنگ مورد.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>