خرید آمریکا سیاست هایی را در زندگی می کنند — حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نمی

تنش ها بیش از خرید قوانین به نظر می رسد به مقصد به زندگی پس از این سال — حتی اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نیست.

این یک غذای آماده از تجارت و سیاست گذاشته شده توسط آمریکا سناتور جو بایدن که در یک سخنرانی پنج شنبه وعده داده شده به نوبه خود در صفحه های متعدد تهمت دوران شیوه های.

با حداقل یک خودنمایی استثنا.

یکی از قابل توجه در منطقه که در آن او را تقلید به رئیس جمهور و بلاغت است این ایده که قرارداد برای مقیاس بزرگ پروژه های عمومی باید به شرکت های ایالات متحده.

بایدن وعده داده است به صرف $400 میلیارد دلار در انرژی پاک و زیرساخت های آمریکایی محصولات و مواد و خدمات و شرکت های حمل و نقل مورد علاقه او سپس تصریح کرد: این تعهد در پنسیلوانیا سخنرانی.

“محصولات ساخته شده توسط کارگران آمریکایی می شود.”

“زمانی که ما صرف پول مالیات دهندگان — زمانی که دولت فدرال صرف پول مالیات دهندگان را — ما باید از آن استفاده کنید برای خرید محصولات آمریکایی و حمایت از مشاغل در آمریکا. من قصد دارم به تشدید قوانین برای اینکه این یک واقعیت است.”

خرید آمریکایی: چه قوانین می گویند

موجود رایگان-تجارت قوانین تضمین کانادایی برخی از دسترسی به ایالات متحده آمریکا با بودجه عمومی کار ساخت و ساز در محدوده.

قوانین متخلخل برای کار بودجه در سطح ایالتی و محلی. همچنین قدیمی نفتا تهیه قوانین حذف شده اند در توافق جدید ترک کانادا شرکت با تکیه بر قوانین مشابه به توافق در سازمان تجارت جهانی.

اما بایدن نشان می دهد او می خواهد به سخت تر کردن قوانین جهانی بیش از حد.

جدید خود را طرح می گوید او می خواهم کار با متحدان به نوسازی توافقنامه های بین المللی به طوری که کشورهای تدارکاتی مالیاتی دلار صرف شده در صفحه اصلی.

این تصویر بزرگ سیاسی بلندی بیش بایدن سخنرانی شامل نیاز خود را به آدرس یکی از طولانی سیاسی و ضعف است.

آن را شامل سیاست های اقتصادی و طبقه کارگر رای دهندگان.

زمینه سیاسی

در حالی که presumptive دموکرات نامزد شده است که منجر به رئيس جمهور تهمت متعدد ملی و نوسان-دولت, نظر سنجی, نظرسنجی همچنین نشان می دهد که رئیس جمهور فعلی است که بیشتر مورد اعتماد در اقتصاد است.

یک معروف مهم تخته از مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی سیاست حمایت گرایی تجاری — به خصوص وقتی که می آید به کار می کند پروژه های خود را با مجموعه ای از دستور اجرایی و دیگر حرکت می کند مانند در نفتا سر میز مذاکره به ساییده شدن تجارت آزاد در تدارکات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا دیده می شود در یک electrical contractors’ کنفرانس در پنسیلوانیا در سال 2018 دیده است جایگاه خود را تضعیف عملا با هر جمعیتی ، نظر سنجی آیا نشان می دهد او هنوز هم دارای قوی لبه با طبقه کارگر رای دهندگان. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

 

یکی واشنگتن تجارت-watcher گفت: او هنوز هم فرض بایدن امر می تواند مطلوب تر مخاطب برای کانادا وقتی که می آید به تجارت.

در حالی که تجارت آزاد از purists نفرت خرید آمریکایی قوانین و هشدار آنها رانندگی هزینه محصولات آنها باقی می ماند به طور کلی محبوب است.

اریک میلر گفت: طبیعی است برای مبارزات انتخاباتی سیاستمداران به وعده خرید آمریکا قوانین.

بایدن و یا تهمت?

چه چیزی کمتر از نرمال میلر گفت: “دولت فعلی را عادت به طور مداوم تهدید تعرفه ها در برابر متحدان.

“در بسیاری از [این سخنرانی از بایدن] است انتظار می رود. هیچ سیاستمداری در ایالات متحده اجرا خواهد شد در برابر ‘خرید آمریکایی است.’ نام خود را برای تلفن های موبایل خوب میلر گفت:” سابق کانادا رسمی که در حال حاضر اجرا می شود واشنگتن-بر اساس Rideau پوتوماک شرکت مشاوره.

“من شک و تردید است که جو بایدن خواهد بود یک کاربر از بخش 232 [امنیت ملی تعرفه های متفقین مانند تهمت]. … بایدن غریزه است و نه به بعد از متحدان. آن است که برای کار با متحدان. “

سازمان دیده بان | ‘این است که ما هستند؟’ بایدن آمریکایی می پرسد:

در یک سخنرانی بسیار مهم از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پاسخ او به مرگ جورج فلوید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اذعان کرد که نژادپرستی به مدت طولانی پاره ایالات متحده از هم جدا. 3:09

برخی از جنبه های بایدن تجارت سیاست های, در واقع, بیشتر خوش آمدید در سرمایه های خارجی است.

بایدن تنها-اعلام برنامه وعده بیشتر رویکرد تعاونی های فولاد و آلومینیوم. او گفت که او خواهد ساخت اتحاد به مطبوعات چین به کاهش بیش از حد آن تولید و ادعا میکنند از محصولات زیر قیمت بازار.

“به جای چیدن دعوا با متحدان ما و تضعیف احترام به امریکا بایدن کار خواهد کرد با ما نزدیک ترین متحدان می گوید:” طرح خود را.

“[ما] تمرکز بر روی کلید کمک به مشکل – دولت چین.”

زنگ خطری در چین

میلر گفت که بخش نیز باید به عنوان زنگ خطری به اتاوا: آمریکا-چین تنش ادامه خواهد داد و کانادا باید آماده برای زندگی در یک جهان که در حال رشد رقابت.

“من فکر می کنم وجود دارد امیدواریم که در برخی محافل که به نوعی این [تنش] است که همه در حال رفتن به دور و که ایالات متحده و چین اختلافات را به نحوی نسیم” میلر گفت.

“حتی اگر ما یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ما در حال رفتن به طرزی جادویی به عقب کشیده تا 2016. … عمیق تغییرات ساختاری در عملکرد و امور جهانی realignments در توازن قدرت نمی معکوس به راحتی.”

بایدن عقب مغلوب ساختن پیشی جستن با برخی از گروهها از طبقه کارگر رای دهندگان. تجارت خود را سیاست یک گام به چنین رای دهندگان. در روز او ساخته شده یک سخنرانی امیدوار کننده خرید آمریکا سیاست استرداد او به خانه دوران کودکی خود را در پنسیلوانیا است. (تام برنر/فردا نیوز)

یکی از پیمان های مربوط به اتحادیه بین المللی-ساختمان چند کشور قرارداد تجارت که قبلا شناخته شده به عنوان مشارکت ترانس پاسیفیک که در حال حاضر وجود دارد بدون آمریکا

وال استریت ژورنال گزارش داد که بایدن نیست تصور به سرعت دوباره این پیمان در حال حاضر rebranded به عنوان CPTPP — اما او را ترک باز امکان re-entering در نهایت.

میلر گفت که کانادا باید ابتکار عمل را به سرعت به کار با دیگر CPTPP کشور و شروع به صحبت کردن در مورد آنچه که شرایط آمریکا و ورود مجدد ممکن است مانند نگاه.

بایدن تجارت سیاست شامل یک عنصر دیگر با به طور بالقوه عمده اهمیت بین المللی: او خواستار “کربن تنظیم هزینه” در اصل یک تعرفه برای کشورهای عدم ملاقات خود را در پاریس آب و هوا اهداف است.

در حالی که می تواند به معنای, در نظریه, مالیات در کانادا-صادرات میلر گفت که او مظنون کانادا داخلی کربن قیمت گذاری و همکاری با یک بایدن دولت در منطقه ای پروژه های آب و هوا مانند قطب شمال نفت-حفاری ممنوعیت ممکن است اجازه می دهد آن را برای جلوگیری از چنین مالیاتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر