Buttigieg می گوید او نمی خواهد به سخنرانی در ارزش های خانواده' از Limbaugh

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد مواجه است بسیار کمی از انتقاد بیش از تصمیم خود را به نظم و انضباط هر بازیکن

توسط PATRIS-FUN در 28 بهمن 1398

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد مواجه است بسیار کمی از انتقاد بیش از تصمیم خود را به نظم و انضباط هر بازیکن بیش از نقش آنها در آنچه که بیشتر از یک بازیکن-هماهنگ تکنولوژی-حاوی نشانه سرقت طرح در سال 2017, سال, آنها برنده سری جهانی. در گسترده مصاحبه با ESPN کارل Ravech در مورد تقلب و رسوایی منتشر شده یکشنبه, او توضیح داد که استدلال خود را در پشت این انتخاب است.

مانفرد گفت: او می داند که چرا بازیکنان مخالف و طرفداران می خواهم برای دیدن Astros دیگر از سابق مدیر کل جف Lunhow و مدیر سابق A. J. Hinch صورت عواقب اما اگر بازیکنان بودند به حالت تعلیق و یا منظم در برخی از راه MLB را مجبور به مقابله با نارضایتی از بازیکنان در ارتباط است. از لحاظ تئوری در مانفرد را مشاهده MLBPA خواهد استدلال کرده اند Lunhow هرگز به طور کامل بیان 2017 MLB یادداشت در استفاده از تکنولوژی در طول بازی به محل باشگاه وانجمن.

"بنابراین ما می دانستیم که اگر ما تا به حال منظم بازیکنان در تمام احتمال, ما بودند رفتن به شکایات و نارضایتی است که ما می رویم به از دست دادن بر اساس است که ما هرگز به درستی به اطلاع آنها از قوانین" او گفت Ravech.

علاوه بر این او نمی فکر می کنم آن را عادلانه می گویند بازیکنان بودند اجازه قلاب چرا که بررسی دقیق آنها مواجه است به اندازه کافی سخت. "من فکر می کنم اگر شما تماشای بازیکنان تماشای چهره خود را زمانی که آنها باید برای مقابله با این موضوع علنا آنها پرداخت قیمت," او گفت:. "فکر می کنم آنها در حال پرش پایین جاده به بهار آموزش و شاد که فقط یک mischaracterization که در آن ما هستند." در ادامه مطلب ESPN و تماشای مانفرد کامل 45 دقیقه مصاحبه در اینجا. تیم O'donnelltinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de