پیت Buttigieg و برنی ساندرز تقریبا در آیووا دموکرات قفقاز با تقریبا تمام نتایج شمارش در یک مسابقه خدشه دار مسائل فنی و گزارش به تاخیر می اندازد.

مسابقه باقی مانده خیلی زود به تماس های اولیه پنج شنبه با 97 درصد از حوزه گزارش. مقامات حزب در تقلا بودند به منظور بررسی باقی مانده نتایج سه روز پس از مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری شده در انجمن سایت های سراسر کشور برای شروع انتخاب که حزب دموکرات را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

یک دسته جدید از نتایج منتشر شده درست پس از نیمه شب تنگ حاشیه بین Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., و ساندرز مترقی سناتور ورمونت. Buttigieg دارای سرب از سه هيئت دولت معادل از 2,098 محسوب می شود.

به بن بست رسیده مسابقه می دهد هر دو Buttigieg و ساندرز پشت سر هم از حرکت به عنوان آنها به دنبال به جلو و به دور از شلوغ میشه. نزدیک به کامل نتایج آنها نشان می دهد پیشرو ماساچوست ایالت الیزابت وارن با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. ctq انتهایی پشت سر گذاشت.

اما نتایج در آیووا شد گل آلود خیره کننده تفکیک جلسه گزارش روند در دولت است که به طور سنتی آغاز ریاست جمهوری نامزد مسابقات. آیووا مقامات در ابتدا نسبت به تاخیر در گزارش نتایج به مشکلات فنی با برنامه ای که حوزه صندلی قرار بود به استفاده از به ثبت رای و سپس به کارهای عقب افتاده به عنوان کسانی که داوطلب تلاش برای تماس با حزب خود را ارسال کنید و بالغ.

حتی به عنوان تعداد کل نتایج جستجو علامت تا در طول روز چهارشنبه موانع باقی مانده است. برخی از ورق چوب خط حساب کردن شد ساخت راه خود را به دفتر مرکزی حزب در Des Moines از طریق پست الکترونیکی که منجر به تاخیر بیاندازد.

خیلی سیاسی جهان در حال حاضر توجه خود را معطوف به آینده-up, New Hampshire است که دارای اولین انتخابات مقدماتی دموکرات ها در’ 2020 نامزدی مبارزه در روز سه شنبه. هر دو Buttigieg و ساندرز هستند و پیشرو وجود دارد و همچنین.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن آغوش یک زن در یک مراسم انتخاباتی در روز چهارشنبه. بایدن ازمایش کرده Sanders, Buttigieg و الیزابت وارن در آیووا قفقاز. (Elise Amendola/آسوشیتد پرس)

دو مرد از هم جدا هستند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی.

ساندرز 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است مترقی نیروگاه برای چند دهه. Buttigieg یک زن 38 ساله سابق شهرداری, رسمی, نشان دهنده متوسط بیشتر جناح از حزب دموکرات است. Buttigieg همچنین اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

قدرت خود را در آیووا قرار داده و آنها را در تیررس رقبا به عنوان نژاد برای تغییر, New Hampshire. بایدن سقوط کرد که به مراتب کمتر از انتظارات در آیووا بازیگران هر دو Buttigieg و ساندرز به عنوان انتخاب مخاطره آمیز برای دموکرات ها با توجه به شهردار سابق نسبی بی تجربگی و سناتور توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست.

ساندرز در حال ساخت اجرا دوم خود برای کاخ سفید است. او تعجب بسیاری از دموکرات ها در سال 2016 با چالش قوی برای هیلاری کلینتون اما وارد 2020 مسابقه به عنوان یک پیشتاز. او را در صدر این زمینه در جمع آوری کمک های مالی با وجود اجتناب بالا-دلار اهدا کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im