آیووا حزب دموکرات منتشر شد نتایج قسمی از آن کیکآف ریاست جمهوری و پارلمانی پس از یک روز تاخیر اواخر روز سه شنبه نشان سابق میانه شهردار پیت Buttigieg و مترقی ایالت ورمونت برنی ساندرز پیشرو افتتاحیه مسابقه از سال 2020 اولیه فصل است.

نتایج پس از 24 ساعت از هرج و مرج به عنوان مشکلات فنی خدشه دار پیچیده حزبی روند وادار کردن مقامات دولتی به عذر خواهی و بالا بردن سوال در مورد آیووا سنتی محل در بالای ریاست جمهوری تقویم اصلی.

آن را خیلی زود به تماس یک برنده بر اساس نتایج اولیه اما ماساچوست ایالت الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و مینه سوتا بهداشت ، ctq شد انتهایی در شمارش از هيئت دولت معادل با توجه به اطلاعات منتشر شده برای اولین بار توسط دولت حزب دموکرات نزدیک به 24 ساعت پس از رای گیری به این نتیجه رسیدند.

نتایج منعکس شده 62 درصد از حوزه در دولت است.

این دو در اوایل رهبران Buttigieg و ساندرز از هم جدا شدند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی و بیشتر.

ساندرز 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است مترقی نیروگاه برای چندین دهه در حالی که 38 ساله Buttigieg اوایل ایستاده سمان تغییر و تحول خود را از کمی شناخته شده ایندیانا شهردار به مشروع زور در سال 2020 مسابقه. Buttigieg همچنین اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

“ما نمی دانیم که تمام اعداد, اما ما می دانیم که این مقدار: یک کمپین است که آغاز یک سال پیش با چهار کارکنان بدون به رسمیت شناختن نام بدون پول فقط یک ایده — یک کمپین است که برخی از گفت: باید بدون کسب حتی ساخت این تلاش است جایگاه خود را گرفته و در مقابل این مسابقه” Buttigieg اعلام کرد صدای او پر از احساسات به عنوان او مبارزه کرد و در آینده تا نیوهمپشایر با شوهر خود به دنبال در.

Buttigieg اولیه افزایش بود و رقابت ممکن است اهمیت مبارزه یکی دیگر از متوسط بایدن.

بایدن درصدد نتایج

یکی از آن انجام شده ترین چهره های سابق دو دوره معاون رئیس جمهور و دیرین سناتور بود و فرو رفته در ردیف دوم از آیووا نامزدها با تقریبا دو سوم از حوزه گزارش. بایدن انتخاباتی به دنبال تطهیر این جلسه نتایج حتی قبل از آنها منتشر شد به سختی اندازه گیری قدرت برای بالا مشخصات مدعی است که رهبری ملی انتخابات برای بسیاری از سال گذشته است.

“ما اعتقاد داریم ما ظهور خواهد کرد و با نمایندگان ما باید در ادامه راه ما را به نامزدی” گفت: Symone Sanders, مشاور ارشد.

در حالی که تمام مبارزات مشتاق بودند به چرخش آیووا نتایج را به نفع خود وجود دارد کمی فوری نشانه ای که ناقص نتایج پاک سردرگمی و نگرانی که loomed بیش از قفقاز. معلوم بود که نتایج کامل منتشر خواهد شد.

در طی یک کنفرانس خصوصی تماس با مبارزات پیش از آن در روز, دولت, حزب, صندلی Troy قیمت کاهش یافته و به پاسخ اشاره کرد و به پرسش در مورد جدول زمانی — حتی این که آیا این امر می تواند روز یا هفته.

“ما کار کرده اند روز و شب را به مطمئن شوید که این نتایج دقیق قیمت” گفت: پس از آن در یک کنفرانس خبری.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن آدرس حامیان با همسر خود دکتر جیل بایدن در طول جلسه شب دیده بان حزب. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

شرکت ابراز پشیمانی

مقامات سرزنش تناقضات مربوط به یک برنامه جدید تلفن همراه مورد استفاده برای شمارش آرا نیز به صورت غیر معمول به تاخیر بیاندازد.

این شرکت که تولید نرم افزار, سایه, Inc. ابراز تاسف بیش از این تاخیر در توییتر و گفت: این موضوع تاثیر نمی گذارد اساسی نتایج.

دموکرات ها در نوادا سوم دولت به رای در حال حاضر می گویند که آنها در حال دور انداختن برنامه ای برای استفاده از تلفن همراه گزارش برنامه های خود را برای قفقاز, مجموعه برای, فوریه. 22.

وزیر امنیت داخلی چاد Wolf گفته فاکس نیوز روز سه شنبه بود که هیچ نشانه ای از “هر گونه مخرب cyberactivity.”

او افزود که در آیووا دموکرات ها کاهش یافته و بخش خود را به آزمون گزارش برنامه. این غیر معمول نیست که در خارج از شرکت های امنیتی مشابه انجام تست. دولت گفته بود که قبلا در آن کار کرده بود از نزدیک با کارشناسان امنیتی برای تست برنامه.

‘این یک هک’

Des Moines شهرستان دموکراتیک صندلی تام کورتنی گفت که او شنیده ام که در حوزه خود را در سراسر شهرستان از جمله خود برنامه تلفن همراه شد “ظروف سرباز یا مسافر.”

زمانی که حوزه رهبران به نام حزب دموکرات مقر “آنها نیست پاسخ به همراه” کورتنی گفت.

یک برنامه جدید است که مقصر تاخیر در نتایج از دوشنبه دموکراتیک حزبی در آیووا. (Nati بیلبائو/آسوشیتد پرس)

دولت حزب دموکرات شد ارسال داوطلبان و کارکنان در سراسر کشور سهشنبه به بازیابی هارد کپی نتایج حاصل از قفقاز به طوری که آنها می توانید آنها را در برابر نتایج گزارش شده از حوزه از طریق این نرم افزار و از طریق تلفن با توجه به منابع متعدد کار را برای حزب در اعداد خرد و اعطا گمنامی به بحث حساس پارتی اطلاعات است.

سازمان در حال اجرا در حوزه آیووا نمی کنید برای تست برنامه از قبل. آیووا مقامات حزب گفته بود آنها نمی خواهد ارسال برنامه جدید تلفن همراه به حوزه صندلی برای دانلود تا زمانی که درست قبل از قفقاز به باریک پنجره برای هر گونه دخالت. برخی از حوزه های صندلی گفت: آنها تا به حال مشکل در دانلود و یا ورود به برنامه و از آن استفاده نمی کند.

“ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” این حزب در بیانیه ای گفت. “این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ. داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

نمی پرش به نتیجه گیری کارشناس می گوید:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به سرعت کشف و ضبط و در این موضوع برای ایجاد شک و تردید در مورد صحت نتایج.

“کنترل کیفیت (معادل) تقلب?” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale توییتی دوشنبه شب با اضافه کردن یک شکلک با furrowed ابرو.

Richard L. Hasen, انتخابات, کارشناس و استاد دانشگاه کالیفرنیا در ارواین مدرسه از قانون هشدار داد در برابر پریدن به نتیجه گیری در مورد صداقت از انتخابات.

“بیشتر از زمانی که یک مشکل وجود دارد با یک انتخابات معلوم می شود که در نتیجه اداری و بی کفایتی و نه از کسی تقلب و یا برخی از خارج دخالت” Hasen گفت.

نامزدهای فشرده در نیوهمپشایر که رای فقط در هفت روز است.

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im