رانندگان اتوبوس در مینیاپولیس و شهر نیویورک حاضر به کمک پلیس حمل و نقل

Union رانندگان اتوبوس در شهرهای متعدد در حال حاضر به درایو اتوبوس برای اعزام پلیس صدور بیانیه همبستگی و خواستار عدالت در جورج فلوید را قتل است.

طی هفته گذشته تظاهرات شکسته در سراسر ایالات متحده پس از فلوید 46-سال-نوجوان سیاه پوست کشته شد در دستگیری بیش از یک اتهام جعل در یک فروشگاه مواد غذایی در مینیاپولیس در روز دوشنبه. تلفن همراه فیلم نشان می دهد فلوید برگزار می شود را با دست خود دستبند از پشت او را به عنوان یک افسر پلیس زانو زده در گردن او برای یک دوره طولانی از زمان. افسر درک چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در روز جمعه. سه دیگر پاسخ افسران شده اند متهم شده است.

از روز شنبه هزاران نفر به خیابان آمده اند از مینیاپولیس و بسیاری از شهرهای دیگر در اعتراض به فلوید را قتل است. برخی از این تظاهرات را خشونت تبدیل شد و بسیاری از آنها دستگیر شده اند از جمله یک خبرنگار سی ان ان عمر Jimenez دستگیر شد و زنده در هوا. افزایش دستگیری ها باعث شده است که برخی از ادارات پلیس به اعزام اتوبوس های شهر به حمل و نقل پلیس به تظاهرات و بازداشت معترضان به زندان است. در حالی که پلیس می تواند از نظر قانونی اختیار و اتوبوس و بسیاری از اتحادیه های حمل و نقل آن را ترک تا به فردی رانندگان اتوبوس در اینکه آیا آنها مایل به کمک به پلیس.

ادغام اتحادیه حمل و نقل (ATU) محلی 1005 — اتحادیه های کارگری محلی که نشان دهنده مینیاپولیس را رانندگان اتوبوس — تایید به زمان است که چندین رانندگان حاضر به درایو اتوبوس اعزام شدند که برای پلیس.

ATU اتحادیه بین المللی چتر سازمان در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه که اعضای خود را یک حق امتناع “خطرناک وظیفه” حمل و نقل معترضان “به دور از این جوامع که در آن بسیاری از این رانندگان زنده” را به عنوان به خوبی به عنوان حق امتناع از حمل و نقل پلیس به تظاهرات خود. “این یک سوء استفاده از حمل و نقل عمومی” رئیس جمهور جان کاستاریکا در بیانیه ای گفت:.

در روز پنج شنبه ATU محلی 1005 نیز با صدور بیانیه ای همبستگی با معترضان خواستار عدالت برای جورج فلوید.

“ATU اعضای زنده با شبیه ترس روزانه” بیانیه می خواند. “ATU اعضای چهره نژاد پرستی روزانه. اعضای ما در زندگی و کار در محله که در آن اقدامات مانند این اتفاق می افتد و که در آن این اتفاق در حال حاضر تماشا در وحشت سراسر جهان است.”

“به عنوان یک حمل و نقل و کارگر و اتحادیه های عضو من حاضر به حمل و نقل کلاس من و رادیکال جوانان به زندان” آدم برچ 32 ساله راننده اتوبوس برای حمل و نقل مترو در مینیاپولیس و عضو ATU محلی 1005 ارسال شده در Facebook در روز چهارشنبه. “آسیب به یکی از آسیب به همه. پلیس به قتل جورج فلوید و اعتراض به آن را به طور کامل توجیه شده و باید ادامه یابد تا زمانی که خواسته های خود را برآورده.”

برچ زمان می گوید که در حالی که او رانندگی روز چهارشنبه یک پیام از حمل و نقل کنترل درخواست برای حمل و نقل مترو اتوبوس بود توسط پلیس استفاده می شود. او گفت که او احساس مجبور به ارسال در Facebook که او نروند.

حمل و نقل مترو می گوید زمان آن را استفاده نمی شود هر گونه حمل و نقل مترو و اتوبوس برای حمل و نقل دستگیرشدگان و قصد ندارد در انجام این کار در این است.

برچ و چند تن از همکاران به تازگی ایجاد شده به اعضای اتحادیه برای #JusticeForGeorgeFloyd Facebook گروه که خود می پرسد 2,000-به همراه اعضای امضای طومار حمایت “به انجام آنچه ما می توانیم برای اطمینان از کار ما استفاده می شود برای کمک به مینیاپولیس اداره پلیس تعطیل خواستار عدالت است.” طومار امضا می شود توسط تمام اعضای اتحادیه نه تنها رانندگان اتوبوس.

مینیاپولیس اداره پلیس بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

به عنوان بزرگ اعتراض گسترش به سایر نقاط کشور از رانندگان اتوبوس و اتحادیه های کارگری در حال انتخاب به کمک پلیس حمل و نقل.

“این نقش ما به حمل و نقل بازداشت معترضان” جان Samuelsen بین المللی رئیس اتحادیه کارگران حمل و نقل (TWU) که نشان دهنده رانندگان اتوبوس در شهرهای متعدد می گوید زمان. “ما حمل و نقل مسافران کار مردم نیویورک و هر شهر دیگر که در آن ما اجرای سیستم حمل و نقل.”

او گفت: TWU را موضع رسمی این است که رانندگان اتوبوس باید حاضر به حمل و نقل معترضان به زندان اگر خود این فرماندهی توسط پلیس. در علاوه بر این به نیویورک TWU نشان دهنده رانندگان اتوبوس در بسیاری از شهرستانها عمده در سراسر آمریکا از جمله فیلادلفیا, سان فرانسیسکو, هیوستون و میامی است.

ویروسی گرفته در روز جمعه در بروکلین, n. y., به نظر می رسد برای نشان دادن اداره پلیس نیویورک (NYPD) commandeering را یک شهر با اتوبوس به حمل و نقل به تازگی دستگیر شد. راننده اتوبوس پس از آن پا کردن و حاضر به درایو آن Samuelsen از TWU تایید به زمان. در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 9 میلیون بار.

در یک توییت ارسال شده در مدت کوتاهی پس از آن TWU محلی 100 است که نشان دهنده رانندگان اتوبوس در اطراف شهر نیویورک پرسیدم TWU محلی 100 اتوبوس اپراتورهای کار نمی کند برای NYPD. ما حمل و نقل کار خانواده از نیویورک همه TWU اپراتورها باید حاضر به حمل و نقل معترضان بازداشت شده.”

یک سخنگو از TWU محلی 100 توضیح داد که هنگامی که NYPD commandeers اتوبوس — که آن را حق قانونی برای انجام این کار — اتحادیه پروتکل راننده می گوید باید از تماس با مرکز فرماندهی و اطلاع از آنچه اتفاق افتاده است. او گفت: راننده پس از آن حق دارد تصمیم بگیرد که آیا یا نه به درایو اتوبوس و اگر آنها تصمیم بگیرند که در برابر آن یک مدیر خواهد بود اعزام به آنها را انتخاب کنید. هیچ نظم و انضباط گرفته خواهد شد در مقابل یک راننده که حاضر به درایو.

“اتحادیه گسترده تصمیم این است که ما نه پلیس و نباید انجام کار پلیس” جیمز Brodie مدیر ارتباطات برای TWU محلی 100 می نویسد: در یک ایمیل. “بنابراین در این موقعیت است که ما از راننده تصمیم یک راه یا دیگری. اگر راننده می پرسد اتحادیه مشاوره, ما توصیه به نه در جهت منافع شخصی و ایمنی است.”

NYPD بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر ،

Samuelsen گفت: از آن شده است TWU موقعیت است که رانندگان باید حاضر به حمل و نقل اتوبوس فرماندهی پلیس پس از جنبش اشغال وال استریت در سال 2011 هنگامی که یک راننده اتوبوس مجروح شد طی کردند. “ما به طور مداوم برگزار این موقعیت تمام راه را از طریق” او گفت:. “ما در حال آموزش است که,” او اضافه شده است. “این نقش ما.”

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>