بوفالو n. y. جایگزین تیم پلیس پس از 75 سال از معترضان صدمه دیده

بوفالو n. y. را جایگزین آن police Emergency Response Team جدید “عمومی حفاظت واحد” پس از تعلیق و بازداشت دو ERT اعضای دیده می شود در فیلم تنه زدن یک 75 ساله می گوید که سقوط کرد و ترک خورده خود را سر شهردار بایرون قهوه ای گفت.

این شهر همچنین توقف بازداشت برای سطح پایین و غیر خشونت آمیز جرائم مانند در اختیار داشتن ماری جوانا و آن را آسان تر برای عموم به نمایش پلیس دوربین تحت اقدامات قهوه ای معرفی شده به عنوان “اولین گام مهم” در ساخت بوفالو بیشتر فراگیر و عادلانه در میان در سراسر کشور تماس برای پلیس پاسخگویی.

“ما تغییر خواهد کرد پلیس در بوفالو به دور از اجرای قانون و ترمیمی مدل است که باعث قوی تر جامعه اوراق قرضه مشارکت مدنی و پایان دادن به جوان, دختر سیاه, سیاه, افراد گرفتار شدن در چرخه جرم و حبس آگاهانه خود را محدود منفی تعامل با پلیس” براون گفت: در یک کنفرانس خبری.

این تغییرات به دنبال روز از مذاکرات با رهبران جامعه و فعالان گفت قهوه ای, که نیروی پلیس مواجه شده است و افزایش نظارت پس از به طور گسترده ای مشاهده ویدئو نشان داد ماموران ضد شورش تنه زدن سفید از معترضان در نزدیکی پایان یک تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا در هفته گذشته.

“این شگفت انگیز است برای دیدن که ما همه در جدول” گفت: New Orleans Saints linebacker Demario دیویس که همراه با لوایح بوفالو cornerback جاش نورمن پیوست براون در کنفرانس خبری. دو بخشی از یک گروه از بازیکنان NFL کار با لیگ بر عدالت اجتماعی مسائل.

پلیس راه می رفت گذشته Gugino او به عنوان بلد. بوفالو پلیس در ابتدا در بیانیه ای گفت که یک فرد مجروح شد زمانی که او افتاد & کاهش یافت.’ (جیمی کوین/فردا نیوز)

“وجود دارد یک فرصت منحصر به فرد برای وحدت. آنچه اتفاق می افتد در اینجا این است که اتفاق می افتد در سراسر کشور,” دیویس گفت:.

مجروح معترض مارتین Gugino باقی مانده در بیمارستان بستری چهارشنبه.

ماموران در این ویدئو در حال حاضر به اتهام جنایات شد بخشی از یک جمعیت واحد کنترل که به طور موثر منحل شد با استعفای خود را نزدیک به 60 اعضای دیگر در همبستگی.

عمومی حفاظت واحد است که جایگزین آن خواهد شد کار با هر گروهی که می خواهد به صورت مسالمت آمیز در اعتراض براون گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه پیشرفته یک بی اساس تئوری توطئه در مورد این حادثه به tweeting بدون شواهدی وجود دارد که این تقابل ممکن است یک “راه اندازی شده است.”

Gugino وکیل کلی Zarcone گفت: آسوشیتد پرس که مغلوب ساختن پیشی جستن اتهامات “کاملا بی اساس و مضحک است.”

سابق ERT اعضای استعفا نداده از اداره پلیس در دسترس نباشد. این حادثه ملتهب و تنش بین شهر و پلیس اتحادیه که براون گفته شده است “مانعی برای اصلاحات” به عنوان مثال هل دادن هزینه اضافه کاری برای آموزش پلیس.

یک پیام به دنبال نظر باقی مانده بود برای پلیس خیرخواه انجمن.

تحت یک فرمان اجرایی پلیس را صادر ظاهر بلیط به صورت غیر جرایم خشونت آمیز که شامل صدمه به اموال و سلاح و یا بزرگ فروش مواد مخدر شهردار گفت.

این بخش نیز تقویت خواهد شد د-تشدید و ضمنی تعصب آموزش و تشکیل یک کمیسیون به بررسی روش های پلیس.

سازمان دیده بان | گرافیک محتوای هشدار. تظاهرات تحت فشار قرار دادند به زمین:

مردی بود که در یک اعتراض بود که نزدیک شدن به پایان آن زمانی که او تحت فشار قرار دادند توسط پلیس و ضربه سر خود را بر روی پیاده رو. دو افسر پلیس شده اند به حالت تعلیق درآمد. 0:35

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>