بوفالو پلیس ایندیاناپولیس در زیر آتش برای استفاده-از-نیروی حوادث با معترضان

یک ویدیو از یک افسر پلیس ظاهر می شود به پرتاب یک سالمند می گوید که می افتد و ترک سر خود را در Buffalo کشیده شده گسترده محکومیت.

تصویری از WFBO نشان داد یک بوفالو افسر پلیس ظاهر می شود به فشار 75 ساله که راه می رفت تا به پلیس پاکسازی رودخانه و ابشار نیاگارا مربع در اطراف 8 بعد از ظهر حکومت نظامی پنج شنبه. مرد می افتد و راست و عقب و ضربات سر خود را در پیاده رو با خون نشت به عنوان چند افسر پیاده روی گذشته بدون توجه به او.

این ویدئو به سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی ترغیب خشم. بوفالو پلیس در ابتدا در بیانیه ای گفت که یک نفر “مجروح شد زمانی که او افتاد & کاهش یافت” WIVB-تلویزیون گزارش شده اما سروان. جف رینالدو بعد گفت: ایستگاه تلویزیون که در امور داخلی تحقیقات افتتاح شد.

این کمیسر پلیس پس از آن به حالت تعلیق دو افسر پلیس بدون پرداخت شهردار بایرون قهوه ای در بیانیه ای گفت.

قهوه ای که به بیان او “عمیقا ناراحت” توسط این ویدئو گفت: مرد ناشناس که 75 در “پایدار اما جدی” بیماری در یک بیمارستان است.

“در حالی که آن را در اوایل خوشبختانه او انتظار می رود برای بازیابی” ایری شهرستان اجرایی علامت Poloncarz توییتی در مدت کوتاهی پس از نیمه شب.

تماشا کنید: گرافیک محتوای هشدار:

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تایید افسران تعلیق tweeting که آنچه دیده می شد در فیلم بود “کاملا غیر قابل توجیه و کاملا شرم آور.” دفتر دادستان کل Letitia جیمز توییتی که آنها آگاه بودند ، به گزارش ایسنا ، چارلز شومر به نام برای یک تحقیق بر اساس بیانیه منتشر شده توسط WIVB-تلویزیون.

“گاه به گاه ظلم و ستم نشان داده شده توسط بوفالو, افسران پلیس, امشب روده غم انگیز و غیر قابل قبول” گفت: جان Curr بوفالو فصل مدیر برای نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی در بیانیه ای اضافه کرد که باید آن را یک “بیدارباش” برای رهبران شهر برای رسیدگی به خشونت های پلیس.

تماس ها و ایمیل ها به بوفالو پلیس از آسوشیتد پرس به دنبال نظر پنج شنبه شب تا به حال نشده است بازگشت صبح روز جمعه.

2 زنان هل زده در ایندیانا

در ایندیاناپولیس یک اداره پلیس گفت: آژانس در حال بررسی اقدامات چندین افسران دستگیر شده در فیلم در طول یک تظاهرات روز شنبه با استفاده از باطوم و فلفل توپ به زانو در آوردن دو زن است.

این ویدئو ارسال شده در Twitter و Facebook را نشان می دهد یک زن سیاه و سفید بود که برگزار شد از پشت توسط یک سفید نر افسر فرار خود را درک و پس از آن که احاطه شده توسط چند تن دیگر از افسران.

وجود دارد قابل شنیدن میآید شنیده و تصویری را نشان می دهد چندین گرد و غبار ابرها اعتقاد به فلفل توپ, نزدیکی زن. آن را نیز نشان می دهد که دو افسر اعتصاب خود را با باطوم تا زمانی که او به زمین می افتد. این ویدئو همچنین نشان می دهد برگزار می شود او را رو به پایین در برابر پیاده رو با یک باتون در پشت گردن او.

دوم که سفید دیده می شود و فریاد “چرا او ؟ چرا او؟” یک افسر دیگر سراسیمه دوم زن shoves او به زمین که در آن او رام توسط افسران. این ویدئو نشان نمی دهد چه چیزی منجر به این حادثه است.

در اعلام این تحقیقات Indianapolis, Metropolitan Police سخنگوی وزارت Sgt. فضل Sibley کاهش یافته است به ارائه اطلاعات اضافی در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر