BTS را Suga در خود منعکس جدید, انفرادی, Mixtape به عنوان Agust D در D-2

منn چهار سال گذشته خیلی تغییر کرده است ستاره کره جنوبی Min Yoon-دستگاه گوارش شناخته شده به میلیون ها نفر از طرفداران به عنوان بت Suga از K-pop گروه BTS و به پیروان خود رپ حرفه ای به عنوان هنرمند Agust D. در سال 2016 BTS شد پیشرفت نسبت به سوپر استار شدن تازه بدوران septet در K-pop جهان که فقط شروع به انتشار شکستن رکورد پروژه های آنها در حال حاضر شناخته شده است. که او نیز در سال Min منتشر شد اولین mixtape, Agust Dشگفت انگیزی خام و صادقانه مجموعه ای از آهنگ های که او را دیدم رو به پایین شیاطین از سلامت روانی و خود را در آغوش رپ پهلوانان بیش خام hip-hop beats.

چهار سال بعد او دوباره—این بار تعجب-انتشار دوم خود را, انفرادی, mixtape, D-2, on May 22 پس از یک هفته مرموز بازی فکری مشترک بیش از رسانه های اجتماعی. آن را یک بار عجیب و غریب در سراسر جهان و K-pop صنعت و نوازندگان در سراسر جهان در حال مستثنی نیست; در حال حاضر BTS شده اند باید در وسط یک پیروزی دامان تور جهانی برداشت پاداش فوریه با انتشار نقشه ای از روح: 7. (این آخر هفته را مشخص اجراهای خود در نیوجرسی MetLife Stadium.) به جای Suga و شش groupmates در حال همه گیر در یک مکان مانند بسیاری از ما—شاید طولانی ترین سازگار کشش از حرفه خود است.

زمان در ارتباط با Suga پیش از انتشار D-2 برای بحث در مورد موضوعات پیچیده و الهام بخش از کار جدید خود را از بازتاب شعر “مهتاب” به چشم انتقادی از RM-کمک “عجیب و غریب است.” پاسخ خود را به زبان انگلیسی در اینجا ارائه یک نگاه اجمالی از یک هنرمند که همواره کاملا آگاه از حضور او در صحنه های عمومی و ساکت به بیش از توضیح خود به جای اجازه دادن به کار صحبت کردن برای او. “چه خوب است خوب است” شعار وی با بیان به زمان است اخلاق است که اغلب محور شخصیت او: فروتن, آسان رفتن ستاره—با مقدار زیادی برای گفتن اگر شما را هم به گوش دادن نزدیک.

او نه تنها BTS عضو به انتشار یک پروژه: RM و J-Hope نیز به اشتراک گذاشته شده خود را مستقل اظهارات. اما او تنها کسی است که تصویب یک alter ego زمانی که او می رود آن را به تنهایی. “من می توانم نشان می دهد بیشتر خام جانبی به خودم” او توضیح می دهد که او Agust D شخصیت. و از هدف او: “این بیشتر که من موسیقی من می خواستم به جای fixating در تلاش چیزی جدید است.” حتی قبل از D-2 آزادی طرفداران مطمئن ساخته شده او پروژه روند در رسانه های اجتماعی. این داستان از BTS و Agust D—پایین کلید به عنوان او است—ناچار است جاروب در آن است.

زمان: شما در حال حاضر صرف هفت سال به عنوان بخشی از BTS و آخرین, انفرادی, mixtape بیرون آمد و پشت در 2016. زمان تغییر و رشد هستند در ذهن خود را در این mixtape به خصوص در آهنگ “مهتاب.” شما به عنوان منعکس کننده بیش از چند سال گذشته چه تغییر به شما ؟

حداقل: زندگی من همین است. من راه های از کار و روز به روز الگوهای تغییر نکرده بسیار است. شاید من موقعیت در صنعت موسیقی? از یک نوازنده دیدگاه تغییر می تواند باشد که من تا به حال بسیار مناسب و معقول در نتیجه با BTS آلبوم یا با خارجی دیگر کار می کند. شخصا, من تبدیل شده اند بیشتر از بزرگسالان نسبت به سال 2016.

آهنگ های مانند “Daechwita” شامل کره سنت هر دو در شعر و موسیقی در فرم با استفاده از pansori داستان سرایی و Kkwaenggwari کوبه ای. چرا مهم است برای شما به ادامه عبارتند از: کره تحت تاثیر موسیقی در آهنگ های خود را ؟

موضوع “Daechwita” در حال حاضر در ذهن من هنگامی که من برای اولین بار شروع به کار در این مسیر پس از من نمونه صدای واقعی “Daechwita.” اولین فکر من این بود که من می خواستم به نمونه موسیقی است که بازی در طول مراسم پیاده روی از پادشاه بنابراین به طور طبیعی, کره ای, عناصر به پایان رسید تا بودن یک جزء ضروری به آهنگ به عنوان به خوبی به عنوان این موزیک ویدئو.

شما به همکاری با طیف گسترده ای از هنرمندان در این سال ظاهر می شود در Halsey آلبوم قرار دادن یک تک آهنگ جدید با IU و در حال حاضر در آوردن صداهایی مانند MAX NiiHWa کیم جونگ-wan و RM برای پروژه های خود را. چه چیزی باعث می شود یک همکاری کار با موفقیت برای شما دارد ؟

ممنون میشم که هر کسی تا به حال چیزهای خوبی برای گفتن در مورد موسیقی به خصوص کیم جونگ-wan از نل که به من گفت که او لذت می برد گوش دادن به اولین mixtape از سال 2016. من کار فلسفه این است که “چه خوب است خوب است” بنابراین من فکر می کنم من خیلی خوب در سیما با هر فرد استانداردهای.

چه تفاوتی بین Agust D انفرادی رپ و Suga به BTS عضو ؟ آنچه باقی می ماند همان است ؟

تفاوت در این است که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که من می تواند آشکارا بیان و که من می توانم نشان می دهد بیشتر خام جانبی به خودم [با Agust D]. چه شبیه است که هر دو آواز خواندن رویاها و امید است.

در “عجیب و غریب” شما ابراز نگرانی در مورد جنبه های خاصی از جامعه و تنهایی است که می تواند از داشتن یک نظر متفاوت است. آیا شما فکر می کنم این مهم است که چهره های عمومی مانند شما برای به چالش کشیدن هنجارها و بالا بردن سوال در مورد چگونه زندگی می کنیم ؟

من فقط پرتاب علامت سوال; آن را به هر فرد برای تصمیم گیری است. در نظر شخصی من آن است که اغلب بهتر است برای کسانی که چنین نفوذ در دیگران باید با احتیاط با صدای بلند ابراز خود را با گرایش نمایش.

دام, hip-hop, rock, pop و R&B همه به نظر می رسد در این mixtape اغلب در آهنگ ها. این مخلوط از سبک های است که یک امضا از BTS و در حال حاضر در اولین mixtape به عنوان به خوبی. آن را نیز تبدیل به عادی در سراسر جهانی پاپ چشم انداز است. به عنوان یک تولید کننده چگونه شما سعی در نوآوری و یا سعی کنید چیزی جدید در این mixtape?

این مطلب که من به موسیقی من می خواستم به جای fixating در تلاش برای چیزی جدید. من نه بیش از حد ضربه زننده در نوع و یا تقاطع بین آنها است. چه خوب است خوب است و آن را برای شنوندگان به قاضی. من فقط به انجام آنچه من می خواهم به انجام.

وجود دارد هر چیز دیگری شما می خواهم شنوندگان به دانستن در مورد این پروژه تجربه خود را ایجاد و آن را, و چگونه شما در حال مدیریت با تغییرات غیر منتظره از این بهار ؟

خوب است بدانید که این خوب است که همه چیز در یک ناخواسته جهت از آنجا که شما همیشه می توانید بیش از شروع دوباره. حفظ آرامش را بهترین گزینه و حرکت رو به جلو است.

نوشتن به Raisa برونر در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>