بروکسل به نام میدان عمومی به افتخار برونته خواهر

یک مربع در بروکسل خواهد بود به نام بعد از خواهران برونته به عنوان بخشی از یک گسترده تر طرح "زنانه شدن" از اماک

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

یک مربع در بروکسل خواهد بود به نام بعد از خواهران برونته به عنوان بخشی از یک گسترده تر طرح "زنانه شدن" از اماکن عمومی بیش از 178 سال پس از شارلوت و امیلی به شهر آمد به مطالعه ،

نمایندگان در شمال غرب منطقه از Koekelberg رای به نام یک میدان در پایان Rue des Braves "Place des Sœurs برونته" در فرانسه و یا "Zusters برونته plein" در هلندی در دوشنبه 1 جولای. این قطعنامه به پرداخت ادای احترام به زبان انگلیسی رمان نویسان توصیف سه خواهر از جمله آن برونته است که هرگز به بروکسل رفت و به عنوان مدل "رهایی".

تنها علامت برونته اقامت در بروکسل یک پلاک کوچک ایجاد شده در سال 1979 در Bozar فرهنگی محل نزدیک به محوطه مدرسه که در آن شارلوت و امیلی مورد مطالعه قرار گرفته و زندگی می کردند. تا به حال رمان نویسان شده اند به رسمیت شناخته شده در بروکسل' نام خیابان و یا دیوارهای شهر.

"این فوق العاده تصمیم گیری در خصوص آن را به عنوان خواهد شد قرار داده شده در این شهرستان در مرکز فرهنگی. این برونته یکی از بروکسل مهم ادبی, لینک, می گوید:" هلن MacEwan نویسنده Brontës در بروکسل و بنیانگذار بروکسل برونته ،

ادای احترام برای اولین بار پیشنهاد شده توسط سابق بروکسل وزیر امور خارجه و عضو Koekelberg شورای رابرت Delathouwer. "او شده است آگاه برونته با لینک بروکسل و می خواهد به پرداخت ادای احترام به آنها در شهرستان است که شارلوت به تصویر می کشد در رمان استاد و Villette. او فکر می کند آن را یک ایده عالی برای الهام بخشیدن به افراد جوان" MacEwan زمان می گوید.

شارلوت برونته خواهر امیلی سن 25 و 23 وارد بروکسل در فوریه سال 1842 پس از یک سفر برخی از 650 کیلومتر از یورکشایر روستای هاورث. این تنها باری بود که این دو خواهر رفت و به خارج از کشور می گوید MacEwan. آنها امید خود را برای بهبود زبان از جمله فرانسه و آلمان پنج سال قبل از تبدیل شدن به پرفروش نویسندگان. شارلوت که نویسنده Jane Eyreماند برای دو سال در حالی که امیلی شاید بهترین و شناخته شده برای او رمان بلندی های بادگیر ماند برای یک سال با توجه به احساس غربت. "آن برونته همیشه دلتنگ دور از خانه, اما آنها مصمم به مطالعات می گوید:" MacEwan.

ادای احترام — می رود به طور رسمی ساخته شده در اوایل 2021 — بخشی از برنامه ریزی برای اختصاص بیشتر عمومی نام محل به زنان پس از مقامات محلی یافت می شود که اکثریت قریب به اتفاق آن در خیابان ها و میادین به نام بعد از مردان است. در Koekelberg, تقریبا نیمی از 70 نام عمومی, مکان مراسم تجلیل از مردان (سیاستمداران و هنرمندان و جانبازان و یا کسانی که جان خود را برای کشور خود). باقی مانده نام محل اشاره به استقلال کشور و یا پایان جنگ جهانی.

جواب Persoons, Alderwoman برنامه ریزی شهری و فضاهای عمومی شهر بروکسل گفت: در مارس 2019: "ما به دنبال نام زنان از بروکسل. ما می خواهیم به کمک مالی آنها را بیشتر قابل رویت از فضا در محله های که در آن آنها را به یک تاریخ است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im